160 000 złMaksymalna kwota pożyczki
120 miesięcyMax. okres spłaty pożyczki
Ocena: 97%
15000 złMaksymalna kwota pożyczki
48 miesięcyMax. okres spłaty pożyczki
Ocena: 94%
20000 złMaksymalna kwota pożyczki
48 miesięcyMax. okres spłaty pożyczki
Ocena: 94%
60 000 złMaksymalna kwota pożyczki
96 miesięcyMax. okres spłaty pożyczki
Ocena: 90%
20 000 złMaksymalna kwota pożyczki
48Max. okres spłaty pożyczki
Ocena: 96%
12500 złMaksymalna kwota pożyczki
50 miesięcyMax. okres spłaty pożyczki
Ocena: 97%
8000 złMaksymalna kwota pożyczki
6 miesięcyMax. okres spłaty pożyczki
Ocena: 89%
20 000 złMaksymalna kwota pożyczki
48Max. okres spłaty pożyczki
Ocena: 99%
Rozwiń całą listę

Pożyczki na dowód przez Internet to doskonałe rozwiązanie dla osób, którym zależy na ograniczeniu formalności do minimum oraz szybkim procesie wnioskowania. Jeżeli potrzebujesz pieniędzy na już, pożyczka na dowód przez Internet może Ci je zapewnić. Jakie warunki musisz spełniać? Jak złożyć wniosek o pożyczki przez Internet na dowód? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na te pytania.

Spis treści:

Pożyczki na dowód przez Internet

Pożyczka na dowód przez Internet to produkt przeznaczony dla osób, które chcą otrzymać szybko wsparcie pieniężne. Dzięki nim możesz załatać dziurę w domowym budżecie i nie martwić się o płynność finansową. Cały proces odbywa się przez Internet, co pozwala na złożenie wniosku bez wychodzenia z domu. Wnioski są dostępne na stronie internetowej pożyczkodawcy przez całą dobę. Nie musisz się martwić, że będziesz musiał się zwolnić wcześniej z pracy, by złożyć wniosek o pożyczki na dowód przez Internet. Jedyne, czego potrzebujesz, by dopełnić wszelkich formalności, to wypełnienie formularza. Oprócz tego musisz jeszcze posiadać ważny dowód osobisty potwierdzający Twoją tożsamość. Jakie zalety wiążą się ze składaniem wniosku o taki produkt? Co zapewnia pożyczka ratalna? Odpowiedzi znajdziesz poniżej.

Pożyczki na dowód przez Internet zalety

Pożyczki na dowód przez Internet to produkt, który niesie za sobą wiele korzyści. Pierwszą z nich jest przede wszystkim oszczędność czasu. Składanie wniosku nie musi kolidować z Twoimi codziennymi obowiązkami. Jedyne, co musisz zrobić, to w wolnej chwili przejść na stronę internetową pożyczkodawcy w celu wypełnienia formularza. Kolejna korzyść, jaka płynie z korzystania z pożyczki na dowód przez Internet, to ograniczenie formalności do minimum. Nie musisz gromadzić stosu dokumentu, by otrzymać potrzebne pieniądze. Zazwyczaj wystarczy ważny dowód osobisty oraz wypełnienie wniosku.

Jeżeli zdecydujesz się na  pożyczkę na dowód przez Internet, nie musisz nawet umawiać się z pożyczkodawcą na podpisanie umowy. Wszystko możesz załatwić online. Pożyczkodawcy wprowadzają: podpis elektroniczny, jednorazowe pełnomocnictwo dla pracownika w celu podpisania umowy lub podpis umowy za pomocą przelewu jednorazowego i kodu SMS. To wszystko wystarczy, by otrzymać potrzebne pieniądze.

Na czym polegają pożyczki na dowód bez zaświadczeń?

Pożyczki na dowód bez zaświadczeń to specyficzny produkt oferowany przez pozabankowe firmy pożyczkowe. Dzięki temu rozwiązaniu możesz złożyć wniosek bez zbędnych formalności. Banki wymagają zazwyczaj od swoich klientów potwierdzenia dochodów za pomocą zaświadczeń z miejsca pracy. Jeżeli nie dostarczysz takiego dokumentu, nie otrzymasz pozytywnej decyzji kredytowej. W przypadku pozabankowych firm pożyczkowych możesz zastąpić je oświadczeniem o dochodach, które jest po prostu dodatkowymi rubrykami w formularzu wniosku dotyczącymi sytuacji finansowej. Informacje te należy później potwierdzić, zaznaczając odpowiednią informację we wniosku.

