Miloan – recenzja oferty i opinie klientów

Przeczytasz w ciągu 7 minut

Aplikowanie o pożyczkę lub kredyt może być czasochłonne i trudne, a decyzja finansowania nie zawsze jest pozytywna. Warto więc korzystać z usług sprawdzonych firm pozabankowych, które od lat funkcjonują na polskim rynku i kierują się zasadami pełnej przejrzystości. W Miloan, opłaty są możliwie jak najbardziej przejrzyste i dostępne dla klientów. Pozostają niezmienne przez cały proces transakcji. Miloan działa zgodnie z zasadą przejrzystości, ujawniając wszelkie konsekwencje związane z nieterminową spłatą.

Miloan – dane kontaktowe

Adres firmy: Domaniewska 45, 02-672 Warszawa

Telefon: 533 100 533

e-mail: obslugaklienta@miloan.pl

godziny pracy: poniedziałek-piątek od 8.00 do 19.00

Kapitał zakładowy: 8 192 600,00 zł

KRS: 0000613477

NIP: 5223060869

REGON: 36423613700000

Miloan – zalety firmy

 • Możliwość przedłużenia terminu spłaty
 • Możliwość otrzymania pożyczki na prostych warunkach
 • Długi okres pracy Biura Obsługi Klienta
 • Przejrzysta strona internetowa
 • Podwójna weryfikacja danych osobowych

Miloan – wady firmy

 • Pożyczki udzielane od 21 roku życia
 • Weryfikacja klienta we wszystkich bazach
 • Najwyższa możliwa kwota pożyczki dostępna dla nowych klientów to 3 tysiące złotych

Miloan – jakie bazy weryfikuje firma?

 • BIK (Biuro Informacji Kredytowej)
 • BIG Info Monitor
 • KRD (Krajowy Rejestr Długów)
 • ERIF
 • KBIG (Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej)

Miloan – najważniejsze informacje o firmie

Miloan to firma pożyczkowa, która oferuje swoim klientom kredyty gotówkowe w formie pożyczek pozabankowych. Firma działa na polskim rynku od wielu lat i jest znana z łatwego i szybkiego procesu wnioskowania oraz przyznawania pożyczek. W ofercie Miloan znajdują się pożyczki krótkoterminowe w wysokości od 500 do 5 000 złotych udzielane na okres trzydziestu dni. Są one dostępne dla różnych grup klientów.

Firma Miloan oferuje swoim klientom atrakcyjne warunki pożyczki i stara się przyciągnąć klientów dzięki promocjom i konkursom. Jest ona również znana z przejrzystości warunków pożyczki, jasnych zasad i stosunkowo niskiego oprocentowania. Firma Miloan dba o bezpieczeństwo danych osobowych swoich klientów, stosując różne zabezpieczenia i procedury.

Kto może wziąć pożyczkę w Miloan?

Aby ubiegać się o pożyczkę za pośrednictwem firmy Miloan, trzeba koniecznie spełnić określone przez nią kryteria. Wnioskodawca musi mieć ukończone przynajmniej 21 lat, ale nie może mieć ich więcej niż 75 lat. Potencjalny pożyczkobiorca musi również posiadać polskie obywatelstwo, ważny dowód osobisty oraz własne konto bankowe. Konieczny będzie również aktywny numer telefonu komórkowego oraz dostęp do poczty elektronicznej.

Dodatkowo warto wiedzieć, że aby uzyskać pożyczkę w Miloan nie może mieć negatywnych wpisów w rejestrach dłużników. Nie ma potrzeby przedstawiania dokumentów potwierdzających dochód ani stałe miejsce zatrudnienia. Szybka pożyczka w Miloan udzielana jest na zasadzie kredytu gotówkowego, co oznacza, że nie ma konieczności podawania we wniosku powodu ubiegania się o pieniądze.

Każdy klient firmy Miloan zostaje weryfikowany w niemal wszystkich bazach dłużników. Zdolność kredytowa sprawdzana jest między innymi w takich instytucjach jak: Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A, RIF Biuro Informacji Gospodarczej S.A., Krajowy Rejestr Długów S.A., Biuro Informacji Kredytowej S.A.

W jaki sposób wziąć pożyczkę w Miloan?

