Takto – recenzja oferty i opinie klientów

Przeczytasz w ciągu 7 minut

TAKTO Finanse: poznaj najważniejsze informacje!

Szukasz uczciwego podmiotu pozabankowego, który oferuje pożyczki internetowe? Czy warto załatwiać je w TAKTO Finanse? Czym cechuje się ta firma? Jak można się z nią skontaktować? Poniżej znajdziesz także wyszczególnione najważniejsze zalety i wady. Zapraszamy do recenzji!

TAKTO Finanse: czym zajmuje się ten podmiot?

TAKTO Finanse działa w segmencie pożyczek pozabankowych. Firma posiada wieloletnie doświadczenie. W końcu działa na tym rynku już od 2012 roku. TAKTO Finanse nie spoczywa na laurach, tylko regularnie poszerza jakość swoich usług. Jak możemy dowiedzieć się ze strony internetowej, obecnie w tym podmiocie pracuje ponad 40 profesjonalistów. Włodarze TAKTO Finanse nie zamierzają jednak na tym poprzestawać i systematycznie uzupełniają team o kolejnych fachowców. Eksperci zaznaczają, że ich głównym celem jest oferowanie najlepszych w sektorze pożyczek pozabankowych, które posiadają wszystkie kluczowe dla Klientów cechy (o tym, czy im się to udaje przekonasz się w dalszej części recenzji). Firma deklaruje, że zapewnia rozwiązania finansowe charakteryzujące się dużym wyborem pod kątem kwot, a także sprzyjającymi okresami spłat. Dla TAKTO Finanse bardzo ważna jest także elastyczność w zakresie oceniania zdolności kredytowej zainteresowanych Klientów. Na stronie internetowej można także przeczytać, że wszelkie podejmowane działania są zgodne z Zasadami Dobrych Praktyk. Co ciekawe, TAKTO Finanse posiada dwa kanały sprzedaży. Klienci mogą zdecydować się m.in. na bezpośredni kontakt z przedstawicielami tej firmy. Drugi kanał sprzedaży jest wewnętrzny. W jego ramach TAKTO Finanse kooperuje z dziesięcioma dużymi pośrednikami. Warto dodać, że ta firma jest członkiem Związku Przedsiębiorstw Finansowych, czyli instytucji, która zrzesza rozmaite spółki finansowe na terenie Polski.

TAKTO Finanse: dane, adres, kontakt

TAKTO Finanse to spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, która obecnie posiada swoją siedzibę we Wrocławiu (przy ul. Szczytnickiej 11, 50-382 Wrocław, budynek Green2Day). Warto dodać, że działa ona legalnie. Jest bowiem wpisana do rejestru przedsiębiorców pod numerem KRS 0000595762. NIP tej firmy to 8951852770, a REGON 020114060.

Jak można skontaktować się z przedstawicielami tego podmiotu zajmującego się na co dzień udzielaniem pożyczek pozabankowych? Np. telefonicznie (801 006 206 lub 22 456 3000). Obsługa Klienta jest czynna od poniedziałku do piątku (od 08:00 do 17:00). Alternatywnie można wypełnić formularz kontaktowy znajdujący się na stronie internetowej https://taktofinanse.pl/?hsk=1#hsk. Jeśli już zaś wziąłeś pożyczkę i masz jakieś wątpliwości, to możesz zadzwonić pod specjalny numer 71 358 16 18. Infolinia jest dostępna dla Klientów od poniedziałku do piątku (od 08:00 do 19:00). A może masz jakieś pytania i chcesz skontaktować się pisemnie? W takim razie zapisz sobie ten adres: info@taktofinanse.pl.

TAKTO Finanse: jakie produkty finansowe są oferowane?

