Pożyczasz
Rata
Koszt
Ocena: 97%
Pożyczasz
Rata
Koszt
Ocena: 96%
Pożyczasz
Rata
Koszt
Ocena: 94%
Pożyczasz
Rata
Koszt
Ocena: 94%
30000 złPożyczasz
704,31złRata
-złKoszt
Ocena: 90%
Pożyczasz
Rata
Koszt
Ocena: 95%
5000 złPożyczasz
147,63złRata
7089,86złKoszt
Ocena: 96%
Pożyczasz
Rata
Koszt
Ocena: 97%
Pożyczasz
Rata
Koszt
Ocena: 89%
5000 złPożyczasz
125,47złRata
6022,56złKoszt
Ocena: 99%
Rozwiń całą listę

Pożyczki bez konta bankowego to produkt stworzony dla osób, które potrzebują wsparcia finansowego, ale nie mają lub nie chcą używać, podczas wnioskowania, swojego rachunku w banku. Mogłoby się wydawać, że nie powinno być z tym problemu. Realia są jednak inne. Zobacz, czy i gdzie jest możliwa pożyczka bez konta osobistego!

Spis treści:

Pożyczki bez konta bankowego

Pożyczki bez konta bankowego to rozwiązanie, które sprawdzi się w przypadku osób, które nie mają swojego rachunku w banku lub z pewnych powodów chcą uniknąć tego sposobu weryfikacji. Okazuje się jednak, że nie każda instytucja dopuszcza taką możliwość. Pozabankowe firmy pożyczkowe oferują swoim klientom łagodniejsze warunki niż banki. Mimo to może pojawić się problem ze znalezieniem pożyczki bez konta bankowego. Trzeba poświęcić czas, by odnaleźć taką ofertę. Dlaczego? Do czego potrzebny jest rachunek w banku? Pożyczkodawcy pozabankowi wprowadzają szereg udogodnień i nowości technologicznych, które mają na celu pomóc w szybkim wnioskowaniu o pożyczkę bez wychodzenia z domu.

Okazuje się jednak, że w takim przypadku podstawą może okazać się konto bankowe. Służy ono z reguły do weryfikacji tożsamości. Kiedy decydujesz się na złożenie wniosku, musisz potwierdzić swoje dane osobowe. Jeżeli nie chcesz składać wniosku stacjonarnie, nie możesz okazać dowodu osobistego. Dlatego też alternatywnym rozwiązaniem są: przelew ekspresowy, tradycyjny przelew, aplikacja do natychmiastowej weryfikacji tożsamości.

Czy pożyczka bez własnego konta bankowego jest możliwa? Odpowiadamy.

Czy pożyczka bez własnego konta bankowego jest możliwa?

Pożyczka bez własnego konta bankowego może być trudna do znalezienia, ale nie niemożliwe. Warto zwrócić uwagę, że pożyczkodawcy starają się spełnić wymagania i oczekiwania wszystkich klientów. Dlatego też możesz spotkać się z innymi formami weryfikacji, na przykład rozmową telefoniczną czy podpisaniem umowy w obecności kuriera za okazaniem dowodu osobistego. W takim przypadku pożyczka bez własnego konta bankowego jest możliwa. Pojawia się jednak kolejny problem, czyli wypłata pieniędzy. Jak to zrobić, kiedy klient korzysta z produktu pożyczka bez weryfikacji konta bankowego?

To bardzo proste, pożyczka bez własnego konta bankowego to również oferty pozabankowe opierające się na obsłudze stacjonarnej lub w domu klienta. W takim przypadku musisz liczyć się jednak z dodatkowymi opłatami za wizytę przedstawiciela pożyczkodawcy we własnym domu. W taki sposób będzie również odbierana pożyczka bez weryfikacji konta. Warto również wspomnieć, że część pożyczkodawców nadal oferuje swoim klientom pożyczki bez weryfikacji konta z możliwością odbioru pieniędzy za pomocą czeku GIRO w okienku pocztowym. W tym przypadku pracownik poczty potwierdza tożsamość za pomocą dowodu osobistego.