Procedura ubiegania się o szybką pożyczkę w Miloan jest prosta i łatwa do przeprowadzenia, nawet dla osoby, która niezbyt sprawnie porusza się po internecie. Na stronie internetowej Miloan, wybieramy interesującą nas kwotę za pomocą wirtualnego suwaka. W następnej kolejności przyglądamy się wartościom pokazującym rozpiskę kosztów zaciąganej pożyczki oraz czas trwania umowy.

Jeśli jesteśmy zadowoleni z oferowanych warunków klikamy przycisk „Złóż wniosek”. Następnie zostaniemy przeniesieni do wniosku, który należy wypełniń podstawowymi danymi osobowymi. Sam wniosek jest bardzo intuicyjny i wymaga podania takich danych jak:

 • imię i nazwisko;
 • adres zameldowania i do korespondencji;
 • numer dowodu osobistego;
 • PESEL;
 • obywatelstwo;
 • numer konta,
 • aktywny numer telefonu komórkowego.

Chociaż w Miloan nie ma konieczności przedstawiania dokumentów potwierdzających zarobki, to jednak potencjalny pożyczkobiorca proszony jest o podzielenie się informacjami o miejscu pracy. Trzeba będzie podać dane pracodawcy, okres zatrudnienia i rodzaj umowy a także wysokość otrzymywanych dochodów.

Na samym końcu wysyłamy wniosek i dokonujemy przelewu weryfikacyjnego na symboliczną kwotę. Jeżeli wniosek będzie pozytywny a Miloan przyzna nam pożyczkę, pieniądze zostaną przesłane na nasze konto bankowe. Cały proces jest jak widać prosty i bardzo intuicyjny. Nie trwa długo i nie wymaga przedstawienia żadnych dokumentów poza dowodem osobistym. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dostępny jest zespół konsultantów, z którymi można skontaktować się za pośrednictwem infolinii lub poczty elektronicznej.

Zwrot pożyczki w Miloan

Pożyczone pieniądze należy oddać firmie pożyczkowej w określonym w umowie terminie. Najczęściej występuje on na trzydzieści dni od momentu przyznania wniosku. Pieniądze należy przelać bezpośrednio na konto podane przez firmę (jego numer znajduje się w umowie) lub za pomocą systemu szybkich płatności, który znajduje się na stronie internetowej Miloan.

Jeżeli spłaty dokonuje się w formie standardowego przelewu bankowego, warto wziąć pod uwagę sesje przychodzące i wychodzące w konkretnych bankach. Czasami na zaksięgowanie się płatności trzeba poczekać nawet kilka dni, a to może spowodować automatyczne naliczenie się odsetek.

Warto pamiętać, że w przypadku trudności spłacie zobowiązania na czas warto skontaktować się z biurem obsługi klienta poprzez e-mail lub rozmowę telefoniczną. W ten sposób razem z konsultantem będzie można znaleźć indywidualne rozwiązanie konkretnej sytuacji.

Jak długo czeka się na pożyczkę w Miloan?

Pożyczki online, w tym te udzielane przez firmę Miloan często wybierane są przez osoby, którym zależy na jak najszybszym otrzymaniu pieniędzy na konto. Nic dziwnego, że wiele osób po otrzymaniu zgody na udzielenie kredytu gotówkowego zastanawia się jak szybko otrzymają pożyczoną im kwotę. W Miloan pieniądze mogą znaleźć się na naszym koncie już po kilkunastu minutach od otrzymania pozytywnego wniosku. Pożyczoną kwotę otrzymamy najpóźniej następnego dnia roboczego w zależności od sesji przychodzących i wychodzących w konkretnych bankach.

Miloan a bezpieczeństwo danych osobowych

Wiele osób zastanawia się, czy zaciąganie pożyczki przez internet jest bezpieczne dla ich danych osobowych. Na szczęście w przypadku sprawdzonych firm, takich jak Miloan, bezpieczeństwo klientów traktowane jest priorytetowo.

Miloan dba o bezpieczeństwo danych osobowych swoich klientów poprzez stosowanie różnych zabezpieczeń i procedur. Jednym z najważniejszych sposobów jest stosowanie szyfrowania danych, co pozwala na zabezpieczenie ich przed nieuprawnionym dostępem. Oprócz tego warto pamiętać, że Miloan przestrzega wszystkich przepisów dotyczących ochrony danych osobowych, takich jak RODO, co oznacza, że klienci mają pewność, że ich dane są traktowane zgodnie z prawem.

