Rozwiń całą listę

Ranking kredytów gotówkowych to zestawienie najlepszych produktów oferowanych przez banki. Dzięki niemu możesz z łatwością porównać oferty i wybrać tą najkorzystniejszą. Na co zwrócić uwagę? Jak złożyć wniosek? Sprawdź ranking kredytów gotówkowych i dowiedz się więcej!

Spis treści:

Ranking kredytów gotówkowych

Ranking kredytów gotówkowych to zestawienie stworzone przez ekspertów, którzy przeanalizowali oferty dostępne na rynku i wybrali spośród nich te najkorzystniejsze. Podczas analizy wzięli pod uwagę między innymi: dostępny okres kredytowania, kwotę, formalności, jakość obsługi klienta, a także czas oczekiwania na decyzję. Należy jednak zaznaczyć, że ranking kredytów gotówkowych ma być jedynie pomocą. Nie jest powiedziane, że oferta znajdująca się na pierwszym miejscu będzie najlepsza dla każdego. Podczas analizy zestawienia należy wziąć pod uwagę przede wszystkim swoją indywidualną sytuację.

W rankingu kredytów online znajdują się produkty oferowane przez największe banki na rynku. Dzięki temu możesz mieć pewność, że za każdą z nich stoi doświadczenie doradców kredytowych oraz wiarygodna instytucja bankowa. Jak wybrać najlepszy kredyt gotówkowy?

Jaki kredyt gotówkowy wybrać?

Podczas analizy produktów znajdujących się w zestawieniu musisz wziąć pod uwagę przede wszystkim swoje potrzeby i oczekiwania. Przeanalizuj budżet domowy i wyznacz na tej podstawie kwotę, jaką jesteś w stanie przeznaczyć na spłatę zobowiązania każdego miesiąca. Zdefiniuj również swoje potrzeby, czyli kwotę, o jaką musisz wzmocnić swój budżet domowy. Następnie na tej podstawie przeanalizuj dostępne oferty. Dopiero kolejnym krokiem powinna być analiza kredytów pod kątem kosztów. Warto zwrócić uwagę na oprocentowanie, opłaty i prowizje. Co ważne, przeanalizuj również warunki związane z ubezpieczeniem. Upewnij się, że jest ono niezbędne i czy obejmuje wszystkie sytuacje związane z ryzykiem braku terminowej spłaty.

W życiu zdarzają się różne sytuacje, a ubezpieczenie kredytu gotówkowego pomoże Ci uniknąć komplikacji. Parametrem, na jaki należy zwrócić uwagę, jest również RRSO. To przedstawione w formie procentowej wszystkie koszty obowiązujące w ciągu jednego roku. Dlaczego jest to tak ważny parametr?

Najlepszy kredyt gotówkowy online

Jak wybrać najlepszy kredyt gotówkowy online? To proces, u którego podstaw leżą powyższe kroki. Po wykonaniu tej analizy przychodzi czas do porównania ofert pod względem parametru RRSO. Co ważne, takie porównanie będzie miarodajne wyłącznie w przypadku ustalenia dla wszystkich produktów tego samego okresu kredytowania oraz wysokości kredytu. Dzięki temu dowiesz się, który kredyt gotówkowy jest najkorzystniejszy pod względem obowiązujących kosztów. Należy jednak podkreślić, że najtańszy nie zawsze znaczy najlepszy.  Weź pod uwagę również formalności, jakich musisz dopełnić w przypadku konkretnych produktów. Jeżeli zależy Ci na szybkiej decyzji oraz niezbyt skomplikowanej dokumentacji, warto postawić na oferty, które zwalniają z obowiązku dostarczania zaświadczeń z miejsca pracy.

Coraz więcej banków udostępnia swoim klientom alternatywne rozwiązania, wśród których znajdują się: oświadczenie będące częścią wniosku, deklaracja podatkowa PIT, wyciąg z konta bankowego. To wszystko sprawia, że przygotowanie do wnioskowania zajmuje znacznie mniej czasu i nie wymaga tak dużego wysiłku od klienta banku.

Czy istnieje kredyt gotówkowy dla zadłużonych?