Pożyczka bez konta bankowego dla zadłużonych

Warto zwrócić uwagę, że jedną z grup klientów, którzy poszukują pożyczki bez konta bankowego, są również osoby zadłużone. W ten sposób próbują uniknąć dodatkowego zajęcia komorniczego lub windykacji. Bez wątpienia pieniądze, które trafią na konto, mogą być zablokowane na poczet długów. Należy jednak podkreślić, że w przypadku takich klientów nie jest to jedyny problem, który może się pojawić. Pożyczka bez konta bankowego dla zadłużonych może być niemożliwa do uzyskania ze względu na historię kredytową klienta.

Każdy pożyczkodawca sprawdza swoich klientów nie tylko pod względem tożsamości, ale również zdolności kredytowej. W takim przypadku sprawdza wszystkie bazy dłużników, w których mogły pojawić się informacje na temat ewentualnych opóźnień w spłacie innych zobowiązań. Jeżeli klient ma zajęcie komornicze lub podlega procesowi windykacji, będzie musiał liczyć się z tym, że może nie otrzymać pożyczki bez konta bankowego.

Uwaga! Pożyczka bez konta bankowego dla zadłużonych może być w formie zobowiązania zaciąganego z gwarantem. Warto również zwrócić uwagę, że informacje o spłaconym już zadłużeniu w BIK wcale nie muszą dyskwalifikować Cię jako potencjalnego klienta. Zanim zdecydujesz się na złożenie wniosku o pożyczki ratalne, przeanalizuj dobrze warunki wprowadzane przez wybranego pożyczkodawcę.

Jak wnioskować o pożyczki bez konta bankowego przez internet?

Cały proces wnioskowania opiera się na prostych zasadach, które nie powinny sprawić żadnego problemu. Dzięki przeniesieniu formularzy wniosku do internetu możesz otrzymać potrzebne pieniądze bez wychodzenia z domu. Niezbędne formularze są dostępne na stronie pożyczkodawcy przez całą dobę. Jak złożyć wniosek o pożyczki bez konta bankowego przez internet? Oto kilka podstawowych kroków, które mogą się różnić w zależności od ustaleń pożyczkodawcy:

Pierwszy krok to przejście na stronę internetową. Tam znajdziesz wirtualny kalkulator, za pomocą którego możesz określić kwotę i okres kredytowania.

Drugi krok to wypełnienie formularzu wniosku. W tym celu należy podać dane osobowe, finansowe, kontaktowe i adresowe.

Trzeci krok to weryfikacja tożsamości. Tutaj należy zachować ostrożność i wybrać rozwiązanie, które nie wymaga korzystania z konta bankowego. Może to być odbiór pożyczki czekiem GIRO, wizyta kuriera lub przedstawiciela pożyczkodawcy.

Następnie zatwierdź wniosek i czekaj na decyzję kredytową. O dalszych krokach zostaniesz poinformowany przez pożyczkodawcę.

Warunki – pożyczka na dowód bez konta bankowego

Warto również wspomnieć o kilku podstawowych warunkach, jakie musi spełniać każdy klient firmy pożyczkowej. Wśród nich znajdują się między innymi:

  • posiadanie obywatelstwa polskiego,
  • ukończenie co najmniej 18 lat,
  • miejsce zamieszkania na terytorium RP,
  • posiadanie ważnego dowodu osobistego,
  • pozytywna ocena zdolności kredytowej,
  • ważny numer telefonu komórkowego oraz adres e-mail,
  • uzyskiwanie stałego dochodu.

Jeżeli spełniasz te warunki, nie oznacza, że pożyczka na dowód bez konta bankowego trafi na Twoje konto. To podstawowe warunki, które umożliwią Ci wnioskowanie i nie wyeliminują na wstępie.