Zdarza się, że informacje podane we wniosku o pożyczki na dowód osobisty należy dodatkowo potwierdzić za pomocą aplikacji weryfikacyjnej typu Instantor czy Kontomatik. W takiej sytuacji pożyczkodawca otrzyma dostęp do podstawowej historii konta bankowego oraz danych osobowych, które umożliwią dodatkowo weryfikację tożsamości. Innym rozwiązaniem, które możesz spotkać, jest prośba o dostarczenie wyciągów z konta bankowego za okres kilku miesięcy. Dzięki temu pożyczkodawca będzie w stanie potwierdzić informacje zawarte przez Ciebie we wniosku o pożyczki na dowód bez zaświadczeń.

Jak rozpoznać szybkie pożyczki na dowód?

Szybkie pożyczki na dowód to sposób na otrzymanie pieniędzy w ekspresowym tempie. Warto jednak zwrócić uwagę, że nie wszyscy pożyczkodawcy udostępniają taką możliwość. Szybka pożyczka na dowód na raty wyróżnia się kilkoma cechami. Po pierwsze musisz zwrócić uwagę na sposób weryfikacji tożsamości. Jeżeli pożyczkodawca wprowadza takie metody jak: szybki przelew online za pomocą platformy do przelewów natychmiastowych, aplikacje do weryfikacji typu Instantor lub Kontomatik. W takiej sytuacji nie musisz martwić się opóźnieniami z powodu sesji Elixir.

Trzecia kwestia, na jaką musisz zwrócić uwagę, to godziny otwarcia firmy pożyczkowej. Jeżeli złożysz wniosek, kiedy pożyczkodawca nie pracuje, będziesz musiał poczekać na odpowiedź do kolejnego dnia roboczego. Czwarty, ważny czynnik to sposób dostarczenia pożyczki na dowód przez Internet. W tym przypadku również należy uważać na sesje Elixir. Szybkie pożyczki na dowód przez Internet będą dostępne w przypadku posiadania konta w tym samym banku, co pożyczkodawca lub realizacja za pomocą przelewu natychmiastowego.

Jak złożyć wniosek o pożyczki przez Internet na dowód?

Pożyczka na dowód osobisty to świetne rozwiązanie dla osób, którym zależy na szybkim otrzymaniu wsparcia finansowego. Proces wnioskowania nie powinien sprawić Ci kłopotów. Pożyczka na dowód online to produkt ogólnodostępny, z którego mogą korzystać zarówno młodsi, jak i starsi. Dlatego pożyczkodawcy wprowadzili prosty sposób wnioskowania o pożyczki przez Internet na dowód.

Pierwszy krok polega na przejściu na stronę pożyczkodawcy. Na stronie głównej znajdziesz wirtualny kalkulator. Za pomocą suwaków możesz ustalić kwotę i okres kredytowania. Następnie otrzymasz informacje na temat kosztów oraz wysokości raty.

Drugi krok to wypełnienie danych osobowych, finansowych, adresowych i kontaktowych we wniosku o pożyczki przez Internet na dowód.

Trzeci krok to weryfikacja tożsamości. Dostępne metody zależą od indywidualnych ustaleń pożyczkodawcy.

Ostatni krok to oczekiwanie na decyzję kredytową. Jeżeli będzie pozytywna, pożyczka na dowód osobisty.

Co wpływa na wysokość kosztów pożyczki?

Warto pamiętać, że kwota jaką podaje pożyczkodawca nie zawsze jest ostateczną kwotą naszej pożyczki. Dlatego podczas przeglądania ofert pożyczki na dowód bez BIK lub każdej innej, należy zwracać uwagę na wskaźnik RRSO. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania informuje nas procentowo o tym, ile będziemy musieli zapłacić za pożyczenie pieniędzy w skali roku. Jeśli więc masz już na oku konkretną ofertę pożyczki na dowód online to warto przed jej zaciągnięciem przyjrzeć się wartości oprocentowania, odsetkom, a także czasowi trwania umowy. Warto używać do takich rzeczy symulacji pożyczki online, która znajduje się najczęściej na stronie konkretnych pożyczkodawców. Dzięki temu będziemy mogli zaciągnąć pożyczkę na dowód, której wszystkie ewentualne koszty będą nam doskonale znane.

ODPOWIEDZI NA NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA KLIENTÓW 

CZYM JEST POŻYCZKA NA DOWÓD?

