Supergrosz – recenzja oferty i opinie klientów

Przeczytasz w ciągu 7 minut

SuperGrosz jest pożyczkodawcą działającym na rynku usług poza bankowych wyróżniającą się w 100% polskim pochodzeniem i udziałem jedynie polskiego kapitału. Firma powstałe w 2015 roku w ramach Aiqlabs SP. z o.o. z inicjatywy doświadczonych analityków finansowych. SuperGrosz podejmuje ciągłe działania by zapewnić swoim klientom jak najlepsza jakość usług i dostępność. Specjalizuje się w pożyczkach ratalnych dla klientów indywidualnych potrzebujących natychmiastowo większej ilości środków finansowych. Przedsiębiorstwo legitymuje się zdobyciem Certyfikatu Audytu Etycznego oraz nagrodą Loan Magazine 2022 na Instytucję Pożyczkową Roku.

SuperGrosz- dane kontaktowe

Nazwa firmy: Aiqlabs

Forma prowadzenia działalności: spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Adres siedziby firmy: 00-189 Warszawa, ul. Inflancka 11/27

Adres kontaktowy: 03-310 Warszawa, ul. Staniewicka 12

Infolinia: 22 130 01 11 (koszt połączenia zgodny z taryfą operatora)

Godziny pracy infolinii: od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 22:00,

Infolinia pożyczkowa: 503 207 707- czynna od poniedziałku do piątki w godzinach od 8:00 do 20:00 oraz w soboty od godziny 9:00 do 17:00

Adres e-mail: kontakt@supergrosz.pl; dodatkową możliwością kontaktu z firmą Sueprgroszjest udostępniany na stronie internetowej formularz kontaktowy

NIP: 525 260 74 60

REGON: 360301004

KRS: 0000551150

Oferta pożyczek Zaplo

Warunki i zasady uzyskania pożyczki w SuperGrosz

Pożyczki udzielane w ramach oferty SuperGrosz to pożyczki długoterminowe udzielane na Zasadzie ratalnej. Firma stawia na uprzywilejowanej pozycji klientów wykazujących się lojalnością- nowi wnioskodawcy mogą skorzystać z maksymalnie 10 tysięcy złotych pożyczki, natomiast Klienci, którzy uprzednio bezproblemowo spłacili swoje zobowiązania finansowe wobec SuperGrosz mogą ubiegać się o kwotę 15 tysięcy złotych jednorazowej zapomogi finansowej.

Pożyczkobiorcą w ramach oferty SuperGrosz może zostać osoba, która ukończyła 21 rok życia. Pozytywnym i wyróżniającym ofertę aspektem jest brak górnej granicy wieku, do jakiej możliwe jest złożenie wniosku o udzielenie pożyczki. Potencjalny pożyczkobiorca musi legitymować się obywatelstwem polskim i pełną zdolnością do czynności prawnych. Musi posiadać ważny dowód osobisty, jako dokument potwierdzający tożsamość. Warunkiem możliwości uzyskania pożyczki jest również posiadani indywidualnego polskiego rachunku bankowego, który będzie kontem, na które przelane zostaną środki finansowe pochodzące z pożyczki SuperGrosz. Wnioskodawca powinien ponadto podać numer telefonu kontaktowego.

Wniosek o udzielenie pożyczki w SuperGrosz dostępny jest na dedykowanej stronie internetowej . Świetnym rozwiązaniem, charakteryzującym ofertę SuperGrosz jest możliwość udzielenie pożyczki ratalnej drogą telefoniczną. Numer telefonu oraz godziny , w jakich można uzyskać telefonicznie środki finansowe podane są w danych kontaktowych SuperGrosz podanych powyżej oraz na stronie internetowej firmy. Ponadto SuperGrosz udostępnia możliwość kontaktu w sprawach wątpliwych oraz w przypadku dodatkowych pytań dotyczących oferty firmy przez interaktywny chat.

Weryfikacja danych wskazanych we wniosku może odbyć się zarówno online, jak i offline. W przypadku wyboru internetowej weryfikacji tożsamości należy potwierdzić ją w jednym z kroków podczas wypełniania wniosku internetowego przez zalogowanie się na zaufaną platformę internetowa naszego banku, w którym posiadamy indywidualny rachunek bankowy.