Trzy sposoby na szybką pożyczkę na dowód bez konta bankowego

Popularne pożyczki na 500 bez konta bankowego albo też niemal każdą inną dowolną kwotę można uzyskać na trzy sposoby. Co ważne każdy z przedstawionych poniżej sposobów nie wymaga od nas posiadania konta bankowego. Taką pożyczkę bez konta bankowego możemy zatem uzyskać jako:

  • Pożyczkę na poczcie, do której niezbędne jest posiadanie specjalnego czeku GIRO;
  • Pożyczkę w siedzibie pożyczkodawcy;
  • Pożyczkę, która zostanie nam dostarczona do domu dzięki kurierowi.

Jak zatem widać niezbędne pieniądze z pożyczki na dowód bez konta bankowego możemy otrzymać nawet bez wychodzenia z domu. Aby móc skorzystać z takiej możliwości należy już na etapie wypełniania wniosku o taką pożyczkę wybrać taki sposób jej otrzymania, który będzie dla nas najwygodniejszy.

ODPOWIEDZI NA NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA KLIENTÓW

CZYM SĄ POŻYCZKI BEZ KONTA BANKOWEGO?

Dawniej otrzymanie pożyczki bez konta bankowego było dużo prostsze. Brak konieczności posiadania otwartego rachunku w banku był spowodowany niezbyt dużą powszechnością samodzielnego korzystania z dostępnych usług bankowych. Wpływ miała na to przede wszystkim ówczesna technologia. Z tego powodu dawniejsze pożyczki na dowód bez konta bankowego zaciągało się w placówce takiej instytucji.

Dziś – dzięki intensywnemu postępowi – niemal każdy z nas posiada już nie jedno, a kilka urządzeń mobilnych, z dostępem do nieograniczonego Internetu. Dzięki temu życie stało się prostsze, podobnie jak zaciąganie pożyczek, chwilówek i coraz częściej kredytów w banku. Obecnie mamy możliwość ich zaciągnięcia praktycznie bez wychodzenia z domu. Niektóre osoby nie chcą jednak korzystać z takiej wygody – powody tego mogą być różne. Zamiast pożyczek online takie osoby poszukują pożyczki na dowód bez konta bankowego, która umożliwia odbiór gotówki do ręki (albo czeku GIRO). Należy jednak pamiętać, że znalezienie takiej pożyczki jest nieco trudniejsze, ponieważ nie jest ona aż tak popularna. Jeśli jednak zależy Ci na otrzymaniu pożyczki bez konta bankowego, to skorzystaj z powyższego rankingu.

DLA KOGO POŻYCZKA BEZ KONTA BANKOWEGO BĘDZIE ODPOWIEDNIA?

Pomimo intensywnych zmian w technologii pożyczki bez konta bankowego nadal są możliwe do zaciągnięcia. Co prawda produkt tego typu nie jest aż tak łatwo dostępny (istnieją firmy pożyczkowe, które w ogóle nie mają go w swojej ofercie). Jeśli więc potrzebujesz pożyczki bez konta bankowego, to tego typu ofertę możesz teraz znaleźć znacznie szybciej, dzięki skorzystaniu z powyższego rankingu pożyczek bez konta bankowego. Takie rozwiązanie pozwoli zaoszczędzić Ci sporo czasu, który straciłby na próbie samodzielnego znalezienia takiej pożyczki.

Pożyczka na dowód bez konta bankowego to produkt, który został stworzony z myślą o tych osobach, które z różnych powodów nie chcą posiadać (albo nie mogą posiadać z uwagi na wykluczenie technologiczne) otwartego rachunku w banku. Tego typu, zobowiązanie dedykowane jest także tym osobom, które nie chcą korzystać ze swojego prywatnego konta bankowego podczas procesu wnioskowania o pożyczkę. W każdym z powyższych przypadków pożyczka bez weryfikacji konta bankowego będzie dobrym pomysłem.

JAKIE SĄ ZALETY POŻYCZKI NA DOWÓD BEZ KONTA BANKOWEGO?