Pożyczka na dowód na raty to jeden z popularnych produktów firm pożyczkowych. Pożyczka na dowód stanowi dużo wygodniejszą alternatywę dla pożyczek, które były dostępne kilkanaście lat temu. Wynika to z tego, że do uzyskania pożyczki online na dowód wystarczy Ci tylko urządzenie z dostępem do Internetu oraz konto bankowe. Pożyczki na dowód charakteryzują się zatem formalnościami zwężanymi do absolutnego minimum, dzięki czemu nie tracisz czasu na wypełnianie nużących wniosków o udzielenie pożyczki. Do złożenia wniosku niezbędny będzie także Twój ważny dowód osobisty, dzięki któremu możliwe będzie potwierdzenie Twojej tożsamości. Wypełnienie wniosku nie zajmie Ci zatem dużo czasu, a niezbędne pieniądze możesz otrzymać nawet tego samego dnia!

JAK WYBRAĆ OPŁACALNĄ POŻYCZKĘ ONLINE NA DOWÓD?

Wybór pożyczki online na dowód nie jest wcale taki prosty. Różnorodność dostępnych ofert uniemożliwia nam samodzielne wybranie takiej oferty, która będzie dopasowana do naszych potrzeb. Aby więc znaleźć odpowiednio opłacalną pożyczkę na dowód na raty warto jest skorzystać z powyższej listy dostępnych pożyczek na dowód. Korzystając z takiego rozwiązania zaoszczędzisz sporo czasu, ponieważ wszystkie najważniejsze informacje dotyczące każdej oferty pożyczki na dowód zostały podane w jednym, przejrzystym miejscu. Powyższa lista uwzględnia opinię zadowolonych klientów, maksymalną kwotę spłaty, a także maksymalny okres spłaty zaciągniętej pożyczki. Dzięki wyróżnieniu tych kryteriów nie musisz już przeszukiwać strony internetowej każdego pożyczkodawcy. Wybór szybkiej pożyczki na dowód od ręki nie był jeszcze nigdy aż taki prosty.

CZYM POŻYCZKI NA DOWÓD ONLINE RÓŻNIĄ SIĘ OD KREDYTÓW BANKOWYCH?

Musisz wiedzieć, że pożyczki na dowód online różnią się od kredytów bankowych. Różnice dotyczą przede wszystkim zasad przyznawania pożyczki na dowód oraz kredytów. Szybka pożyczka na dowód od ręki nie wymaga przedstawiania zbędnych dokumentów. Dużo większe szanse na uzyskanie takiej pomocy finansowej mają osoby, których szanse na kredyt w banku są bardzo niskie. Za wzięciem pożyczki na dowód online przemawia zatem szybkość jej udzielenia, a także skrócenie wszelkich formalności do absolutnego minimum.

Jeżeli zaś chodzi o kredyt w banku, to jego uzyskanie jest dużo bardziej skomplikowane. Banki dość skrupulatnie podchodzą do kwestii udzielania kredytów. Instytucje te wymagają od swoich klientów niemal nieskazitelnej historii kredytowej, wielu zaświadczeń i potwierdzeń o naszej zdolności do spłaty pożyczki. W ten sposób banki zabezpieczają się przed udzieleniem kredytu osobie, która nie będzie w stanie spłacić takiego zobowiązania. Jest to jak najbardziej zrozumiałe, jednak przy niewielkich kwotach – z naszego punktu widzenia – jest to gra niewarta świeczki.

KTO MOŻE WZIĄĆ POŻYCZKĘ NA DOWÓD?

Dzięki pożyczce na dowód pozyskanie niezbędnych środków finansowych nie jest takie trudne. Zanim jednak zdecydujesz się złożyć wiosek o szybką pożyczkę na dowód od ręki, warto jest zapoznać się z wymaganiami danej firmy pożyczkowej. Należy wiedzieć, że poszczególne instytucje mogą przyznawać potrzebne środki na nieco innych warunkach. Nie powinien zatem dziwić Ciebie fakt, że niektóre z ofert pożyczki na dowód będą dla Ciebie nieosiągalne, podczas gdy pozostałe instytucje przyjmą Ciebie z otwartymi ramionami.

Istnieje jednak kilka wspólnych zasad przyznawania pożyczki online na dowód. Osoba, która chce wziąć pożyczkę na dowód na raty powinna posiadać ważny dowód osobisty, aktywne konto bankowe i stałe źródło dochodów. Oprócz tego powinna to być osoba pełnoletnia – warto jednak wiedzieć, że niektóre firmy pożyczkowe mogą wymagać od Ciebie ukończenia 25 lat. Dopiero po spełnieniu tych kryteriów możesz bez obaw złożyć wniosek o swoją pożyczkę na dowód i czekać na pozytywne rozpatrzenie Twojego wniosku.

