160 000 złMaksymalna kwota pożyczki
120 miesięcyMax. okres spłaty pożyczki
Ocena: 97%
15000 złMaksymalna kwota pożyczki
48 miesięcyMax. okres spłaty pożyczki
Ocena: 94%
20000 złMaksymalna kwota pożyczki
48 miesięcyMax. okres spłaty pożyczki
Ocena: 94%
60 000 złMaksymalna kwota pożyczki
96 miesięcyMax. okres spłaty pożyczki
Ocena: 90%
20 000 złMaksymalna kwota pożyczki
48Max. okres spłaty pożyczki
Ocena: 96%
12500 złMaksymalna kwota pożyczki
50 miesięcyMax. okres spłaty pożyczki
Ocena: 97%
8000 złMaksymalna kwota pożyczki
6 miesięcyMax. okres spłaty pożyczki
Ocena: 89%
20 000 złMaksymalna kwota pożyczki
48Max. okres spłaty pożyczki
Ocena: 99%
Rozwiń całą listę

Pożyczki bez sprawdzania baz dłużników to świetna propozycja dla osób, które mają problemy ze zdolnością kredytową. Jeżeli w przeszłości miałeś opóźnienia związane z zobowiązaniami finansowymi lub nadal je masz, nie otrzymasz pozytywnej decyzji w banku. W takiej sytuacji pożyczki bez baz online mogą być doskonałą alternatywą. Jak to działa?

Spis treści:

Pożyczki bez baz online

Pożyczki bez baz dla zadłużonych to doskonała alternatywa dla osób, które nie mają doskonałej historii kredytowej. Jeżeli ten problem dotyczy również Ciebie, na powyższej liście znajdziesz idealne rozwiązanie dla siebie. Pożyczki bez baz online charakteryzują się łagodniejszymi kryteriami wobec wnioskodawców. Dzięki nim możesz złożyć wniosek i mieć szansę na pozytywną decyzję kredytową – mimo wpisów w bazach. Warto zaznaczyć, że historia kredytowa to jeden z elementów scoringu. Jeżeli banki widzą negatywne wpisy w rejestrach, to odrzucają po prostu wniosek potencjalnego pożyczkobiorcy. Firmy pożyczkowe wprowadzają nieco inne zasady, które nie zamykają drogi do potrzebnych pieniędzy również dłużnikom. Dzięki temu, pomimo problemów z własnymi finansami, możesz liczyć na niezbędną pomoc, dopasowaną do Twoich potrzeb.

Czy istnieją pożyczki bez sprawdzania baz dłużników?

Pożyczka bez sprawdzania baz dłużników to produkt, który może być trudny do znalezienia na rynku. Każdy pożyczkodawca ma obowiązek zweryfikować swojego klienta pod względem zdolności kredytowej. Mówią o tym przepisy w ustawie z dnia 12 maja 2011 roku o kredycie konsumenckim (Dz. U. 2011 Nr 126 poz. 715). Aby zweryfikować zdolność kredytową klienta, pożyczkodawcy biorą pod uwagę: informacje z wniosku, dane dostępne w bazach informacji kredytowej i gospodarczej oraz zdobyte przez siebie informacje na podstawie dostarczonych przez pożyczkobiorcę dokumentów. Pożyczkodawca może poprosić o udostępnienie wyciągów z konta bankowego czy zaświadczeń.

Większość firm pożyczkowych weryfikuje swoich klientów w bazach dłużników, by uniknąć nawiązania umowy z niewypłacalnymi pożyczkobiorcami. Pożyczki bez sprawdzania baz dłużników mogą oznaczać brak weryfikacji w poszczególnych rejestrach, na przykład: KRD, ERIF czy BIG InfoMonitor. Należy jednak podkreślić, że jedną z najczęściej sprawdzanych baz jest BIK (czyli Biuro Informacji Kredytowej).

Dla kogo pożyczki bez baz na raty będą dobrym rozwiązaniem?

