Finbo – recenzja oferty i opinie klientów

Przeczytasz w ciągu 7 minut

Finbo — recenzja i opinie klientów

Finbo jest polską instytucją specjalizującą się w udzielaniu pożyczek online. Marka należy do grupy Fincapital spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Jej siedziba mieści się w Warszwie na ulicy Postępu 18B. Finbo od 2018 roku jest członkiem Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych ,co świadczy o tym, że działają oni zgodnie z obowiązującymi przepisami i nastawieni są na profesjonalne podejście do obsługi swoich klientów.

Krótkoterminowo pożyczone pieniądze mogą zostać przeznaczone na pokrycie nagłych, nieprzewidywanych potrzeb w sytuacji, gdy inne źródła finansowe zawodzą. Dzięki stałej rywalizacji na rynku oraz chęci utrzymania się na wysokiej pozycji firma Finbo stale dokłada wszelkich potrzebnych starań, aby świadczyć swoje usługi na najwyższym poziomie. Dzięki temu cieszy się bardzo dobrą opinią wśród swoich klientów. Zachęcamy Was do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi oferty firmy Finbo.

Dane kontaktowe firmy Finbo

Oficjalna strona internetowa: 

www.Finbo.pl

Adres

Fincapital Sp. z o.o.

 1. Postępu 18B, 02-676 Warszawa

NIP: 7010642695, REGON: 366100525

Dział Obsługi Klienta

22 266 81 70

info@finbo.pl

Godziny pracy:

Poniedziałek — Piątek: 8:00-20:00

Sobota — Niedziela: 9:00-17:00

Dział windykacji

22 266 81 71

windykacja@finbo.pl

Godziny pracy:

Poniedziałek — Piątek: 08:00-18:00

Sobota: 09:00-17:00

Finbo – oferta

Najbardziej cenionym produktem firmy Finbo jest darmowa pożyczka z RRSO 0%. Na taką okazję może liczyć każdy nowy klient, który przychodzi do Finbo. Maksymalna kwota, o jaką możemy aplikować w ramach darmowej pożyczki, wynosi aż 4000 zł. Czas na zwrot zobowiązania to 30 dni. Dla klientów powracających przygotowane są indywidualne oferty, które uwzględniać mogą dodatkowe rabaty obniżające kwoty związane z prowizjami od udzielonej pożyczki. To, co bez wątpienia wyróżnia Finbo, na tle innych instytucji poza bankowych to możliwość aplikowania o pożyczkę z kwotą do nawet 15 000 zł. Jest to oferta przeznaczona dla stałych klientów, którzy dotychczas wyrobili swoją wiarygodność, poprzez terminowe spłaty wcześniejszych zobowiązań.

Darmowa pożyczka w Finbo

Osoby, które chciałby skorzystać z pożyczki online przy jak najniższych kosztach, powinny zapoznać się z ofertą darmowej pożyczki w Finbo. Jest to świetna oferta bez żadnych ukrytych haczyków. Jeżeli zastanawiasz się, jaki ma sens udzielenia pożyczek, na których teoretycznie się nie zarabia — już spieszymy z wytłumaczeniem. W dobie dzisiejszego stale rozwijającego się rynku instytucji finansowych — bardzo ważne jest pozyskiwanie nowych klientów. Najlepszym działaniem może okazać się udzielanie korzystnych ofert swoim klientom. Niewątpliwie darmowa pożyczka jest najlepszym tego typu przykładem. Mimo że nasza pierwsza pożyczka nie przyniesie zarobku dla parabanku, to istnieje szansa, że klient wróci w przyszłości do nich, aby ponownie skorzystać z ich oferty. Przy drugim zobowiązaniu Finbo doliczy odpowiedni procent od udzielonej kwoty, co w efekcie przełoży się na oczekiwany zarobek. Taką strategię przyjmuje coraz więcej firm, dlatego nie powinno to być dla nikogo zaskoczeniem. Oferta darmowej pożyczki jest w pełni bezpieczna i sprawdzona. Możecie z niej skorzystać z czystym sumieniem bez zbędnego zamartwiania się i doszukiwania ukrytych kosztów.