NA JAKI CEL MOŻNA PRZEZNACZYĆ POŻYCZKĘ NA DOWÓD NA RATY?

Pożyczka na dowód na raty może tak naprawdę zostać przeznaczona na dowolnie wybrany przez Ciebie cel. Firmy pożyczkowe – w przeciwieństwie do banków – nie wymagają na etapie składania wniosku (ani żadnym innym) podawania celu wzięcia pożyczki na dowód. Wszystkie szybkie chwilówki i pożyczki możesz zatem przeznaczyć na co tylko chcesz. Klienci firm pożyczkowych zazwyczaj decydują się na przeznaczenie uzyskanych środków na swoje plany oraz marzenia. Pożyczka online na dowód może zatem zostać przeznaczona na remont mieszkania, zakup sprzętu AGD lub RTV, naprawę auta, wymarzone wakacje, albo zakup roweru lub kursu językowego. To Ty zatem decydujesz co zrobisz z uzyskaną gotówką.

CZY POŻYCZKA NA DOWÓD TO DOBRE ROZWIĄZANIE?

Nagłe i nieprzewidziane wydatki zdarzają się każdemu. O ile posiadamy odpowiednią ilość oszczędności na swoim koncie bankowym – o tyle mamy łatwiej. Wystarczy jeden przelew, lub wypłata gotówki z bankomatu i możemy wykorzystać posiadane pieniądze. Sytuacja przedstawia się dużo gorzej, jeżeli dotychczas nie zdążyliśmy odłożyć żadnych pieniędzy. Wbrew pozorom tzw. życie od pierwszego do pierwszego jest praktykowane przez tysiące Polaków. W obecnych czasach, gdy wszystko drożeje, jest to jak najbardziej zrozumiałe. Jeśli więc na Twojej drodze stają nagłe i nieprzewidziane wydatki – to warto jest szukać pomocy u firm pożyczkowych. Niezbędne pieniądze otrzymasz błyskawicznie – nawet tego samego dnia! Natomiast wypełnienie krótkiego wniosku o gotówkę nie będzie wymagało od Ciebie większego wysiłku oraz podawania celu, na który chcesz przeznaczyć uzyskane środki.

POŻYCZKI NA DOWÓD BEZ ZAŚWIADCZEŃ DLA BEZROBOTNYCH – CZY TO MOŻLIWE?

Podczas ubiegania się o potrzebny kredyt w banku musimy zmierzyć się z wieloma, długimi procesami weryfikacji naszej osoby. Banki podchodzą do całości tego procesu dość skrupulatnie. Wymagają od nas dokumentów, które potwierdzają posiadanie przez nas regularnego źródła dochodu oraz dopełnienie wielu innych formalności. Proces ten zabiera zatem sporo naszego cennego czasu, który często jest na wagę złota.

Na szczęście powyższy ranking pożyczek na dowód uwzględnia firmy pożyczkowe, które w większości nie wymagają od nas zaświadczeń potwierdzających nasze stałe źródło dochodu. Pożyczki na dowód bez zaświadczenia, dla bezrobotnych są zatem możliwe do uzyskania. Należy jednak pamiętać o tym, że spłata pożyczki na dowód bez zaświadczeń dla bezrobotnych może być ryzykowna. Brak regularnych spłat raty takiej pożyczki może wpędzić nas w poważne kłopoty finansowe. Należy zatem podejść rozsądnie do wzięcia takiej pożyczki i nie zaciągać jej na niepotrzebną nam zachciankę.

CZY POŻYCZKĘ NA DOWÓD DOSTANIESZ W BANKU?

Pożyczki na dowód online otrzymujemy w instytucjach pożyczkowych. To właśnie w nich możliwe jest uzyskanie niezbędnych dla nas środków finansowych w bardzo krótkim czasie. Taka szybkość jest efektem braku wielu skomplikowanych formalności. Pożyczki na dowód bez BIKu są jednym z tych produktów, które możemy uzyskać jeszcze szybciej. Instytucje pożyczkowe nie sprawdzają aż tak skrupulatnie naszej osoby – zwracają tylko uwagę na to, co konieczne. Szybka pożyczka na dowód od ręki jest zatem świetną alternatywą dla kredytu gotówkowego na dowód w banku.

