ByCard – recenzja oferty i opinie klientów

Przeczytasz w ciągu 7 minut

Płatności bezgotówkowe cieszą się popularnością już od wielu lat, sukcesywnie wypierając tradycyjne metody transakcji. Do ich największych zalet możemy zaliczyć przede wszystkim elastyczność w działaniu, a także szeroki zakres możliwości, jakie oferują karty kredytowe. Z powodu rosnącego zapotrzebowania, branża transakcji bezgotówkowych jest ciągle rozwijana i udoskonalana, a w świat wirtualnych płatności wprowadzane są coraz to bardziej innowacyjne rozwiązania. W niniejszym artykule skupimy się na stosunkowo nowym na rynku portalu – ByCard, omawiając jego funkcje, a także najważniejsze wady i zalety.

Czym jest wirtualna karta kredytowa ByCard?

Karta kredytowa ByCard to prawdziwa innowacja w zakresie płatności bezgotówkowych, łącząc w sobie cechy tradycyjnej karty płatniczej i oferując pełen zakres funkcji, ale jednocześnie nie posiadając swojej fizycznej postaci. Wszelkie transakcje, a także formalności odbywają się za pośrednictwem wirtualnego portalu o tej samej nazwie. Uwaga! Po podjęciu decyzji o korzystaniu z karty, należy dodać ją do swojego wirtualnego portfela na własnym urządzeniu mobilnym, na przykład telefonie komórkowym.

Wymagania dla posiadaczy karty

Przyszli posiadacze wirtualnej karty kredytowej ByCard są zobowiązani do spełnienia następujących wymagań:

  • posiadanie urządzenia mobilnego do użytku własnego, na przykład telefonu komórkowego
  • posiadanie osobistego adresu e-mail
  • posiadanie dowodu osobistego
  • posiadanie własnego konta bankowego

Wymagania dodatkowe

Oprócz wymagań podstawowych, stawianych przyszłym właścicielom karty kredytowej, stawiane są również wymagania dodatkowe, do których możemy zaliczyć wiek pomiędzy dwudziestym a siedemdziesiątym rokiem życia, posiadanie polskiego obywatelstwa, uzyskiwanie regularnych dochodów, pozwalających na spłatę ewentualnych należności, a także pozytywna historię kredytową oraz dolność kredytową.

Jak posiąść kartę kredytową ByCard?

Czynnością niezbędną w procesie ubiegania się o kartę kredytową ByCard jest złożenie specjalnego formularza za pośrednictwem strony internetowej ByCard. Wypełniany wniosek będzie wymagał od Ciebie podania niezbędnych informacji zarówno na temat Twojej osoby, jak i uzyskiwanych przez Ciebie dochodów. Nalezą do nich między innymi dane osobowe, takie jak imię, nazwisko, adres zamieszkania, numer dowodu osobistego, a także dane na temat wykonywanego zawodu, miejsca pracy oraz uzyskiwanych zarobków. Następnie przychodzi etap na weryfikację dokonywaną na jeden z trzech możliwych sposobów – poprzez Blue Media AIS, poprzez system BlueMedia lub za pośrednictwem tradycyjnego przelewu bankowego. Z reguły, ostatnia metoda jest najbardziej czasochłonna, a weryfikacja może potrwać do jednej doby.

Ile kosztuje zakup wirtualnej karty ByCard?

ByCard stanowi pozabankową alternatywę dla standardowych kart kredytowych, z tego też powodu oszacowanie przybliżonych kosztów, które należy ponieść podczas jej zakupu może okazać się skomplikowaną procedurą. Kwestie takie, jak wydanie oraz korzystanie z karty, wypłata gotówki z bankomatu, zakończenie umowy we wcześniejszym terminie, a także wszelkiego rodzaju transakcje, w tym płatności internetowe, zbliżeniowe, a nawet przelewy, pozostają w pełni darmowe. Należy jednak zaznaczyć, iż grupa ByCard ustaliła określony limit kredytowy, po którego przekroczeniu, użytkownik karty będzie zobowiązany do wypłacania odsetek w postaci szesnastu procent miesięcznie. Warto jednak wspomnieć, iż pierwsze trzydzieści dni wspomnianego limitu pozostaje w zupełności bezpłatne.