Kredyt gotówkowy dla zadłużonych to oferta, której nie znajdziesz w żadnym banku. Głównym kryterium podczas analizy wniosków jest zdolność kredytowa. Na ostateczną ocenę wpływają nie tylko dochody oraz ich źródło, ale również historia kredytowa. Jeżeli wnioskodawca posiada negatywne wpisy w bazach, nie otrzyma akceptacji wniosku kredytowego. Kredyt dla zadłużonych można otrzymać jedynie w nielicznych firmach pożyczkowych. Co ważne, jeżeli wnioskodawca nie ma żadnej historii kredytowej, również może mieć problem z otrzymaniem pozytywnej decyzji.

Jak złożyć wniosek o kredyt gotówkowy?

Proces wnioskowania zależy w dużej mierze od ustaleń obowiązujących w danym banku. Większość instytucji umożliwia swoim klientom wnioskowanie przez internet. Należy jednak podkreślić, że ostatni krok, jakim jest podpisanie umowy, odbywa się zazwyczaj już w placówce banku. Jak złożyć wniosek o kredyt gotówkowy online?

Pierwszy krok to przejście na stronę internetową. Za pomocą suwaków w wirtualnym kalkulatorze należy określić kwotę i okres kredytowania.

Kolejny krok to weryfikacja kosztów. Jeżeli wszystko się zgadza, możesz przejść do wypełnienia wniosku.

Formularz na stronie banku należy wypełnić danymi osobowymi, kontaktowymi, adresowymi i finansowymi. Pamiętaj również o dołączeniu do wniosku niezbędnych dokumentów.

Następnie musisz zweryfikować swoją tożsamość. Kiedy to zrobisz, bank przejdzie do weryfikacji Twojej zdolności kredytowej. To od jej wyniku zależy w dużej mierze, czy wniosek zostanie zaakceptowany.

Jeżeli wniosek będzie zaakceptowany, doradca klienta skontaktuje się z Tobą telefonicznie w celu umówienia wizyty w banku i podpisania umowy.

ODPOWIEDZI NA NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA KLIENTÓW

CZYM JEST KREDYT GOTÓWKOWY?

Kredyt gotówkowy jest produktem finansowym, który możemy uzyskać w banku. Zawarta umowa z instytucją zobowiązuje do spłaty całości zaciągniętego zobowiązania w określonym czasie, dzięki regularnym, comiesięcznym ratom. Należy jednak pamiętać o tym, że kwota, którą klienci zobowiązują się oddać, zostaje powiększona o odsetki oraz ubezpieczenie, naliczane do każdego kredytu. Spośród wszystkich dostępnych kredytów, pożyczka wypłacana jest w gotówce (do ręki lub na wskazany rachunek bankowy) i można ją przeznaczyć na dowolny cel konsumpcyjny taki jak np.: remont mieszkania, zakup samochodu lub sprzętu RTV i AGD, albo na wymarzone wakacje. Co więcej, kredyt gotówkowy może zostać udzielony maksymalnie na 120 miesięcy, czyli na 10 lat. Natomiast maksymalna kwota, na którą może zostać udzielony, wynosi 200 000 złotych. Wbrew pozorom znalezienie idealnej oferty kredytu nie jest takie proste. Na szczęście ranking kredytu gotówkowego pomoże znaleźć Ci najlepszą ofertę kredytu.

NA CO ZWRACAĆ UWAGĘ PODCZAS SZUKANIA OFERTY KREDYTU?

Znalezienie idealnej oferty kredytu gotówkowego nie jest takie proste. Wpływ na to ma wiele różnych czynników, na które nie zawsze mamy wpływ. Warto jednak pamiętać o kilku ważnych kwestiach, na które należy zwracać uwagę, podczas szukania odpowiedniej oferty kredytu gotówkowego. Każdemu z nas zależy na jak najtańszym kredycie gotówkowym, dlatego podczas jego szukania powinniśmy się kierować kilkoma parametrami. Warto zatem dokładnie sprawdzić: wysokość miesięcznej raty, naliczoną prowizję, oprocentowanie, wysokość RRSO, całkowitą kwotę do spłaty, a także opłatę za wcześniejszą spłatę pożyczki. Im niższe będą te parametry, tym lepiej. Spośród tak wielu dostępnych ofert znalezienie tej jednej, najlepszej, może jednak stanowić problem. Podczas szukania odpowiedniej oferty kredytu gotówkowego, warto korzystać z rankingu kredytu gotówkowego. Taką listę porównawczą znajdziesz np. powyżej.

JAKIE WARUNKI NALEŻY SPEŁNIĆ, ABY MÓC UZYSKAĆ KREDYT GOTÓWKOWY?