Aplikacja o pożyczkę w Finbo

Jeżeli jesteśmy zainteresowani i zdecydowani na wysłanie naszej aplikacji o pożyczkę, musimy udać się na stronę internetową www.Finbo.pl. Naszym oczom ukaże się klasyczny już moduł, w którym za pomocą suwaka określamy interesująca nasz kwotę, jaką chcielibyśmy pożyczyć. Oczekiwana przez nas kwota musi mieścić się w przedziale 500 zł – 15 000 zł. Poniżej znajdziecie informacje dotyczącą okresu pożycz kowania, dnia spłaty oraz wszystkich kosztach związanych z prowizją za udzielenie nam środków. Jeżeli wszystko się zgadza, przechodzimy dalej, klikając przycisk Zaloguj, gdzie zostaniemy zapytani o zalogowanie się do istniejącego już konta (jeżeli takowe posiadamy), bądź założenie nowego. W przypadku rejestracji nowego konta będziemy musieli przejść przez proces uzupełnienia formularza na temat naszych danych osobowych. Jest to zazwyczaj kilka informacji, przez które można przejść w kilku kliknięciach i nie trwa to więcej niż kilka minut. Ostatnim krokiem jest dokonanie przelewu weryfikacyjnego oraz w przypadku zgodności naszych danych osobowych, wysłanie zapytania przez Finbo do baz dłużników w celu oceny naszej wierzytelności kredytowej. Jeżeli nasze dane nie figurują w tych bazach, powinniśmy być spokojni i oczekiwać na pozytywną decyzję kredytową. Uzyskanie akceptacji wiąże się z ostatecznym potwierdzeniem zawartej przez nas umowy oraz przelaniem środków na wskazane przez nas konto bankowe.

Weryfikacja pożyczki w Finbo

Na stronie internetowej firmy Finbo możemy znaleźć informacje dotycząca procesu weryfikacyjnego. Proces ten dotyczy każdego klienta składającego wniosek o pożyczkę i składa się z kilku kroków. Pierwszym z nich jest wypełnienie formularza z naszymi danymi osobowymi takimi jak nr dowodu osobistego, adres zamieszkania, numer kontaktowy oraz danych naszego konta bankowego. Jeżeli ten proces mamy już za sobą, zostaniemy zapytani o kilka informacji dotyczących naszych aktualnych zobowiązań oraz przewidywanych wydatków związanych z kosztami życia. Ostatnim krokiem jest weryfikacja naszych danych poprzez tzw. przelew weryfikacyjny. Musi on oczywiście zostać wykonany z konta bankowego, podanego we wcześniejszym kroku. W przypadku pozytywnej decyzji, pieniądze otrzymamy właśnie na to konto. Przelew weryfikacyjny opiera się na symbolicznej kwocie wynoszącej 1 grosz i zostanie on zwrócony automatycznie po przeprowadzonej analizie naszych danych. Jeżeli przeszliśmy już przez wszystkie wymienione kroki, to ostatecznym decydującym czynnikiem będzie wysłanie zapytania przez z Finbo do baz dłużników. Jeżeli nasze dane nie figurują tam, oznacza to, że jesteśmy wiarygodni i pożyczkodawca zaakceptuje nasz wniosek. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia wniosku pieniądze trafiają na nasze konto przeważnie w ciągu 15 minut.

Wymagania dotyczące pożyczek w Finbo

Podobnie jak w przypadku większości firm pożyczkowych, aby móc ubiegać się o pożyczenie środków finansowych, musimy spełniać kilka konkretnych wymagań. Szczerze powiedziawszy, nie odbiegają one wymagań spotykanych w innych instytucjach finansowych.

W celu złożenia wniosku ważne jest, aby pożyczkobiorca:

 • miał skończone 20 lat i nie więcej niż 75 lat
 • posiadał konto bankowe z dostępem do bankowości elektronicznej
 • posiadał aktywny numer telefonu komórkowego u polskiego operatora
 • posiadał ważny dowód osobisty potwierdzający polskie obywatelstwo
 • miał zdolność do podejmowania czynności prawnych

Jeżeli wszystkie w wyżej wymienionych punktów są spełnione, nic nie stoi już na przeszkodzie, aby wysłać wniosek o udzielenie pożyczki w Finbo.