Pożyczki bez baz na raty to rozwiązanie skierowane do osób, które nie mają doskonałej zdolności kredytowej. Jeżeli miałeś w przeszłości problemy ze spłatą swoich zobowiązań, bardzo prawdopodobne, że Twoje dane trafiły do rejestru dłużników, jak na przykład Krajowego Rejestru Długów. W takiej sytuacji nie otrzymasz pozytywnej decyzji kredytowej w banku. Firmy pożyczkowe dopuszczają jednak taką możliwość. Wśród klientów pozabankowych instytucji pojawiają się również osoby, które aktualnie mają problemy ze spłatą swoich zobowiązań. Należy jednak podkreślić, że nawet firma pożyczkowa nie zaakceptuje wniosku od osoby, wobec której są prowadzone postępowania windykacyjne czy komornicze.

Ciekawą propozycją są również pożyczki bez baz na raty dla osób, które nie mają żadnej historii kredytowej. Warto zwrócić uwagę, że w takiej sytuacji może również pojawić się problem z otrzymaniem akceptacji wniosku w banku. Pożyczka ratalna daje jednak możliwość rozłożenia spłaty na wygodne raty nawet do 60 miesięcy.

Jak złożyć wniosek o pożyczki bez baz online?

Pożyczki online bez baz to doskonała propozycja dla osób, które chcą otrzymać wsparcie finansowe bez konieczności składania wniosku w oddziale stacjonarnym. Dzięki przeniesieniu procedury wnioskowania do Internetu, masz szansę na oszczędność czasu oraz szybszą decyzję kredytową. Jak złożyć wniosek o pożyczki bez baz online? Oto kilka prostych kroków, które musisz wykonać.

Pierwszy krok to przejście na stronę wybranego pożyczkodawcy. Za pomocą wirtualnego kalkulatora musisz wprowadzić kwotę oraz okres kredytowania. W odpowiedzi otrzymasz potencjalne koszty zobowiązania i wysokość raty.

Drugi krok to wypełnienie formularza wniosku. W tym celu musisz udostępnić dane osobowe, kontaktowe, adresowe i finansowe. Na tej podstawie pożyczkodawca będzie mógł ocenić, czy pożyczka online bez baz będzie dla Ciebie dostępna.

Trzeci krok to weryfikacja tożsamości. Możesz ją wykonać za pomocą ekspresowego przelewu online lub aplikacji do weryfikacji tożsamości. To najszybsze z dostępnych rozwiązań.

Teraz musisz poczekać na decyzję kredytową. Dowiesz się, czy pożyczka bez baz online została Ci przyznana.

Jakie warunki musisz spełniać, by pożyczka bez baz online była dla Ciebie dostępna?

Każda firma pożyczkowa ma prawo wprowadzić warunki, które musi spełniać każdy wnioskodawca, by móc złożyć wniosek. Wśród nich znajduje się kilka kryteriów, które dotyczą wszystkich klientów. Są to między innymi:

  • posiadanie ważnego dowodu osobistego,
  • ukończenie co najmniej 18 lat, choć często limit ten jest podnoszony nawet do 25 lat,
  • posiadanie miejsca zamieszkania na terytorium Polski,
  • posiadanie stałego źródła dochodu,
  • pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej.

Ostatni warunek determinuje to, czy pożyczka bez baz online znajdzie się na Twoim koncie. Ponadto niektóre firmy pożyczkowe wymagają od swoich klientów dostarczenia zaświadczenia z miejsca pracy czy wyciągów z konta bankowego. Pamiętaj, że bardziej szczegółowe informacje na ten temat znajdziesz na stronie pożyczkodawcy.

ODPOWIEDZI NA NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA KLIENTÓW 

JAKIE BAZY DŁUŻNIKÓW DZIAŁAJĄ NA TERENIE POLSKI?

Bazy dłużników zajmują się zbieraniem informacji, które dotyczą nieuregulowanych długów. Takie instytucje mogą zatem gromadzić dane dotyczące np. niezapłaconych mandatów. Dzięki dostępowi do takich gromadzonych danych banki, SKOK-i oraz firmy pożyczkowe mogą zweryfikować ewentualne długi osoby wnioskującej o dodatkowe środki. Dzięki temu możliwe jest ocenienie tego, czy dany klient poradzi sobie z regularną spłatą nowo zaciągniętego zobowiązania.