Jeżeli chodzi o kwestie udzielania kredytów, to banki podchodzą dość skrupulatnie do całości procedury. Zanim więc zdecydujemy się na konkretny produkt znajdujący się w ofercie tej instytucji, warto dokładnie sprawdzić warunki, które musisz spełnić jako klient, aby uzyskać kredyt gotówkowy na swoje plany lub marzenia. Kryteria, którymi kierują się banki podczas rozpatrywania złożonego wniosku o pożyczkę, mogą być różne. Różnice wynikają ze zmiennych regulaminów poszczególnych placówek. Istnieją jednak pewne wymagania, które dość często są stawiane potencjalnym kredytobiorcom. Najczęściej banki oczekują od swoich klientów zdolności kredytowej, na którą wpływ mają miesięczne i regularne dochody oraz rodzaj umowy podpisanej z pracodawcą. Co więcej, banki sprawdzają swoich klientów w bazach dłużników – takich jak BIK lub KRD. Jeśli więc nie posiadasz pozytywnej historii spłaty wcześniejszych kredytów i pożyczek, to musisz liczyć się z tym, że bank odmówi Ci udzielenia kredytu. Aby więc nie tracić swojego cennego czasu i darować sobie rozczarowanie, warto skorzystać z rankingu kredytów gotówkowych 2021, dzięki któremu łatwiej będzie wybrać odpowiednią ofertę kredytu na ten rok.

NA CO MOŻNA PRZEZNACZYĆ KREDYT GOTÓWKOWY?

Bank jest instytucją finansową, która udziela różnych kredytów. W standardowej ofercie większości banków znajdują się produkty takie jak np.: kredyt hipoteczny, konsumpcyjny, inwestycyjny lub kredyt gotówkowy. Każdy z tych produktów przeznaczony jest na nieco inny cel. Zanim więc zdecydujesz się na zaciągnięcie zobowiązania w tej instytucji, warto jasno określić swoje cele. Dzięki temu łatwiej będzie Ci znaleźć kredyt, który będzie odpowiedni dla Twoich potrzeb oraz oczekiwań. W przypadku kredytu gotówkowego kredytobiorcy mają dość spore pole do manewru, ponieważ produkt można przeznaczyć na dowolny cel. Decydując się na takie zobowiązanie, możesz je przeznaczyć na remont mieszkania, zakup auta, albo wymianę sprzętu RTV lub AGD. Co więcej, kredyt gotówkowy możesz także przeznaczyć na wymarzone wakacje albo doszkalający kurs. To kredytobiorca decyduje, co zrobi z uzyskanymi pieniędzmi. Podczas szukania odpowiedniego produktu pamiętaj, żeby skorzystać z rankingu kredytu gotówkowego, który pomoże Ci wybrać właściwą ofertę spośród dostępnych kredytów.

NA JAK DŁUGO MOŻNA ZACIĄGNĄĆ KREDYT GOTÓWKOWY?

Różnorodność dostępnych ofert kredytu gotówkowego pozwala na zaciągnięcie zobowiązania na różnych zasadach. Kredyt gotówkowy rankingi pozwala na szybsze znalezienie atrakcyjnej oferty pożyczki. Wybraną kwotę kredytu można rozłożyć na dogodne raty, nawet na 120 miesięcy, a więc 10 lat. Czas ten oczywiście może zostać skrócony – wszystko zależy od wybranej przez klienta oferty, a także jego zdolności finansowych do spłaty wszystkich rat całości kredytu. Trudno zatem jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie na jak długo można zaciągnąć kredyt gotówkowy. Długość spłaty zobowiązania jest sprawą dość mocno indywidualną. Warto pamiętać o tym, że wysokość rat, a także długość spłaty kredytu może różnić się w poszczególnych bankach. W znalezieniu optymalnej oferty kredytu pomoże Ci powyższy ranking kredytów gotówkowych.

ILE WYNOSI MAKSYMALNA KWOTA KREDYTU GOTÓWKOWEGO?

Kredyt gotówkowy jest zobowiązaniem finansowym, które można zaciągnąć na różne cele. Uzyskane pieniądze z tytułu tego zobowiązania można przeznaczyć na remont mieszkania, zakup nowego auta lub wymarzone wakacje. Z powodu różnorodności dostępnych kwot, kredyt gotówkowy może zostać zaciągnięty na kwotę wynoszącą np. 1000 złotych. Natomiast maksymalna kwota kredytu gotówkowego wynosi 200 000 złotych. Możliwość uzyskania tak wysokiej kwoty kredytu gotówkowego, a także przeznaczenie kredytu na dowolny cel sprawia, że produkt cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Przed jego zaciągnięciem warto przejrzeć powyższy ranking kredytów gotówkowych, dzięki któremu szybciej znajdziesz ofertę spełniającą Twoje potrzeby i oczekiwania.