Formą zabezpieczenia jest również wymaganie różnych form dokumentacji potwierdzającej tożsamość. Ważne jest także przeprowadzanie weryfikacji tych danych przed przyznaniem pożyczki.

Miloan – opinie klientów

Opinie klientów na temat firmy Miloan są bardzo zróżnicowane. Wiele osób chwali tę firmę za łatwy i szybki proces wnioskowania o pożyczkę oraz jej przyznawania. Chwalone są także atrakcyjne warunki pożyczki, szeroki zakres dostępnej kwoty oraz długie godziny pracy biura obsługi klienta. Niektórzy klienci doceniają również przejrzystość warunków  i jasne zasady.

Niektórzy klienci skarżą się na wysokie koszty pożyczki, a także na wysokie opłaty związane z przedłużeniem lub opóźnieniem spłaty pożyczki. Są też opinie o konsultantach, którzy nie zawsze są przyjaźni i pomocni. Podsumowując, opinie na temat firmy Miloan są pozytywne, jednak jak zawsze, każdy klient ma swoje indywidualne doświadczenie i opinie.

Oceń artykuł

Sprawdź ranking pożyczek

500 - 6000 złKwota
0złDarmowa pożyczka
Pierwsza za darmo
Wypłata w ten sam dzień
bez sprawdzania BIK
wysoka przyznawalność
bez zaświadczeń
wysoka kwota
Ocena: 100%
Maksymalna wartość RRSO - 688,69%. Przykład pożyczki: 2000 zł na 30 dni. Suma do zapłaty: 2370,01 zł
100 - 5000 złKwota
4000złDarmowa pożyczka
Pierwsza za darmo
Wypłata w ten sam dzień
bez sprawdzania BIK
wysoka przyznawalność
bez zaświadczeń
wysoka kwota
Ocena: 95%
Maksymalna wartość RRSO - 1915,52%. Przykład pożyczki: 2 500 zł na 30 dni. Suma do zapłaty: 3 200 zł.
100 - 3 000 złKwota
3000złDarmowa pożyczka
Pierwsza za darmo
Wypłata w ten sam dzień
bez sprawdzania BIK
wysoka przyznawalność
bez zaświadczeń
wysoka kwota
Ocena: 99%
Minimalne RRSO - 0%. Maksymalna wartość RRSO - 485,25%. Przykład pożyczki: 5000 zł na 365 dni. Suma do zapłaty: 14 600 zł.
100 - 5000 złKwota
5000złDarmowa pożyczka
Pierwsza za darmo
Wypłata w ten sam dzień
bez sprawdzania BIK
wysoka przyznawalność
bez zaświadczeń
wysoka kwota
Ocena: 89%
Przykład pożyczki: 2000 zł na 60 dni. RRSO: 3,65%. Suma do zapłaty: 2018 zł
500 - 6000 złKwota
3000złDarmowa pożyczka
Pierwsza za darmo
Wypłata w ten sam dzień
bez sprawdzania BIK
wysoka przyznawalność
bez zaświadczeń
wysoka kwota
Ocena: 92%
Maksymalna wartość RRSO - 476,71%. Przykład pożyczki: 5000 zł na 61 dni. Suma do zapłaty: 5 774,50 zł
500 - 15 000 złKwota
5 000złDarmowa pożyczka
Pierwsza za darmo
Wypłata w ten sam dzień
bez sprawdzania BIK
wysoka przyznawalność
bez zaświadczeń
wysoka kwota
Ocena: 96%
Maksymalna wartość RRSO - 1410,33% Przykład pożyczki: 3000 zł na 30 dni. Suma do zapłaty: 3750,00 zł.
100 - 7 500 złKwota
3 000złDarmowa pożyczka
Pierwsza za darmo
Wypłata w ten sam dzień
bez sprawdzania BIK
wysoka przyznawalność
bez zaświadczeń
wysoka kwota
Ocena: 94%
Pierwsza darmowa pożyczka RRSO - 0%. Maksymalna wartość RRSO - 819,12%. Przykład pożyczki: 5900 zł na 30 dni. Suma do zapłaty: 7080 zł.
300 - 3000 złKwota
3000złDarmowa pożyczka
Pierwsza za darmo
Wypłata w ten sam dzień
bez sprawdzania BIK
wysoka przyznawalność
bez zaświadczeń
wysoka kwota
Ocena: 91%
Pierwsza pożyczka RRSO 0%. Maksymalna wartość RRSO - 268,71%. Przykład pożyczki: 1000 zł na 6 miesięcy. Suma do zapłaty: 1 441,61 zł
100 - 8000 złKwota
3000złDarmowa pożyczka
Pierwsza za darmo
Wypłata w ten sam dzień
bez sprawdzania BIK
wysoka przyznawalność
bez zaświadczeń
wysoka kwota
Ocena: 92%
Maksymalna wartość RRSO - 517,31%. Przykład pożyczki: 8000 zł na 61 dni. Suma do zapłaty: 9287.21 zł
500 - 15000 złKwota
5000złDarmowa pożyczka
Pierwsza za darmo
Wypłata w ten sam dzień
bez sprawdzania BIK
wysoka przyznawalność
bez zaświadczeń
wysoka kwota
Ocena: 97%
Maksymalna wartość RRSO - 1926,41%. Przykład pożyczki: 3000 zł na 61 dni. Suma do zapłaty: 3841,70 zł.
200 - 15000 złKwota
3000złDarmowa pożyczka
Pierwsza za darmo
Wypłata w ten sam dzień
bez sprawdzania BIK
wysoka przyznawalność
bez zaświadczeń
wysoka kwota
Ocena: 95%
Pierwsza darmowa pożyczka RRSO - 0%. Maksymalna wartość RRSO - 1913,99%. Przykład pożyczki: 1000 zł na 61 dni. Suma do zapłaty: 1 279,92 zł. Minimalny okres spłaty 30 dni, maksymalny okres spłaty 30 dni.
600 - 20 000 złKwota
0złDarmowa pożyczka
Pierwsza za darmo
Wypłata w ten sam dzień
bez sprawdzania BIK
wysoka przyznawalność
bez zaświadczeń
wysoka kwota
Ocena: 95%
Maksymalna wartość RRSO - 513,37%. Przykład pożyczki: 3000 zł na 3 miesiące. Suma do zapłaty: 4024,98 zł
Rozwiń całą listę
Kontakt z redakcją: kontakt@pozyczkolog.pl