Zalety i wady pożyczki w Finbo

Zalety

 • Darmowa pożyczka dla nowych klientów
 • Dostępność kwot pożyczki w wysokości do nawet 15 000 zł
 • Szybki czas rozpatrywania wniosków
 • Miła i fachowa obsługa klienta

Wady

 • Brak możliwości przedłużenia terminu spłaty
 • Sprawdzanie bazy danych dłużników

Podsumowanie

Finbo zdecydowanie znajduję się w czołówce firm zajmujących się udostępnianiem pożyczek online. Bardzo ciekaw oferta na korzystnych zasadach to główny powód, dla którego z miesiąca na miesiąc firma notuje przyrost nowych, zadowolonych klientów. Z naszej perspektywy Finbo dzięki darmowej pożyczce, o którą możecie aplikować, może śmiało konkurować z największymi rywalami na rynku finansów. Natychmiastowy proces weryfikacji oraz szybka realizacja wypłat jest dodatkowym autem świadczącym o ich profesjonalizmie. Jeżeli jesteś w potrzebie finansowej, zachęcamy Cię do skorzystania z ich oferty. W podsumowaniu warto  również wspomnieć, że firma Finbo deklaruje się do zwrotu nadpłaty wynikającej z wcześniejszego pokryciem zobowiązania oraz przelaniem tej kwoty na konto klienta. To bardzo istotne, ponieważ w sytuacji, gdy jesteśmy w stanie spłacić pożyczkę wcześniej, możemy liczyć na szybki zwrot pieniędzy.

Oceń artykuł

Sprawdź ranking pożyczek

500 - 6000 złKwota
0złDarmowa pożyczka
Pierwsza za darmo
Wypłata w ten sam dzień
bez sprawdzania BIK
wysoka przyznawalność
bez zaświadczeń
wysoka kwota
Ocena: 100%
Maksymalna wartość RRSO - 688,69%. Przykład pożyczki: 2000 zł na 30 dni. Suma do zapłaty: 2370,01 zł
100 - 5000 złKwota
4000złDarmowa pożyczka
Pierwsza za darmo
Wypłata w ten sam dzień
bez sprawdzania BIK
wysoka przyznawalność
bez zaświadczeń
wysoka kwota
Ocena: 95%
Maksymalna wartość RRSO - 1915,52%. Przykład pożyczki: 2 500 zł na 30 dni. Suma do zapłaty: 3 200 zł.
100 - 3 000 złKwota
3000złDarmowa pożyczka
Pierwsza za darmo
Wypłata w ten sam dzień
bez sprawdzania BIK
wysoka przyznawalność
bez zaświadczeń
wysoka kwota
Ocena: 99%
Minimalne RRSO - 0%. Maksymalna wartość RRSO - 485,25%. Przykład pożyczki: 5000 zł na 365 dni. Suma do zapłaty: 14 600 zł.
100 - 5000 złKwota
5000złDarmowa pożyczka
Pierwsza za darmo
Wypłata w ten sam dzień
bez sprawdzania BIK
wysoka przyznawalność
bez zaświadczeń
wysoka kwota
Ocena: 89%
Przykład pożyczki: 2000 zł na 60 dni. RRSO: 3,65%. Suma do zapłaty: 2018 zł
500 - 6000 złKwota
3000złDarmowa pożyczka
Pierwsza za darmo
Wypłata w ten sam dzień
bez sprawdzania BIK
wysoka przyznawalność
bez zaświadczeń
wysoka kwota
Ocena: 92%
Maksymalna wartość RRSO - 476,71%. Przykład pożyczki: 5000 zł na 61 dni. Suma do zapłaty: 5 774,50 zł
500 - 15 000 złKwota
5 000złDarmowa pożyczka
Pierwsza za darmo
Wypłata w ten sam dzień
bez sprawdzania BIK
wysoka przyznawalność
bez zaświadczeń
wysoka kwota
Ocena: 96%
Maksymalna wartość RRSO - 1410,33% Przykład pożyczki: 3000 zł na 30 dni. Suma do zapłaty: 3750,00 zł.
100 - 7 500 złKwota
3 000złDarmowa pożyczka
Pierwsza za darmo
Wypłata w ten sam dzień
bez sprawdzania BIK
wysoka przyznawalność
bez zaświadczeń
wysoka kwota
Ocena: 94%
Pierwsza darmowa pożyczka RRSO - 0%. Maksymalna wartość RRSO - 819,12%. Przykład pożyczki: 5900 zł na 30 dni. Suma do zapłaty: 7080 zł.
300 - 3000 złKwota
3000złDarmowa pożyczka
Pierwsza za darmo
Wypłata w ten sam dzień
bez sprawdzania BIK
wysoka przyznawalność
bez zaświadczeń
wysoka kwota
Ocena: 91%
Pierwsza pożyczka RRSO 0%. Maksymalna wartość RRSO - 268,71%. Przykład pożyczki: 1000 zł na 6 miesięcy. Suma do zapłaty: 1 441,61 zł
100 - 8000 złKwota
3000złDarmowa pożyczka
Pierwsza za darmo
Wypłata w ten sam dzień
bez sprawdzania BIK
wysoka przyznawalność
bez zaświadczeń
wysoka kwota
Ocena: 92%
Maksymalna wartość RRSO - 517,31%. Przykład pożyczki: 8000 zł na 61 dni. Suma do zapłaty: 9287.21 zł
500 - 15000 złKwota
5000złDarmowa pożyczka
Pierwsza za darmo
Wypłata w ten sam dzień
bez sprawdzania BIK
wysoka przyznawalność
bez zaświadczeń
wysoka kwota
Ocena: 97%
Maksymalna wartość RRSO - 1926,41%. Przykład pożyczki: 3000 zł na 61 dni. Suma do zapłaty: 3841,70 zł.
200 - 15000 złKwota
3000złDarmowa pożyczka
Pierwsza za darmo
Wypłata w ten sam dzień
bez sprawdzania BIK
wysoka przyznawalność
bez zaświadczeń
wysoka kwota
Ocena: 95%
Pierwsza darmowa pożyczka RRSO - 0%. Maksymalna wartość RRSO - 1913,99%. Przykład pożyczki: 1000 zł na 61 dni. Suma do zapłaty: 1 279,92 zł. Minimalny okres spłaty 30 dni, maksymalny okres spłaty 30 dni.
600 - 20 000 złKwota
0złDarmowa pożyczka
Pierwsza za darmo
Wypłata w ten sam dzień
bez sprawdzania BIK
wysoka przyznawalność
bez zaświadczeń
wysoka kwota
Ocena: 95%
Maksymalna wartość RRSO - 513,37%. Przykład pożyczki: 3000 zł na 3 miesiące. Suma do zapłaty: 4024,98 zł
Rozwiń całą listę
Kontakt z redakcją: kontakt@pozyczkolog.pl