Pożyczka bez weryfikacji konta bankowego jest wbrew pozorom produktem dość wszechstronnym pod względem zalet. Taka pożyczka bez konta bankowego umożliwia otrzymanie gotówki do ręki w dość krótkim czasie, dzięki szybkiej decyzji kredytowej pożyczkodawcy. Złożenie wniosku o taką pożyczkę może obyć się w placówce instytucji pożyczkowej albo za pośrednictwem strony internetowej pożyczkodawcy. Wybór zatem należy do klienta. Dodatkową korzyścią pożyczki na dowód bez konta bankowego jest ograniczenie wszelkich formalności do absolutnego minimum, dzięki temu wszystkiemu otrzymanie niezbędnych pieniędzy na pilne potrzeby jest dużo szybsze niż np. wzięcie kredytu w banku. Wiedząc już, jakie są zalety pożyczki bez konta bankowego, dużo łatwiej będzie podjąć ostateczną decyzję związaną z zaciągnięciem takiego zobowiązania.

CZY BRAK KONTA BANKOWEGO UNIEMOŻLIWIA OTRZYMANIE POŻYCZKI?

Obecnie wiele ofert dostępnych pożyczek umożliwia nam szybkie wypełnienie wniosku o niezbędne pieniądze online. Takie rozwiązanie jest bardzo wygodne, ponieważ nie wymaga od nas dojeżdżania do danej instytucji pożyczkowej. Podczas składania wniosku online jesteśmy poproszeni o podanie numeru konta bankowego, na które mają wpłynąć przyznane pieniądze. W ramach potwierdzenia własnej tożsamości możemy także zostać poproszeni o przelanie 1 grosza albo 1 złotówki na podany przez pożyczkodawcę rachunek bankowy.

Istnieją jednak pożyczki bez konta bankowego. Taki produkt nie wymaga od nas posiadania otwartego rachunku w banku – przyznane nam pieniądze możemy odebrać w formie gotówki np. na poczcie albo jako czek GIRO. Jeżeli zaś chodzi o pożyczkę bez weryfikacji konta bankowego – to niezbędne potwierdzenie tożsamości klienta odbywa się za pomocą aplikacji (np. Instantor lub Kontomatik). Brak konta bankowego nie odbiera nam zatem szansy na uzyskanie niezbędnej pożyczki na nasze pilne i nagłe wydatki.

NA CZYM POLEGA WYPŁACANIE PIENIĘDZY Z POŻYCZKI BEZ WERYFIKACJI KONTA BANKOWEGO ZA POMOCĄ CZEKU GIRO?

Czek GIRO, którego nazwa pochodzi z języka włoskiego i oznacza obrót lub podróż, jest zwykłym czekiem, który pozwala na wypłatę pieniędzy na poczcie. Taki niewielki dokument zawiera unikalny kod, dzięki któremu możemy wypłacić określoną sumę pieniędzy. Czek GIRO możemy zrealizować w dowolnej placówce pocztowej działającej na terenie Polski – bez względu na nasz adres zamieszkania czy zameldowania. Taki dokument zostaje nam dostarczony przez kuriera (wraz z umową pożyczki na dowód bez konta bankowego). Cała dostarczona za pośrednictwem kuriera dokumentacja zawiera wszystko to, co niezbędne jest to otrzymania gotówki z pożyczki bez konta bankowego. Za potwierdzenie naszej tożsamości odpowiedzialny jest kurier. Po dopełnieniu wszystkich formalności możemy niemal natychmiast iść na pocztę i wypłacić naszą pożyczkę. Decydując się na pożyczkę na dowód bez konta bankowego, należy pamiętać o tym, że w niektórych przypadkach to właśnie pracownik placówki pocztowej będzie odpowiedzialny za potwierdzenie naszej tożsamości. W tym celu zostaniemy poproszeni o okazanie dowodu osobistego.

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z POŻYCZKI BEZ WERYFIKACJI KONTA BANKOWEGO?