W Polsce działa kilka instytucji, które zajmują się gromadzeniem informacji na temat długów Polaków. Najbardziej znany jest BIK oraz KRD – oprócz nich istnieją także bazy takie jak:

  •       ERIF Biuro Informacji Gospodarczej
  •       KIDT – Krajowa Informacja Dłużników Telekomunikacyjnych
  •       KRDN – Krajowy Rejestr Dłużników Niewypłacalnych

CO TO JEST BIK?

Biuro Informacji Kredytowej, czyli BIK, jest jedną z instytucji działających na terenie Polski. Jest to przedsiębiorstwo założone przez prywatne banki oraz Związek Banków Polskich. BIK zajmuje się gromadzeniem, łączeniem i udostępnianiem danych dotyczących historii kredytowej. Dostęp do tych danych mają banki, SKOK-i oraz instytucje pożyczkowe, które udzielają pożyczek.

Zadaniem BIK-u jest nie tylko gromadzenie danych, lecz także monitorowanie zadłużeń oraz sukcesów kredytowych odnoszonych przez klientów indywidualnych, jak również właścicieli firm.

CO TO JEST KRD?

Krajowy Rejestr Długów (KRD) jest jedną z najbardziej znanych baz informacji, które dotyczą zadłużenia osób i firm. Do KRD trafiają informacje o długach oraz rachunkach przeterminowanych. Do tych ostatnich mogą zostać zaliczone np.: rachunki za prąd, gaz, wodę, Internet, telefon. Oprócz tego są to także: zobowiązania z tytułu czynszu, zaległości z tytułu alimentów, raty leasingowe i wiele, wiele innych.

Trafienie do Krajowego Rejestru Długów nie jest jednak takie proste. Aby tak się stało musimy przekroczyć wymagany termin płatności naszego świadczenia. Po przekroczeniu 60 dni instytucja, której jesteśmy dłużnikiem, musi wysłać do nas polecony list z wezwaniem do zapłaty i zamiarem wpisu naszej osoby do KRD. Wpis może zostać dokonany dopiero po miesiącu od nadania wezwania do zapłaty.

CZYM JEST ZDOLNOŚĆ KREDYTOWA?

Bank podchodzi bardzo skrupulatnie do kwestii udzielania nam kredytu. Na etapie rozpatrywania wniosku analizowana jest nasza zdolność kredytowa. Kwestia ta dotyczy naszych możliwości względem spłaty potencjalnego zadłużenia tj. kredytu albo pożyczki (wraz z odsetkami oraz pozostałymi opłatami). Wpływ na zdolność kredytową ma m.in.: wysokość i źródło Twoich dochodów, aktualne zobowiązania, wpis w bazach BIK i KRD. Warto wiedzieć, że w przypadku niskiej zdolności kredytowej uzyskanie kredytu w banku jest praktycznie niemożliwe.

Warto jest zatem od początku budować w sposób świadomy swoją zdolność kredytową. Decydując się na zaciąganie długów – świadomie wybieraj pożyczki bez baz, dzięki którym Biuro Informacji Kredytowej nie będzie posiadało historii spłaty takiego zobowiązania. Dzięki pożyczkom bez sprawdzania baz możesz skuteczniej budować swoją zdolność kredytową. Branie pożyczek na raty bez baz pozwoli Ci w przyszłości zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie np. kredytu hipotecznego.

JAK ZWIĘKSZYĆ SWOJĄ ZDOLNOŚĆ KREDYTOWĄ?

Aby zwiększyć swoją zdolność kredytową należy zadbać o dobrą historię w BIK-u. Zła historia kredytowa, spowodowana np. opóźnieniami w płatności, często uniemożliwia pozyskanie ważnego kredytu. Aby zadbać o pozytywną historię w BIK-u warto jest nie tylko terminowo spłacać raty swojego zobowiązania. Jak to się mówi przezorny, zawsze ubezpieczony, dlatego przy niewielkich wydatkach, warto jest decydować się na pożyczki bez sprawdzania baz. Dzięki takiemu rozwiązaniu nasze częste pożyczki bez baz nie będą widoczne w systemie BIK. Tym sposobem wpłyniemy na zwiększenie naszej zdolności kredytowej.