Chwilówki mogą być tanie, a nawet darmowe - wiemy, gdzie ich szukać i tą wiedzą się dzielimy. W naszym serwisie znajdziesz zawsze aktualne oferty chwilówek i pożyczek na raty, porównasz je ze sobą i wybierzesz najlepszą dla siebie. Nasi eksperci publikują obiektywne, rzetelne i obszerne recenzje pożyczkodawców, które staną się dla Ciebie źródłem wiedzy, a narzędzie „Mój portfel” sprawi, że nigdy nie zapomnisz o terminie spłaty swojej chwilówki. Naszą misją jest edukacja społeczeństwa w zakresie mądrego pożyczania.

Główną funkcją serwisu jest porównywanie oraz promocja ofert finansowych takich jak pożyczki pozabankowe, kredyty bankowe, konta bankowe oraz inne produkty finansowe.
Pozyczkolog.pl działa we współpracy z systemami partnerskimi, firmami pożyczkowymi oraz firmami o profilu działalności pośrednictwa finansowego.

Pozyczkolog.pl podaje koszty pożyczek, reprezentatywne przykłady oraz inne dane dla poszczególnych pożyczek, wzorując się na informacjach o ofercie, podawanych bezpośrednio na stronach poszczególnych pożyczkodawców.

Kalkulator w serwisie Pozyczkolog.pl służy do symulacji kosztów pożyczek. Informacje w serwisie Pozyczkolog.pl nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane dane na temat pożyczek mają charakter orientacyjny. Szczegółowe parametry pożyczki, użytkownik może sprawdzić po kliknięciu w link "wypełnij wniosek" i przejściu bezpośrednio na stronę pożyczkodawcy. Faktyczne koszty poszczególnych pożyczek mogą nieznacznie różnić się od kosztów podawanych przez Pozyczkolog.pl ze względu na bieżącą aktualizację ofert na stronach pożyczkodawców.

Wszystkie Prawa Zastrzeżone © 2021