Chwilówki mogą być tanie, a nawet darmowe - wiemy, gdzie ich szukać i tą wiedzą się dzielimy. W naszym serwisie znajdziesz zawsze aktualne oferty chwilówek i pożyczek na raty, porównasz je ze sobą i wybierzesz najlepszą dla siebie. Nasi eksperci publikują obiektywne, rzetelne i obszerne recenzje pożyczkodawców, które staną się dla Ciebie źródłem wiedzy, a narzędzie „Mój portfel” sprawi, że nigdy nie zapomnisz o terminie spłaty swojej chwilówki. Naszą misją jest edukacja społeczeństwa w zakresie mądrego pożyczania.

Główną funkcją serwisu jest porównywanie oraz promocja ofert finansowych takich jak pożyczki pozabankowe, kredyty bankowe, konta bankowe oraz inne produkty finansowe.
Pozyczkolog.pl działa we współpracy z systemami partnerskimi, firmami pożyczkowymi oraz firmami o profilu działalności pośrednictwa finansowego.

Pozyczkolog.pl podaje koszty pożyczek, reprezentatywne przykłady oraz inne dane dla poszczególnych pożyczek, wzorując się na informacjach o ofercie, podawanych bezpośrednio na stronach poszczególnych pożyczkodawców.

Kalkulator w serwisie Pozyczkolog.pl służy do symulacji kosztów pożyczek. Informacje w serwisie Pozyczkolog.pl nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane dane na temat pożyczek mają charakter orientacyjny. Szczegółowe parametry pożyczki, użytkownik może sprawdzić po kliknięciu w link "wypełnij wniosek" i przejściu bezpośrednio na stronę pożyczkodawcy. Faktyczne koszty poszczególnych pożyczek mogą nieznacznie różnić się od kosztów podawanych przez Pozyczkolog.pl ze względu na bieżącą aktualizację ofert na stronach pożyczkodawców.

Wszystkie Prawa Zastrzeżone © 2021