Oprócz korzystania z pożyczek bez sprawdzania baz, warto także dokładnie planować swoje wydatki, pilnować terminów spłaty wszystkich zobowiązań, a także ograniczyć koszty utrzymania gospodarstwa domowego. Na zwiększenie zdolności kredytowej wpływ będzie miała także rezygnacja z nadmiaru kart kredytowych oraz zwiększenie dochodów.

GDZIE SZUKAĆ POŻYCZEK BEZ BAZ?

Pożyczki bez baz to jeden z najchętniej wybieranych produktów instytucji pożyczkowych. Pożyczki na raty bez baz to idealna propozycja dla osób, które mają problemy ze zdolnością kredytową. Pożyczka bez baz szybko pozwala na pozyskanie niezbędnych środków na naglące wydatki. Aby znaleźć odpowiednią ofertę  pożyczki bez sprawdzania baz, warto jest korzystać z internetowych rankingów porównujących poszczególne oferty pożyczek bez baz. Dobry ranking  porównujący pożyczki bez baz będzie zawierał maksymalną kwotę możliwej do uzyskania pożyczki, a także maksymalny okres spłaty. Właśnie taki ranking znajdziesz powyżej. Dzięki temu znalezienie dopasowanej do Twoich potrzeb oferty pożyczki na raty bez baz będzie dużo prostsze i szybsze. Korzystając z takiego rankingu zaoszczędzisz sporo czasu, którego nie stracisz na samodzielną analizę ofert poszczególnych pożyczek bez baz.

CZY ZAWSZE MUSZĘ PODAWAĆ CEL WZIĘCIA POŻYCZKI?

W życiu bywa różnie – czasami na naszej drodze stają nagłe wydatki, o których wolimy nikomu nie mówić. Uzyskanie niezbędnych środków, jak np. pożyczki online bez baz, jest możliwe bez podawania celu. Istnieją specjalnie oferty pożyczek bez baz, które nie wymagają od pożyczkobiorcy tłumaczenia się z celu, na który przeznaczają oni uzyskane środki finansowe. To właśnie dlatego wzięcie takiej pożyczki, jak np. tzw. 2000 bez baz, albo innej chwilówki, pozwala na dyskretne pozyskanie niezbędnych środków.

Podawanie celu wzięcia pożyczki nie jest zatem przez wszystkich wymagane. Kwestię tę zazwyczaj musimy wyjaśniać w banku – dużo rzadziej w instytucji pożyczkowej. Cel sam w sobie nie jest aż tak istotny jak warunki uzyskania pożyczki. Jeśli zatem nie chcesz tracić czasu na porównywanie poszczególnych ofert pożyczki online bez baz – skorzystaj z powyższego rankingu, dzięki któremu dużo szybciej znajdziesz odpowiednią pożyczkę bez baz.

POŻYCZKA BEZ SPRAWDZANIA BAZ DŁUŻNIKÓW – DLACZEGO WARTO Z NIEJ SKORZYSTAĆ?

Pożyczka bez sprawdzania baz dłużników może być niekiedy trudna do znalezienia. Warto jest jednak ją znać, ponieważ taka pożyczka na raty bez baz charakteryzuje się dość łagodnymi kryteriami wobec osób o nią wnioskujących. Poza tym pożyczki bez sprawdzania baz dłużników są idealnym rozwiązaniem dla tych osób, które nie mogą pochwalić się doskonałą zdolnością kredytową. Jeśli więc potrzebujesz pożyczki dla zadłużonych bez sprawdzania baz, to warto jest skorzystać z powyższego rankingu, w którym zostały porównane oferty pożyczek bez sprawdzania baz dłużników. Zamiast więc tracić czas na samodzielne i mało efektywne szukanie pożyczki bez baz, warto jest skorzystać z tego rozwiązania, dzięki któremu dużo szybciej znajdziesz odpowiednią ofertę pożyczki online bez baz.

JAK WYBRAĆ NAJLEPSZĄ OFERTĘ POŻYCZKI BEZ BAZ?