Zainteresowani Klienci mają bardzo duże pole do manewru (warto zaznaczyć, że pożyczki są oferowane tylko dla osób pełnoletnich). Jeśli chodzi o kwoty, to firma TAKTO Finanse oferuje od 1000 PLN do 10 000 PLN. Minimalny okres kredytowania to aktualnie (stan na 17 stycznia 2023 roku) sześć miesięcy. Jeśli natomiast chcesz maksymalnie wydłużyć ten czas, to będziesz zadowolony. Obecnie pożyczkę można bowiem podzielić na 40 rat. Maksymalna Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania (chodzi o RRSO) kształtuje się natomiast na poziomie 316,09%. Na stronie internetowej https://taktofinanse.pl/?hsk=1#hsk jest kalkulator, który ułatwia przeprowadzanie obliczeń. Załóżmy, że chcesz zdecydować się na pożyczkę 1000 PLN. Minimalny okres spłaty to sześć miesięcy. Wysokość jednej raty to 203 PLN. W sumie oddasz zatem 203 PLN x 6 = 1218 PLN. Od razu trzeba jednak wspomnieć o tym, że kalkulator służy tylko do symulacji raty pożyczki. To narzędzie nie jest elementem oferty w rozumieniu artykułu 66 Kodeksu Cywilnego. W związku z tym podane wartości mają jedynie charakter orientacyjny.

Jak załatwić pożyczkę w TAKTO Finanse?

Jeśli zdecydujesz się na kontakt telefoniczny (801 006 206 lub 22 456 3000), to w tej sprawie pomogą Ci specjaliści z działu Obsługi Klienta. Możesz wybrać też wypełnienie formularza kontaktowego. Znajduje się on na stronie internetowej https://taktofinanse.pl/?hsk=1#hsk. Na początku trzeba wskazać (przy pomocy suwaków zlokalizowanych praktycznie na samej górze), jaka kwota Cię interesuje (od 1000 PLN do 10 000 PLN). Poza tym musisz określić okres, który będzie dla Ciebie optymalny pod kątem spłacania pożyczek (od pół roku do 40 miesięcy). Co ważne, te wartości od razu automatycznie są dodawane do formularza kontaktowego. Co jeszcze trzeba tutaj uzupełnić? To m.in. dochód miesięczny netto. Należy podkreślić, że musi on wynosić minimum 500 PLN. Poniżej tej kwoty nie będzie można ubiegać się o udzielenie pożyczki przez internet.

Następnie trzeba wpisać swoje imię, nazwisko i numer pesel. Nie obejdzie się również bez podania numeru telefonu komórkowego i dokumentu tożsamości. Są to pola obligatoryjne. Alternatywnie możesz też wpisać swój adres e-mail. Następnie warto przeczytać treści zgód i oświadczeń. Zaznaczenie kwadracików w tym przypadku jest jednak dobrowolne. Dodatkowo masz prawo do wycofania zgody (jeśli początkowo się na to zdecydowałeś) tak naprawdę w dowolnym momencie. Kolejnym krokiem jest wybór, czy chcesz złożyć wniosek online, czy wolisz, aby zadzwonił do Ciebie ktoś z przedstawicieli firmy TAKTO Finanse. W obu przypadkach zgłoszenia muszą być sprawdzone. Zdolność kredytowa jest zatem starannie weryfikowana. Dane są zaś sprawdzane w takich instytucjach, jak Biuro Informacji Kredytowej, BIG InfoMonitor S.A., KRD i ERIF. Jeśli wniosek zostanie rozpatrzony pomyślnie, to Klient otrzyma pieniądze. Jak długo trzeba na nie czekać? Każdy przypadek jest indywidualny. Zdarza się, że decyzja kredytowa jest przyznawana zaledwie w ciągu jednej godziny. Z kolei przelanie pieniędzy na konto bankowe to kwestia kilkunastu minut.

TAKTO Finanse: najważniejsze zalety

Jeśli ktoś szuka uczciwego podmiotu, to może śmiało zgłosić się do tej wrocławskiej firmy. TAKTO Finanse działa w pełni zgodnie z przepisami obowiązującymi na terenie naszego kraju. Firma jest legalnie założona i na bieżąco dostosowuje się do zmian w ramach tego sektora. Co ciekawe, Klienci mogą złożyć wniosek do Komisji Etyki ZPF o zbadanie zgodności działalności biznesowej tej firmy z Zasadami Dobrych Praktyk. Informacja o tym aspekcie znajduje się na stronie TAKTO Finanse. Firma z Wrocławia podlega pod ustawę o kredycie konsumenckim. Dodatkowo posiada rozmaite wyróżnienia. Jest to m.in. Certyfikat Audytu Etycznego. Jeśli chodzi o samą ofertę, to jest ona dobrze dopasowana do indywidualnych potrzeb różnych pełnoletnich Klientów. Załatwienie formalności nie trwa długo i jest bardzo intuicyjne. W razie czego zawsze można skorzystać z pomocy Obsługi Klienta. To nie wszystko. Dodatkowo w TAKTO Finanse możesz posiadać dwie pożyczki jednocześnie. Jeśli np. otrzymasz premię w swoim miejscu pracy i będziesz mógł wcześniej spłacić raty, to nie ma z tym żadnego problemu. Z tego względu nie będą na Ciebie czekać np. żadne dodatkowe opłaty.