Podczas starania się o pożyczkę jesteśmy zobowiązani do potwierdzenia swojej tożsamości. Jest to stała procedura, mająca na celu zweryfikowanie tego, czy ktoś nie ukradł naszej tożsamości i się pod nas nie podszywa. W tym celu instytucje pożyczkowe proszą swoich klientów o dokonanie przelewu weryfikacyjnego. Taki przelew należy wykonać na określoną kwotę, która z reguły wynosi jeden grosz lub jedną złotówkę. Istnieje jednak inny sposób na taką weryfikację, umożliwia to pożyczka bez weryfikacji konta bankowego. Zamiast dokonania przelewu na konto pożyczkodawcy jesteśmy zobligowani do potwierdzenia tożsamości za pośrednictwem specjalnej aplikacji na urządzenia mobilne. Najpopularniejsze aplikacje przystosowane do tego zadania to: Instantor oraz Kontomatik. Takie rozwiązanie daje nam dużo większą swobodę, ponieważ nie musimy logować się na konto bankowe i wykonywać przelewu. Jest to zwłaszcza przydatne wtedy, gdy nasze konto bankowe świeci pustkami albo posiadamy na nim debet. Pożyczki bez weryfikacji konta bankowego doceniają osoby starsze i tradycjonaliści, którzy niezbyt chętnie korzystają z bankowości elektronicznej, która śledzi nasz każdy dokonany przy użyciu karty płatniczej albo BLIK-u zakup.

JAK WZIĄĆ POŻYCZKĘ BEZ KONTA BANKOWEGO?

Brak posiadania konta bankowego albo niechęć względem korzystania z takiego typu udogodnień do uzyskania niezbędnej pożyczki, nie dyskwalifikuje naszych szans na otrzymanie gotówki. Pożyczkę bez konta bankowego możemy uzyskać niemal tak samo łatwo, jak pożyczkę z kontem bankowym. W takiej sytuacji o taką formę pomocy możemy wnioskować za pośrednictwem internetu i otrzymać tzw. czek GIRO. Musimy jednak pamiętać o tym, aby podczas wypełniania wniosku (online lub stacjonarnie) o pożyczkę na dowód bez konta bankowego, zaznaczyć w formularzu opcję wypłata czekiem GIRO, a nie przelewem bankowym. Co prawda realizacja takiej pożyczki może zająć nieco więcej czasu, jednak cieszy się ona wciąż zainteresowaniem. Jeśli więc decydujesz się na zaciągnięcie pożyczki na 500 bez konta bankowego (albo na każdą inną kwotę), to musisz liczyć się z tym, że swój czek GIRO otrzymasz dopiero po kilku dniach. Na realizację tego czeku masz kilka dni – z reguły jest to 5 dni, które liczy się od daty wystawienia czeku.

POŻYCZKA BEZ WERYFIKACJI KONTA BANKOWEGO – W JAKI SPOSÓB POTWIERDZIĆ TOŻSAMOŚĆ?

Dla stanowczej większości pożyczek, czy chwilówek to właśnie posiadanie konta bankowego stanowi niezbędny wymóg, dzięki któremu firmy te mogą łatwo potwierdzić tożsamość swojego klienta. Istnieją jednak osoby, które z różnych powodów nie posiadają konta bankowego. Taki wybór nie skazuje tych osób na brak możliwości zaciągnięcia pożyczki w instytucji finansowej. Owszem, uzyskanie niezbędnych środków może być dużo bardziej problematyczne przez brak konta bankowego. Jeśli więc jesteś taką osobą, to możesz zdecydować się na pożyczkę bez weryfikacji konta bankowego. Takie przykładowe pożyczki znajdziesz dużo szybciej, dzięki skorzystaniu z powyższego rankingu pożyczek bez konta bankowego.