Banki podchodzą dość nieufnie do klientów chcących wziąć kredyt. Dlatego bardzo rzetelnie sprawdzają naszą historię kredytową, analizują naszą zdolność kredytową i przeprowadzają wiele długich procesów analizujących naszą sytuację. W konsekwencji tego wszystkiego uzyskanie gotówkowego kredytu na dowód jest dużo dłuższe, a przy tym może być droższe. Wynika to z różnego oprocentowania, a także pozostałych kosztów kredytu i jego ubezpieczenia. Warto wiedzieć, że niektóre z instytucji pożyczkowych oferują darmową pożyczkę dla klientów, którzy po raz pierwszy zaciągają pożyczkę. Dzięki temu uzyskanie pożyczki na dowód online może być tańsze i szybsze w realizacji.

NA CO MUSISZ UWAŻAĆ BIORĄC POŻYCZKĘ NA DOWÓD?

Uzyskanie niezbędnych środków, dzięki szybkiej pożyczce na dowód od ręki, nie było nigdy takie proste. Wystarczy poświęcić tylko kilka minut, aby złożyć niezbędny wniosek. Wszelkie formalności związane z jego wypełnieniem są ograniczone do absolutnego minimum. Zwykle wystarczy nam tylko nasz dowód osobisty oraz konto bankowe. Nic zatem dziwnego, że tak wiele osób decyduje się na wzięcie pożyczki na dowód na raty.

Decydując się na zaciągnięcie pożyczki na dowód bez BIK lub każdej innej pożyczki, trzeba zachować zdrowy rozsądek. Podczas wybierania oferty pożyczki warto jest zwracać uwagę nie tylko na możliwą do otrzymania kwotę, lecz także na zabezpieczenia. Przy dużych kwotach możemy zostać poproszeni o dokonanie zastawu cennej rzeczy np. samochodu, nie jest to jednak często spotykane. Inną ważną kwestią są koszty takiej przykładowej pożyczki na dowód. Koniecznie zwróć uwagę na wysokość wszystkich kosztów, które będziesz musiał ponieść. Istotna jest obiektywna kalkulacja, w której ocenimy, czy rzeczywiście stać nas na terminową spłatę naszej pożyczki.

KTÓRA POŻYCZKA NA DOWÓD JEST NAJLEPSZA?

Każdy z nas jest inny – co więc za tym idzie mamy różne potrzeby i oczekiwania. Polecenie uniwersalnej i jednej pożyczki na dowód jest zatem niemożliwe, ponieważ nie znamy indywidualnych potrzeb osób, które szukają szybkiej pożyczki na dowód od ręki. Niektóre osoby będą zainteresowane pożyczkami na dowód bez zaświadczeń dla bezrobotnych, a inne osoby będą szukały pożyczki na dowód bez BIK.

Jeśli więc potrzebujesz pożyczki na dowód online, to warto jest skorzystać z powyższej listy. Zestawienie to uwzględnia oferty poszczególnych pożyczkodawców i pokazuje najistotniejsze kwestie. Dzięki temu możesz szybko zweryfikować, która firma będzie dla Ciebie potencjalnie najlepszą. Po wybraniu konkretnej oferty firmy pożyczkowej pamiętaj o zapoznaniu się ze szczegółowymi zasadami udzielania takiej pożyczki na dowód na raty, dzięki temu upewnisz się, że dana firma oferuje dla Ciebie to, co najlepsze.

CZY POŻYCZKA NA DOWÓD JEST ŁATWA DO ZDOBYCIA?

Pożyczki są produktem instytucji pożyczkowych, który jest znacznie łatwiejszy do zdobycia niż kredyt w banku. Należy jednak pamiętać o tym, że łatwość uzyskania szybkiej pożyczki na dowód od ręki nie będzie taka sama dla każdego. Oczywiście grupie osób, która posiada stałe zatrudnienie i odpowiednio wysokie zarobki, bez posiadanych długów, będzie dużo prościej. Natomiast w przypadku tych osób, które posiadają niejasne źródło dochodów oraz negatywne wpisy w bazach dłużników, uzyskanie pożyczki na dowód będzie trudniejsze. Jeśli posiadasz negatywne wpisy w bazach dłużników, to dobrym wyjściem będzie dla Ciebie pożyczka na dowód bez BIK. Pamiętaj zatem, że łatwość zdobycia pożyczki na dowód, lub każdej innej, jest kwestią mocno indywidualną.

5/5 - (1 vote)