TAKTO Finanse: jakie mankamenty można zaobserwować?

Aby ubiegać się o pożyczkę (nie jest ona w ogóle udzielana w przypadku dochodów poniżej 500 PLN), trzeba podać wiele danych na swój temat (w tym pesel i numer dowodu osobistego). Potem te informacje są dokładnie sprawdzane. Jeśli zatem ktoś ma kiepską zdolność kredytową, to musi liczyć się z tym, że wniosek nie zostanie rozpatrzony pozytywnie. Firma TAKTO Finanse nie udziela też zbyt dużych pożyczek. Maksymalnie można bowiem otrzymać 10 000 PLN. Minimalny okres kredytowania to zaś sześć miesięcy. Jeśli zatem ktoś chce pożyczyć 1000 PLN, to i tak raty zostaną rozłożone na pół roku kalendarzowego, co oczywiście niekorzystnie wpłynie na sumaryczne koszty. Nie jest to zatem firma polecana osobom, które biorą relatywnie niewielkie pożyczki pozabankowe.

Oceń artykuł

Sprawdź ranking pożyczek

500 - 6000 złKwota
0złDarmowa pożyczka
Pierwsza za darmo
Wypłata w ten sam dzień
bez sprawdzania BIK
wysoka przyznawalność
bez zaświadczeń
wysoka kwota
Ocena: 100%
Maksymalna wartość RRSO - 688,69%. Przykład pożyczki: 2000 zł na 30 dni. Suma do zapłaty: 2370,01 zł
100 - 5000 złKwota
4000złDarmowa pożyczka
Pierwsza za darmo
Wypłata w ten sam dzień
bez sprawdzania BIK
wysoka przyznawalność
bez zaświadczeń
wysoka kwota
Ocena: 95%
Maksymalna wartość RRSO - 1915,52%. Przykład pożyczki: 2 500 zł na 30 dni. Suma do zapłaty: 3 200 zł.
100 - 3 000 złKwota
3000złDarmowa pożyczka
Pierwsza za darmo
Wypłata w ten sam dzień
bez sprawdzania BIK
wysoka przyznawalność
bez zaświadczeń
wysoka kwota
Ocena: 99%
Minimalne RRSO - 0%. Maksymalna wartość RRSO - 485,25%. Przykład pożyczki: 5000 zł na 365 dni. Suma do zapłaty: 14 600 zł.
100 - 5000 złKwota
5000złDarmowa pożyczka
Pierwsza za darmo
Wypłata w ten sam dzień
bez sprawdzania BIK
wysoka przyznawalność
bez zaświadczeń
wysoka kwota
Ocena: 89%
Przykład pożyczki: 2000 zł na 60 dni. RRSO: 3,65%. Suma do zapłaty: 2018 zł
500 - 6000 złKwota
3000złDarmowa pożyczka
Pierwsza za darmo
Wypłata w ten sam dzień
bez sprawdzania BIK
wysoka przyznawalność
bez zaświadczeń
wysoka kwota
Ocena: 92%
Maksymalna wartość RRSO - 476,71%. Przykład pożyczki: 5000 zł na 61 dni. Suma do zapłaty: 5 774,50 zł
500 - 15 000 złKwota
5 000złDarmowa pożyczka
Pierwsza za darmo
Wypłata w ten sam dzień
bez sprawdzania BIK
wysoka przyznawalność
bez zaświadczeń
wysoka kwota
Ocena: 96%
Maksymalna wartość RRSO - 1410,33% Przykład pożyczki: 3000 zł na 30 dni. Suma do zapłaty: 3750,00 zł.
100 - 7 500 złKwota
3 000złDarmowa pożyczka
Pierwsza za darmo
Wypłata w ten sam dzień
bez sprawdzania BIK
wysoka przyznawalność
bez zaświadczeń
wysoka kwota
Ocena: 94%
Pierwsza darmowa pożyczka RRSO - 0%. Maksymalna wartość RRSO - 819,12%. Przykład pożyczki: 5900 zł na 30 dni. Suma do zapłaty: 7080 zł.
300 - 3000 złKwota
3000złDarmowa pożyczka
Pierwsza za darmo
Wypłata w ten sam dzień
bez sprawdzania BIK
wysoka przyznawalność
bez zaświadczeń
wysoka kwota
Ocena: 91%
Pierwsza pożyczka RRSO 0%. Maksymalna wartość RRSO - 268,71%. Przykład pożyczki: 1000 zł na 6 miesięcy. Suma do zapłaty: 1 441,61 zł
100 - 8000 złKwota
3000złDarmowa pożyczka
Pierwsza za darmo
Wypłata w ten sam dzień
bez sprawdzania BIK
wysoka przyznawalność
bez zaświadczeń
wysoka kwota
Ocena: 92%
Maksymalna wartość RRSO - 517,31%. Przykład pożyczki: 8000 zł na 61 dni. Suma do zapłaty: 9287.21 zł
500 - 15000 złKwota
5000złDarmowa pożyczka
Pierwsza za darmo
Wypłata w ten sam dzień
bez sprawdzania BIK
wysoka przyznawalność
bez zaświadczeń
wysoka kwota
Ocena: 97%
Maksymalna wartość RRSO - 1926,41%. Przykład pożyczki: 3000 zł na 61 dni. Suma do zapłaty: 3841,70 zł.
200 - 15000 złKwota
3000złDarmowa pożyczka
Pierwsza za darmo
Wypłata w ten sam dzień
bez sprawdzania BIK
wysoka przyznawalność
bez zaświadczeń
wysoka kwota
Ocena: 95%
Pierwsza darmowa pożyczka RRSO - 0%. Maksymalna wartość RRSO - 1913,99%. Przykład pożyczki: 1000 zł na 61 dni. Suma do zapłaty: 1 279,92 zł. Minimalny okres spłaty 30 dni, maksymalny okres spłaty 30 dni.
600 - 20 000 złKwota
0złDarmowa pożyczka
Pierwsza za darmo
Wypłata w ten sam dzień
bez sprawdzania BIK
wysoka przyznawalność
bez zaświadczeń
wysoka kwota
Ocena: 95%
Maksymalna wartość RRSO - 513,37%. Przykład pożyczki: 3000 zł na 3 miesiące. Suma do zapłaty: 4024,98 zł
Rozwiń całą listę
Kontakt z redakcją: kontakt@pozyczkolog.pl