GDZIE SZUKAĆ NAJTAŃSZEJ OFERTY KREDYTU GOTÓWKOWEGO?

Znalezienie odpowiedniej oferty kredytu gotówkowego nie jest takie proste, zwłaszcza wtedy, gdy nie wiemy tak właściwie, od czego rozpocząć poszukiwania. W takiej sytuacji większość ludzi decyduje się na wzięcie kredytu w banku, w którym ma już otwarte konto bankowe. Należy jednak uświadomić sobie, że bycie klientem konkretnego banku nie zagwarantuje nam otrzymania najlepszej oferty kredytu. Bardzo często okazuje się, że najlepsza oferta czeka u konkurencji. To dlatego, że najatrakcyjniejsze oferty są skierowane niemal zawsze do nowych klientów. Warto więc nie ograniczać się tylko i wyłącznie do sprawdzania oferty kredytu w swoim banku. Z uwagi na oszczędność czasu lepiej jest wyszukać kredyt gotówkowy ranking, dzięki któremu dużo szybciej dokonasz porównania ofert dostępnych kredytów i wybierzesz ten, który faktycznie spełni Twoje oczekiwania. Kredyt gotówkowy ranking jest zatem najlepszym wyjściem, ponieważ na jednej liście zamieszczono dostępne oferty. Jest to zatem czasowo oszczędniejsze wyjście, ponieważ nie musisz tracić czasu na sprawdzanie dostępności kredytu gotówkowego w poszczególnych bankach działających w Polsce.

CZYM RÓŻNI SIĘ KREDYT GOTÓWKOWY OD POŻYCZKI POZABANKOWEJ?

Dla wielu osób kredyt gotówkowy często jest tym samym co pożyczka. Należy jednak zapamiętać, że te dwa produkty nie są jednym i tym samym. Mylenie kredytu gotówkowego z pożyczką może wynikać z zamiennego stosowania tych dwóch nazw (kredyt gotówkowy często potocznie określa się jako pożyczka). Zasadniczą różnicą tych dwóch produktów jest miejsce, w którym możemy je otrzymać. Kredyt gotówkowy jest produktem przeznaczonym wyłącznie dla banków, natomiast pożyczkę otrzymamy także w instytucji pozabankowej. Na tym jednak różnice się nie kończą. Z kredytem gotówkowym zawsze związane są prowizje oraz odsetki. Pożyczkę można otrzymać nawet za darmo, aby tak się stało, trzeba być jednak nowym klientem firmy. Najczęstszym powodem, dla którego ludzie decydują się na zaciągnięcie pożyczki, jest także szybkość jej uzyskania. To dlatego, że firmy pożyczkowe ograniczają wszelkie formalności do absolutnego minimum. Bank, choć ma dużo więcej różnych i dokładnych procedur, nie udzieli kredytu osobie, które nie posiada pewnej sytuacji finansowej wpływającej na zdolność kredytową. Pamiętaj, że kredyty gotówkowe ranking pomoże Ci w znalezieniu najlepszej, dostępnej oferty na rynku.

CO TO JEST ZDOLNOŚĆ KREDYTOWA?

Zdolność kredytowa jest pojęciem, które zawsze pojawia się w przypadku starania o kredyt w banku. Instytucje są bardzo dokładne, dlatego skrupulatnie sprawdzają każdego klienta, który wnioskuje o pożyczkę. Dzięki analizie zdolności kredytowej banki mogą ocenić maksymalną kwotę kredytu, którą dany klient jest w stanie przeznaczyć na ratę nowego zobowiązana. Warto wiedzieć, że ze zdolności kredytowej wyliczana jest maksymalna kwota kredytu. Jeśli więc Twoja zdolność kredytowa jest na bardzo wysokim poziomie, to możesz uzyskać nawet maksymalną kwotę kredytu. W przypadku niskiej zdolności kredytowej uzyskana kwota będzie dużo niższa, czasem nawet bank może z tego powodu odmówić udzielenia kredytu. Instytucja robi tak, aby ustrzec klienta przed wpadnięciem w szkodliwe długi finansowe. Warto pamiętać o tym, że poszczególne banki posiadają odmienne regulaminy i sposoby na wyliczanie zdolności kredytowej. W przypadku odmowy udzielenia kredytu w jednym banku nie należy się poddawać – może być tak, że konkurencyjna instytucja przyjmie Cię z otwartymi ramionami. W znalezieniu odpowiedniego banku pomoże Ci powyższy ranking kredytów gotówkowych.