Decydując się na taką pożyczkę, musisz liczyć się z tym, że kwestia potwierdzenia Twojej tożsamości będzie wyglądała zupełnie inaczej. W tym celu zostaniesz poproszony o instalację specjalnej aplikacji (np. Kontomatik lub Instantor), dzięki temu będziesz mógł potwierdzić swoją tożsamość. Taka weryfikacja może także zostać przeprowadzona telefoniczne przez pracownika instytucji pożyczkowej albo za pomocą kuriera lub pracownika poczty (opcja po wyborze czeku GIRO).

JAKIE SĄ WARUNKI POŻYCZKI NA DOWÓD BEZ KONTA BANKOWEGO?

Pożyczka bez weryfikacji konta bankowego to dość popularny produkt oferowany przez różne instytucje pożyczkowe. Aby móc skorzystać z takiej pożyczki należy spełnić pewne warunki. Przede wszystkim trzeba być osobą pełnoletnią. Należy jednak pamiętać o dokładnym sprawdzeniu tego warunku w danej firmie pożyczkowej, ponieważ w niektórych instytucjach wystarczy ukończenie 18 r.ż. a w innych wymóg związany z wiekiem może być nawet wyższy. Aby otrzymać pożyczkę bez konta bankowego trzeba także mieć ważny dowód osobisty, polskie obywatelstwo i mieszkać na terenie Polski. Firmy pożyczkowe wymagają ponadto podania numeru telefonu i adresu e-mail. W niektórych firmach istotną kwestię stanowi także nasza historia kredytowa. Jeżeli przez opóźnienia w spłacie rat pożyczek lub kredytów jest ona negatywna, to możemy nie uzyskać niezbędnych środków.

POŻYCZKA BEZ KONTA BANKOWEGO DLA ZADŁUŻONYCH – CZY TO MOŻLIWE?

Banki, a także większość instytucji pożyczkowych dość skrupulatnie sprawdzają naszą historię kredytową. Jeżeli jest ona pełna opóźnień w spłatach rat kredytu lub pożyczek, to wówczas nasze szanse na uzyskanie niezbędnych środków znacząco maleją. I nic w tym dziwnego, skoro taka nieciekawa historia udowadnia to, że nie jesteśmy osobami zdolnymi do terminowej spłaty pożyczki. Odstraszająco działają także nasze zadłużenia, które posiadamy. Istnieją jednak pewne instytucje, które pomimo tego, że jesteśmy zadłużeni, decydują się nam zaufać i przyznać pieniądze, o które wnioskujemy. Możliwe jest nawet uzyskanie pożyczki bez konta bankowego dla zadłużonych. Takie oferty są jednak dość trudne do znalezienia. Jeśli zależy Ci na właśnie takiej pożyczce bez konta bankowego dla zadłużonych, to warto jej szukać za pomocą powyższego rankingu. Dzięki takiej liście znalezienie odpowiedniej oferty pożyczki będzie dużo łatwiejsze.

NA CO NALEŻY UWAŻAĆ PODCZAS ZACIĄGANIA POŻYCZKI NA DOWÓD BEZ KONTA BANKOWEGO?

Procedura zaciągnięcia pożyczki na dowód bez konta bankowego nie wymaga skomplikowanych działań. Wniosek o taką pomoc finansową możemy złożyć nawet bez wychodzenia z domu – wystarczy nam do tego urządzenie mobilne z dostępem do internetu. Należy jednak ostrożnie podchodzić do kwestii zaciągania takiej pożyczki. W sieci nie trudno jest natrafić na oszustów, którzy podszywają się pod nieistniejącą firmę pożyczkową. Wpadając w ręce takich oszustów, możemy stracić wiele pieniędzy, a uzyskane od nas wrażliwe dane mogą zostać wykorzystane przez do zaciągania długów na naszą tożsamość. Aby uniknąć takiej sytuacji, warto szukać ofert pożyczek na dowód bez konta bankowego przy pomocy powyższego rankingu. Na liście tej zostały uwzględnione wiarygodne firmy, które na pewno nie okażą się oszustami.

5/5 - (1 vote)