Chwilówki mogą być tanie, a nawet darmowe - wiemy, gdzie ich szukać i tą wiedzą się dzielimy. W naszym serwisie znajdziesz zawsze aktualne oferty chwilówek i pożyczek na raty, porównasz je ze sobą i wybierzesz najlepszą dla siebie. Nasi eksperci publikują obiektywne, rzetelne i obszerne recenzje pożyczkodawców, które staną się dla Ciebie źródłem wiedzy, a narzędzie „Mój portfel” sprawi, że nigdy nie zapomnisz o terminie spłaty swojej chwilówki. Naszą misją jest edukacja społeczeństwa w zakresie mądrego pożyczania.

Główną funkcją serwisu jest porównywanie oraz promocja ofert finansowych takich jak pożyczki pozabankowe, kredyty bankowe, konta bankowe oraz inne produkty finansowe.
Pozyczkolog.pl działa we współpracy z systemami partnerskimi, firmami pożyczkowymi oraz firmami o profilu działalności pośrednictwa finansowego.

Pozyczkolog.pl podaje koszty pożyczek, reprezentatywne przykłady oraz inne dane dla poszczególnych pożyczek, wzorując się na informacjach o ofercie, podawanych bezpośrednio na stronach poszczególnych pożyczkodawców.

Kalkulator w serwisie Pozyczkolog.pl służy do symulacji kosztów pożyczek. Informacje w serwisie Pozyczkolog.pl nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane dane na temat pożyczek mają charakter orientacyjny. Szczegółowe parametry pożyczki, użytkownik może sprawdzić po kliknięciu w link "wypełnij wniosek" i przejściu bezpośrednio na stronę pożyczkodawcy. Faktyczne koszty poszczególnych pożyczek mogą nieznacznie różnić się od kosztów podawanych przez Pozyczkolog.pl ze względu na bieżącą aktualizację ofert na stronach pożyczkodawców.

Wszystkie Prawa Zastrzeżone © 2021