CZYM JEST RRSO?

RRSO, jest pojęciem, które pojawia się przy każdej ofercie kredytu gotówkowego. Nie każdy z nas zdaje sobie jednak sprawę z tego, czym tak właściwie jest ten tajemniczy skrót i w jaki sposób wpływa na całkowitą kwotę uzyskanego kredytu. Przed zaciągnięciem każdego zobowiązania – niezależnie czy to w banku, czy w instytucji pozabankowej, należy dokładnie zapoznać się z warunkami kredytu lub pożyczki. Zapoznanie powinno obejmować także rozumienie RRSO i innych skrótów.

RRSO, czyli Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania to całkowity koszt udzielanego w banku kredytu, który ponosi klient. Kwota RRSO zawsze jest podawana w wartości procentowej jako całkowita kwota kredytu w stosunku rocznym. Warto pamiętać o tym, że RRSO zawiera nie tylko oprocentowanie nominalne, ale także pozostałe koszty kredytu. Z punktu widzenia konsumenta, który ubiega się o uzyskanie kredytu, jest to najważniejsza wartość, na którą powinno się zwracać uwagę. Podczas porównywania poszczególnych ofert kredytu dobrze jest zwracać uwagę na ten wskaźnik. Dzięki niemu możesz miarodajnie ocenić, który kredyt będzie najlepszym. Ranking kredyt gotówkowy będzie równie pomocny w szukaniu odpowiedniej oferty. Skorzystaj z gotowej listy, którą znajdziesz powyżej, aby ułatwić sobie znalezienie kredytu.

CZY BEZ PRACY MOŻNA ZACIĄGNĄĆ KREDYT?

Banki stawiają wiele wymagań klientom, którzy decydują się na złożenie wniosku o kredyt gotówkowy. Jednym z tego typu wymagań jest posiadanie stałego źródła dochodu. Bez tego instytucja finansowa może odmówić udzielenia pożyczki. To dlatego, że osoba bez jakichkolwiek regularnych wpływów, nie będzie miała z czego spłacać zaciągniętego zobowiązania. Chcąc się uchronić przed udzielaniem kredytu takim osobom, banki bardzo dokładnie analizują całą sytuację finansową wnioskodawcy. Różne regulaminy banków oraz ich wewnętrzne procedury pozwalają lub zabraniają, udzielania kredytów osobom, których sytuacja nie jest do końca pewna. Brak pracy lub posiadanie umowy cywilnoprawnej jest dość częstym powodem odmowy udzielenia pożyczki. Warto pamiętać o tym, że niektóre z instytucji godzą się na udzielenie kredytu gotówkowego osobom, które nie posiadają pracy, ale są zabezpieczone innym, stałym źródłem, z którego otrzymują pieniądze. Takim źródłem mogą być np. dochody z najmu nieruchomości. Znalezienie właściwej oferty kredytu nie jest takie proste. Dlatego warto skorzystać z gotowych rozwiązań. Ranking kredytów gotówkowych 2021 z pewnością pomoże Ci w wybraniu oferty kredytu gotówkowego, który spełni Twoje potrzeby.

CZY MOŻLIWE JEST ZACIĄGNIĘCIE KREDYTU Z KOMORNIKIEM?

W życiu nie zawsze bywa kolorowo. Kilka nieodpowiednio zaciągniętych długów potrafi wpędzić w poważne kłopoty finansowe, z których wyjść wcale nie jest tak łatwo. Posiadanie niespłaconych zobowiązań stanowi poważną przeszkodę dla uzyskania kredytu w banku albo innej pożyczki w instytucji pozabankowej. Nie mamy się co łudzić, że kredytodawca nie zauważy długów, ponieważ informacje o nich zawarte są w BIK (Biurze Informacji Kredytowej), do którego dostęp ma każda instytucja udzielająca kredytów i wszelkiego rodzaju pożyczek. Podczas oceny zdolności kredytowej banki sprawdzają m.in. bazy BIK-u oraz KRD (Krajowy Rejestr Długów), w których zawarte są informacje o zadłużeniach, zajęciach komorniczych oraz problemach ze spłatą dawnych zobowiązań.