Zwiększenie limitu kredytowego ByCard – jak tego dokonać?

ByCard oferuje również możliwość zwiększenia limitu kredytowego, co stanie się szczególnie pomocne dla osób, które spotkają na swojej drodze trudności finansowe, uniemożliwiające jego terminową spłatę. Owa procedura jest stosunkowo prosta, a co najważniejsze nie wywiera żadnego wpływu na koszty korzystania z dodatkowych środków ulokowanych na wirtualnym koncie ByCard. Jeśli jesteś nowym klientem, przyznany Ci limit kredytowy może sięgać nawet trzech tysięcy złotych. Jeśli chodzi o wysokość kolejnych umów, możesz liczyć na limit w wysokości pięciu tysięcy złotych. Jeżeli natomiast zdecydowałeś się na zawarcie 360-dniowej umowy, w celu uzyskania informacji na temat zwiększania limitu kredytowego, musisz skontaktować się z obsługa ByCard, gdyż wszystko uzależnione jest od czynników dodatkowych.

ByCard a kwestia spłaty pożyczek

Wielu nowych klientów zastanawia się, dlaczego czas trwania umowy z ByCard nie wynosi cały rok, tak jak ma się to w przypadku standardowych kart płatniczych, a trzysta sześćdziesiąt dni. Okazuje się, iż jest to zabieg dokładnie przemyślany, gdyż pożyczkodawca wyodrębnił dwanaście osobnych okresów rozliczeniowych, z których czas trwania każdego wynosi trzydzieści dni. Co powinieneś zrobić w sytuacji, gdy limit kredytowy zostanie wykorzystany w całości lub częściowo? Wówczas, jesteś zobowiązany do jego spłaty w określonym terminie. Co najważniejsze, warto zaznaczyć, iż minimalna wysokość spłaty powinna wynosić co najmniej szesnaście procent wysokości limitu. W tej kwestii natomiast, nalezy wziąć pod uwagę pewien przypadek, gdy spłaceniu ulega nie część, a całość zadłużenia. Wówczas, aby nie doprowadzić do zbędnego naliczania oprocentowania, musisz spłacić nie tylko całe zadłużenie, ale również szesnastoprocentową prowizję.

ByCard – korzyści, wynikające z podpisania umowy

Forma płatności wirtualnej za pośrednictwem karty kredytowej ByCard w szybkim tempie zdobywa popularność, ciesząc się coraz większą powszechnością wśród entuzjastów nowoczesnych metod transakcji bezgotówkowych. Do jej największych zalet możemy zaliczyć przede wszystkim wygodę, jaką zapewnia swoim użytkownikom – od teraz, nie będziesz musiał już zastanawiać się, czy na pewno nie zapomniałeś o włożeniu karty do swojego portfela. Na uwagę zasługuje czytelny i przejrzysty interfejs aplikacji, a także intuicyjna obsługa. ByCard to doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie szybkie wypłaty, czyli tak zwane finansowanie od zaraz. Należy jednak wziąć pod uwagę kwestie związane z terminowym i regularnym spłacaniem należnych limitów finansowych. Łatwo i sprawnie przebiega również sama w sobie weryfikacja, co zapewnia znaczna przewagę ByCard nad konkurencyjnymi kartami kredytowymi. Wśród korzyści, wynikających z podjęcia się umowy z ByCard możemy wyróżnić także możliwość poniesienia stosunkowo niskim kosztów, w porównaniu z alternatywnymi metodami płatności. Darmowe pozostają bowiem niemal wszystkie transakcje, począwszy od tych internetowych, a skończywszy na zbliżeniowych czy przelewach bankowych.

ByCard – wady posiadania wirtualnej karty zbliżeniowej

Oprócz szeregu zalet, karta kredytowa ByCard posiada również kilka negatywnych aspektów. Mogą one dotyczyć przede wszystkim grupy osób, które nie pozostają w posiadaniu telefonu komórkowego czy też innego rodzaju urządzenia mobilnego. Wówczas, korzystanie z karty okazuje się niemożliwe. Może to stanowić spore utrudnienie dla osób w starszym wieku. Należy także pamiętać o tym, że nawet oferująca możliwość wykonywania darmowych transakcji karta ByCard może okazać się sporym obciążeniem dla Twojego budżetu, szczególnie w kontekście dłuższej perspektywy czasowej.