Wybór idealnej pożyczki dla zadłużonych bez sprawdzania baz dłużników nie jest wcale taki prosty. Musimy zwrócić uwagę na kilka ważnych i bardzo istotnych kwestii, które będą dopasowane do naszych potrzeb i oczekiwań. Dzięki temu pożyczka online bez baz spełni swoje zadanie i pomoże nam w problemach finansowych, a przy tym nie przyczyni się do powstania nowych problemów finansowych. Pamiętaj, że źle wybrana oferta pożyczki bez baz może przyczynić się do popadnięcia w długi, z których wyjście na prostą może nie być wcale takie łatwe.

Zanim więc zdecydujesz się na wybranie konkretnej oferty i złożenie wniosku, powinieneś jasno określić swoje potrzeby oraz oczekiwania. Dla niektórych będzie to wydłużony czas spłaty takiej pożyczki dla zadłużonych bez sprawdzania baz, podczas gdy dla innych osób istotna będzie kwestia otrzymania możliwie jak najwyższej kwoty pożyczki na raty bez baz. W znalezieniu idealnej dla naszych potrzeb pożyczki pomoże Ci skorzystanie z powyższego rankingu pożyczek bez baz. Dzięki niemu dużo szybciej znajdziesz ofertę, z której będziesz naprawdę zadowolony.

POŻYCZKI BEZ BAZ DLA KOGO?

Pożyczka bez baz szybko może zostać uzyskana przez osobę, nadmiernie zadłużoną, która z uwagi na zaległości w spłacie innych zobowiązań widnieje w rejestrach dłużników. Pożyczka dla zadłużonych bez sprawdzania baz to także alternatywne rozwiązanie dla osób, które nie posiadają odpowiednio wysokiej zdolności kredytowej. Na skutek tego takie osoby nie mogą otrzymać kredytu w banku, ponieważ instytucja ta nie udziela kredytów osobom, które – według banku – nie będą w stanie spłacić zaciągniętego zobowiązania. Pożyczka dla zadłużonych bez sprawdzania baz często stanowi zatem jedyną opcję na szybkie pozyskanie niezbędnych środków finansowych. Niezbędną pożyczkę bez baz szybko uzyskasz, dzięki skorzystaniu z powyższego rankingu pożyczek online bez baz.

CZY POŻYCZKI BEZ BAZ Z KOMORNIKIEM SĄ MOŻLIWE?

Uzyskanie pożyczki bez baz z komornikiem nie jest możliwe. Wynika to z tego, że pożyczki bez baz z komornikiem mogłyby stanowić poważny problem finansowy – zarówno dla osoby, która taką pożyczkę otrzymuje, jak również dla instytucji, która udziela takiej pożyczki. Jeśli więc jesteś w trakcie egzekucji komorniczej, nie możesz uzyskać pożyczki bez baz z egzekucją komorniczą, która jest w fazie aktywnej. Pożyczkodawcy nie udzielają zatem pożyczek osobą będącym w takiej sytuacji. Na taką pomoc mogą jednak liczyć te osoby, które posiadają bardziej stabilną sytuację. Zanim więc zdecydujesz się na taką pożyczkę rozważ wszystkie za i przeciw – dopiero po tym podejmij decyzję, która według Ciebie będzie słuszna. Pamiętaj, że brak rozsądku i odpowiedzialnej kalkulacji może przyczynić się do zwiększenia się Twoich długów – a tego z pewnością nie chcesz.

JAK SZYBKO ZACIĄGNĄĆ POŻYCZKĘ BEZ BAZ?

Pożyczka bez baz szybko może zostać osiągnięta pod warunkiem, że spełnisz kilka kluczowych kwestii. Przed złożeniem wniosku o taką pożyczkę online bez baz warto jest upewnić się, że dana instytucja pożyczkowa, w której planujemy się zadłużyć, jest otwarta w godzinach składania przez nas wniosku. Oprócz tego warto jest upewnić się w jakim banku taka firma pożyczkowa posiada otwarte konto bankowe. Jeżeli posiadasz otwarty rachunek w tym samym banku, to zwiększasz prawdopodobieństwo szybkiego uzyskania niezbędnych środków finansowych. Pamiętaj zatem, że wpływ na błyskawiczne uzyskanie pożyczki dla zadłużonych bez sprawdzania baz (albo też każdej innej pożyczki) mają te dwa czynniki. Jeśli je spełnisz to możesz uzyskać potrzebne pieniądze nawet tego samego dnia.

5/5 - (1 vote)