12 500 złMaksymalna kwota pożyczki
50Max. okres spłaty pożyczki
Ocena: 98%
20 000 złMaksymalna kwota pożyczki
48Max. okres spłaty pożyczki
Ocena: 99%
20 000 złMaksymalna kwota pożyczki
48Max. okres spłaty pożyczki
Ocena: 96%
10 000 złMaksymalna kwota pożyczki
24Max. okres spłaty pożyczki
Ocena: 96%
60 000 złMaksymalna kwota pożyczki
60Max. okres spłaty pożyczki
Ocena: 90%
Rozwiń całą listę

Pożyczki długoterminowe online to produkt, który możesz znaleźć w ofercie pozabankowej. Dzięki nim masz szansę na otrzymanie pieniędzy w krótkim czasie. Jeżeli zależy Ci na szybkiej gotówce, pożyczki pozabankowe długoterminowe mogą być idealnym rozwiązaniem. Na czym to polega? Jak działa? Sprawdź to!

Spis treści:

Pożyczki długoterminowe online

Pożyczki długoterminowe online to doskonała oferta dla osób, które chcą otrzymać szybką decyzję kredytową i pieniądze na konto bez wychodzenia z domu. Dzięki temu nie musisz martwić się dostosowaniem swojego planu dnia do godzin otwarcia placówki. Wnioski i formularze są udostępniane na stronach pożyczkodawców przez całą dobę. Oznacza to, że możesz złożyć wniosek w dowolnym momencie, o każdej porze dnia lub nocy. Musisz jednak mieć na uwadze, że może się różnić czas oczekiwania na decyzję kredytową. Jeżeli złożysz wniosek o pożyczki długoterminowe online poza godzinami pracy pożyczkodawcy, decyzja kredytowa przyjdzie dopiero kolejnego dnia roboczego. Oznacza to, że w przypadku wniosku złożonego w sobotę może przedłużyć się nawet do 48 godzin. 

Pozabankowe pożyczki długoterminowe online wiążą się również z ograniczeniem formalności do minimum. Nie musisz martwić się kompletowaniem szeregu dokumentów tak jak w przypadku oferty bankowej. Jedyne, czego będziesz potrzebował, to dobrze wypełniony wniosek oraz potwierdzenie źródła dochodu. Jak to zrobić? Czy będzie potrzebne w tym celu zaświadczenie z miejsca pracy? Najważniejsze informacje na ten temat znajdziesz poniżej.

Czy pożyczki długoterminowe bez zaświadczeń są możliwe?

Pożyczki długoterminowe bez zaświadczeń to doskonałe rozwiązanie dla osób, którym zależy na ograniczeniu formalności do minimum. Firmy pożyczkowe nie wymagają zazwyczaj od swoich klientów dostarczenia dokumentów, których uzyskanie wiąże się z dużym zaangażowaniem. Pożyczki długoterminowe bez zaświadczeń są jak najbardziej możliwe. Dzięki temu nie musisz iść do pracodawcy i prosić go o wystawienie takiego dokumentu. Zazwyczaj wystarczy wypełnienie krótkiego oświadczenia o dochodach. Jest to po prostu dodatkowa sekcja we wniosku, w której należy uwzględnić: wysokość dochodu, nazwę pracodawcy, a także formę zatrudnienia. Może się zdarzyć, że pożyczkodawca będzie wymagał kilku dodatkowych informacji. W tej kwestii firmy pożyczkowe mają dowolność.

Pożyczki długoterminowe bez zaświadczeń są możliwe dzięki wprowadzeniu nowoczesnych technologii do procesu weryfikacji tożsamości. Część z nich umożliwia firmie pożyczkowej potwierdzenie informacji z wniosku, na przykład wysokość dochodu.

Sprawdź ranking pożyczek ratalnych!

Jak złożyć wniosek o pożyczki długoterminowe online?

Aby otrzymać pożyczki długoterminowe online, należy wykonać kilka prostych kroków. Cały proces odbywa się na stronie internetowej. Jedyne, czego potrzebujesz, to urządzenie z dostępem do sieci oraz ważny dowód osobisty.

Pierwszy krok to przejście na stronę internetową. Znajdziesz na niej wirtualny kalkulator. Za pomocą suwaków musisz określić kwotę oraz okres kredytowania. W odpowiedzi otrzymasz informacje na temat kosztów.

Drugi krok to wypełnienie formularza wniosku. W tym celu musisz wpisać dane kontaktowe, adresowe, osobowe i finansowe.

Trzeci krok to weryfikacja tożsamości. Możesz skorzystać z kilku różnych metod. Najszybsze okazują się ekspresowy przelew weryfikacyjny oraz aplikacja do weryfikacji natychmiastowej.

Ostatni krok polega na oczekiwaniu na decyzję kredytową. 

Czy znajdę na rynku pożyczki długoterminowe bez BIK i KRD?

Pożyczki długoterminowe bez BIK i KRD to rozwiązanie, którego często poszukują osoby z nienajlepszą historią kredytową. Jeżeli miałeś w swoim życiu sytuacje, kiedy termin spłaty nadszedł zbyt szybko, by móc uregulować zadłużenie, istnieje duże prawdopodobieństwo, że Twoje dane trafiły do jednej z baz dłużników. BIK, czyli Biuro Informacji Kredytowej, to jeden z rejestrów gromadzących informacje na temat zobowiązań zaciągniętych przez Polaków w instytucjach finansowych. Co ważne, w tym rejestrze znajdują się zarówno pozytywne, jak i negatywne informacje. Z kolei KRD, czyli Krajowy Rejestr Długów, to baza, w której znajdują się wyłącznie informacje na temat zadłużenia.

Dlatego też pożyczki długoterminowe bez BIK i KRD mogą sprawdzić się w trzech różnych przypadkach. Po pierwsze będą idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie mają żadnej historii kredytowej. Taka sytuacja może być powodem odrzucenia wniosku klienta w banku. Po drugie możesz skorzystać z tego produktu, kiedy w historii kredytowej pojawiły się niewielkie opóźnienia wynikające z niedopatrzenia. Co ważne, pożyczki długoterminowe bez BIK i KRD będą niedostępne dla osób, które mają zbyt wysokie zadłużenie. 

Po trzecie sprawdzą się również w przypadku klientów ze spłaconymi już długami. Dlaczego? Baza BIK udostępnia takie informacje nawet do 5 lat od momentu uregulowania zadłużenia.