Podsumowanie – kto powinien wziąć pod uwagę zakup karty kredytowej ByCard?

Mamy nadzieję, że niniejszy artykuł nieco przybliżył Ci temat transakcji bezgotówkowych przy pomocy wirtualnej karty ByCard. Staraliśmy się poruszyć tutaj najistotniejsze kwestie, wliczając w to wymagania dla przyszłych użytkowników karty, składanie wniosku o jej posiadanie, konieczność poniesienia ewentualnych dodatkowych kosztów czy temat spłaty pożyczek. Omówiliśmy również kluczowe dla posiadaczy wady oraz zalety, wynikające z użytkowania karty zarówno w krótszej, jak i dłuższej perspektywie czasowej. ByCard stanowi innowacyjna alternatywę dla standardowych kart i stanowi doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto ceni sobie możliwość wykonywania szybkich, bezpłatnych transakcji.

ByCard – dane kontaktowe

Telefon: 22 598 77 99

E-mail: kontakt@netcredit.pl

Oceń artykuł

Sprawdź ranking pożyczek

500 - 6000 złKwota
0złDarmowa pożyczka
Pierwsza za darmo
Wypłata w ten sam dzień
bez sprawdzania BIK
wysoka przyznawalność
bez zaświadczeń
wysoka kwota
Ocena: 100%
Maksymalna wartość RRSO - 688,69%. Przykład pożyczki: 2000 zł na 30 dni. Suma do zapłaty: 2370,01 zł
100 - 5000 złKwota
4000złDarmowa pożyczka
Pierwsza za darmo
Wypłata w ten sam dzień
bez sprawdzania BIK
wysoka przyznawalność
bez zaświadczeń
wysoka kwota
Ocena: 95%
Maksymalna wartość RRSO - 1915,52%. Przykład pożyczki: 2 500 zł na 30 dni. Suma do zapłaty: 3 200 zł.
100 - 3 000 złKwota
3000złDarmowa pożyczka
Pierwsza za darmo
Wypłata w ten sam dzień
bez sprawdzania BIK
wysoka przyznawalność
bez zaświadczeń
wysoka kwota
Ocena: 99%
Minimalne RRSO - 0%. Maksymalna wartość RRSO - 485,25%. Przykład pożyczki: 5000 zł na 365 dni. Suma do zapłaty: 14 600 zł.
100 - 5000 złKwota
5000złDarmowa pożyczka
Pierwsza za darmo
Wypłata w ten sam dzień
bez sprawdzania BIK
wysoka przyznawalność
bez zaświadczeń
wysoka kwota
Ocena: 89%
Przykład pożyczki: 2000 zł na 60 dni. RRSO: 3,65%. Suma do zapłaty: 2018 zł
500 - 6000 złKwota
3000złDarmowa pożyczka
Pierwsza za darmo
Wypłata w ten sam dzień
bez sprawdzania BIK
wysoka przyznawalność
bez zaświadczeń
wysoka kwota
Ocena: 92%
Maksymalna wartość RRSO - 476,71%. Przykład pożyczki: 5000 zł na 61 dni. Suma do zapłaty: 5 774,50 zł
500 - 15 000 złKwota
5 000złDarmowa pożyczka
Pierwsza za darmo
Wypłata w ten sam dzień
bez sprawdzania BIK
wysoka przyznawalność
bez zaświadczeń
wysoka kwota
Ocena: 96%
Maksymalna wartość RRSO - 1410,33% Przykład pożyczki: 3000 zł na 30 dni. Suma do zapłaty: 3750,00 zł.
100 - 7 500 złKwota
3 000złDarmowa pożyczka
Pierwsza za darmo
Wypłata w ten sam dzień
bez sprawdzania BIK
wysoka przyznawalność
bez zaświadczeń
wysoka kwota
Ocena: 94%
Pierwsza darmowa pożyczka RRSO - 0%. Maksymalna wartość RRSO - 819,12%. Przykład pożyczki: 5900 zł na 30 dni. Suma do zapłaty: 7080 zł.
300 - 3000 złKwota
3000złDarmowa pożyczka
Pierwsza za darmo
Wypłata w ten sam dzień
bez sprawdzania BIK
wysoka przyznawalność
bez zaświadczeń
wysoka kwota
Ocena: 91%
Pierwsza pożyczka RRSO 0%. Maksymalna wartość RRSO - 268,71%. Przykład pożyczki: 1000 zł na 6 miesięcy. Suma do zapłaty: 1 441,61 zł
100 - 8000 złKwota
3000złDarmowa pożyczka
Pierwsza za darmo
Wypłata w ten sam dzień
bez sprawdzania BIK
wysoka przyznawalność
bez zaświadczeń
wysoka kwota
Ocena: 92%
Maksymalna wartość RRSO - 517,31%. Przykład pożyczki: 8000 zł na 61 dni. Suma do zapłaty: 9287.21 zł
500 - 15000 złKwota
5000złDarmowa pożyczka
Pierwsza za darmo
Wypłata w ten sam dzień
bez sprawdzania BIK
wysoka przyznawalność
bez zaświadczeń
wysoka kwota
Ocena: 97%
Maksymalna wartość RRSO - 1926,41%. Przykład pożyczki: 3000 zł na 61 dni. Suma do zapłaty: 3841,70 zł.
200 - 15000 złKwota
3000złDarmowa pożyczka
Pierwsza za darmo
Wypłata w ten sam dzień
bez sprawdzania BIK
wysoka przyznawalność
bez zaświadczeń
wysoka kwota
Ocena: 95%
Pierwsza darmowa pożyczka RRSO - 0%. Maksymalna wartość RRSO - 1913,99%. Przykład pożyczki: 1000 zł na 61 dni. Suma do zapłaty: 1 279,92 zł. Minimalny okres spłaty 30 dni, maksymalny okres spłaty 30 dni.
600 - 20 000 złKwota
0złDarmowa pożyczka
Pierwsza za darmo
Wypłata w ten sam dzień
bez sprawdzania BIK
wysoka przyznawalność
bez zaświadczeń
wysoka kwota
Ocena: 95%
Maksymalna wartość RRSO - 513,37%. Przykład pożyczki: 3000 zł na 3 miesiące. Suma do zapłaty: 4024,98 zł
Rozwiń całą listę
Kontakt z redakcją: kontakt@pozyczkolog.pl