Jeśli więc na Twoim koncie bankowym znajdują się zajęte przez komornika środki, to bank wie o tym, że nie możesz swobodnie korzystać ze swoich środków finansowych. W takiej sytuacji uzyskanie kredytu w banku nie jest możliwe. Możesz wtedy jedynie liczyć na pomoc ze strony firm pozabankowych, które czasami posiadają produkty personalizowane dla osób zadłużonych.

CO WPŁYWA NA KOSZT KREDYTU?

Wpływ na całkowity koszt kredytu ma dość wiele czynników. Warto zatem nieco bliżej przyjrzeć się czynnikom, od których zależna jest cena zobowiązania uzyskanego w banku. Dostępne oferty produktów bankowych są dość mocno zróżnicowane. Warto pamiętać, że wpływ na cenę, jaką przyjdzie nam zapłacić, za kilkuletnie zobowiązanie ma: kwota kredytu, wysokość marży, RRSO, dodatkowe opłaty, prowizja, a także ubezpieczenie kredytu. Wbrew pozorom wysokość wymienionych czynników jest w stanie naprawdę dużo powiedzieć o wysokości całości kredytu. Warto zatem poświęcić nieco więcej czasu i dowiedzieć się dokładnie czym są te czynniki i kiedy są uważane za najbardziej atrakcyjne. Podczas szukania odpowiedniej oferty kredytu nie kieruj się jego powierzchniową atrakcyjnością. Skupiaj się na wszystkich czynnikach, które mają realny wpływ na ostateczną cenę kredytu. Pamiętaj przy tym, że w znalezieniu najlepszej oferty pomoże Ci ranking kredytu gotówkowego, który znajdziesz powyżej.

CZY UBEZPIECZENIE KREDYTU JEST OBOWIĄZKOWE?

Dość spora liczba osób uważa, że ubezpieczenie kredytu jest zawsze obowiązkowe. Takie myślenie nie jest jednak do końca prawdą. Osoba wnioskująca o udzielenie kredytu gotówkowego może zrezygnować z ubezpieczenia produktu, ponieważ nie jest ono obowiązkowe. W przypadku dużych kwot ubezpieczenie kredytu gotówkowego jest jednak zalecane przez instytucje finansowe, ponieważ jest bezpieczniejszym wariantem dla klienta. Jak wiadomo w życiu może być różnie, dlatego banki zachęcają do ubezpieczenia każdego zaciąganego zobowiązania. Warto wiedzieć, że ubezpieczenie kredytu może wiązać się z różnymi atrakcyjnymi dodatkami, jak np. obniżeniem prowizji pobieranej przez bank lub korzystniejszym oprocentowaniem. To ostatnie będzie miało wpływ na niższe raty kredytu. Przed podjęciem ostatecznej decyzji warto sprawdzić, co możemy zyskać, dzięki ubezpieczeniu kredytu. Co więcej, podczas poszukiwań właściwej oferty kredytu warto posiłkować się powyższą listą. Ranking kredyt gotówkowy pomoże Ci szybciej znaleźć odpowiednią ofertę.

ILE SIĘ CZEKA NA PRZYZNANIE KREDYTU GOTÓWKOWEGO?

W przypadku ubiegania się o kredyt gotówkowy nie należy przygotowywać się na kilkudniowe oczekiwanie na przyznanie niezbędnej kwoty pieniędzy. W zależności od placówki możliwe jest otrzymanie potrzebnych środków nawet tego samego dnia. Należy jednak pamiętać o tym, że aby otrzymać tak szybko pieniądze od banku, trzeba złożyć wniosek o kredyt online. W przypadku składania wniosku o kredyt w placówce bankowej trzeba liczyć się z nieco dłuższym czasem rozpatrzenia złożonego wniosku. W takiej sytuacji czas oczekiwania na pieniądze może wynieść jeden dzień roboczy. Gdy więc zależy Ci na szybkim uzyskaniu pieniędzy z banku, warto składać wniosek drogą elektroniczną. Pamiętaj, że w znalezieniu odpowiedniej oferty pomoże Ci ranking kredytów gotówkowych 2021, który znajdziesz powyżej. Warto korzystać z tego typu gotowych rozwiązań, ponieważ pozwalają zaoszczędzić cenny czas.