Chwilówki mogą być tanie, a nawet darmowe - wiemy, gdzie ich szukać i tą wiedzą się dzielimy. W naszym serwisie znajdziesz zawsze aktualne oferty chwilówek i pożyczek na raty, porównasz je ze sobą i wybierzesz najlepszą dla siebie. Nasi eksperci publikują obiektywne, rzetelne i obszerne recenzje pożyczkodawców, które staną się dla Ciebie źródłem wiedzy, a narzędzie „Mój portfel” sprawi, że nigdy nie zapomnisz o terminie spłaty swojej chwilówki. Naszą misją jest edukacja społeczeństwa w zakresie mądrego pożyczania.

Główną funkcją serwisu jest porównywanie oraz promocja ofert finansowych takich jak pożyczki pozabankowe, kredyty bankowe, konta bankowe oraz inne produkty finansowe.
Pozyczkolog.pl działa we współpracy z systemami partnerskimi, firmami pożyczkowymi oraz firmami o profilu działalności pośrednictwa finansowego.

Pozyczkolog.pl podaje koszty pożyczek, reprezentatywne przykłady oraz inne dane dla poszczególnych pożyczek, wzorując się na informacjach o ofercie, podawanych bezpośrednio na stronach poszczególnych pożyczkodawców.

Kalkulator w serwisie Pozyczkolog.pl służy do symulacji kosztów pożyczek. Informacje w serwisie Pozyczkolog.pl nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane dane na temat pożyczek mają charakter orientacyjny. Szczegółowe parametry pożyczki, użytkownik może sprawdzić po kliknięciu w link "wypełnij wniosek" i przejściu bezpośrednio na stronę pożyczkodawcy. Faktyczne koszty poszczególnych pożyczek mogą nieznacznie różnić się od kosztów podawanych przez Pozyczkolog.pl ze względu na bieżącą aktualizację ofert na stronach pożyczkodawców.

Wszystkie Prawa Zastrzeżone © 2021