SuperGrosz umożliwia również- wyjątkowo- otrzymanie środków finansowych w ramach pożyczki przy braku indywidualnego rachunku bankowego na terenie Rzeczpospolitej, który mogłyby być także podstawą do zweryfikowania tożsamości potencjalnego Klienta. SuperGrosz współpracuje z rozwiązaniem alternatywnym- tzw. czekiem GIRO, przez który następuje zarówno weryfikacja danych osobowych, jak i wypłata pożyczonych środków. Czek GIRO wydawany jest w każdym punkcie pocztowym, do którego wystarczy udać się z dowodem osobistym.

Weryfikacja Klientów- jakie bazy przeszukuje SuperGrosz?

SuperGrosz bardzo dokładnie sprawdza historię dotychczasowych zobowiązań swoich potencjalnych pożyczkobiorców. Informacje te dają przedsiębiorstwu wgląd w historię współpracy pomiędzy zobowiązanym a pożyczkodawcami, pośrednio informują o stanie majątkowym wnioskodawcy. Pod uwagę w trakcie sprawdzania rzetelności i terminowości w spłacaniu zobowiązań wobec podmiotów różnych sektorów, brane pod uwagę są następujące bazy danych:

 • BIK- Biuro Informacji Krajowej,
 • BIG Info Monitor,
 • KRD- Krajowy Rejestr Długów,
 • PWIP- Platforma Wymiany Informacji Pożyczkowych oraz
 • KBIG- Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej.

Zalety pożyczki oferowanej przez SuperGrosz

Oferowane przez firmę SuperGrosz pożyczki cechują się:

 • jako jedna z nielicznych instytucji poza bankowych udzielających pożyczek- nie ma ustalonej górnej granicy wieku dla potencjalnego pożyczkobiorcy,
 • możliwością złożenia wniosku o udzielenie pożyczki całkowicie online
 • możliwością wnioskowania o udzielenie pożyczki ratalnej droga telefonicznie,
 • możliwością wcześniejszej spłaty zaciągniętego zobowiązania,
 • jasnością , czytelnością i klarownością budowy i treści zawartych na oficjalnej stronie internetowej
 • możliwością nabycia dodatkowego Pakietu Medycznego w ramach oferowanej pożyczki- koszty Pakietu Medycznego w początkowym okresie finansowane są całkowicie ze środków pożyczkodawcy, natomiast w późniejszym terminie koszt pakietu doliczany jest do rat pozostałych do spłaty w ramach udzielonej pożyczki finansowej (w ramach Pakietu Medycznego pożyczkobiorca otrzymuje dostęp do konsultacji z lekarzem drogą telefonicznie, możliwość uzyskania e-recept, e-zwolnień oraz e-skierowań, dostęp do badań diagnostyczno-laboratoryjnych, możliwość badania na obecność przeciwciał Sars-Cov-2 oraz dostęp do dedykowanej platformy umożliwiającej wgląd do dokumentacji medycznej i wyników badań diagnostycznych)
 • klarowność warunków udzielenia i spłaty pożyczki już na etapie wyboru jej wysokości na stronę internetowej- przed podpisaniem umowy wszystkie opłaty dodatkowe, w tym wysokość doliczanej opłaty za opcjonalnie wybrany Pakiet Medyczny, oraz wysokość odsetek za pożyczone środki finansowe, prowizje (prowizja SuperGrosz wynosi 10.000), wartość RRSO, całkowite wyliczenie kwity do spłaty- są klarownie przedstawione
 • jasnością i czytelnością i prostotą wniosku o udzielenie pożyczki,
 • możliwością rezygnacji z przyznanej pożyczki w terminie 14 dni od momentu podpisania umowy,
 • możliwości wcześniejszej spłaty zobowiązania, która poskutkuje zmniejszeniem kosztów całkowitych pożyczki- zmniejszenie części odsetkowej oraz części prowizji proporcjonalnie do okresu, o jaki skrócony został czas spłaty zobowiązana
 • brakiem konieczności okazywania dodatkowych dokumentów do weryfikacji wniosku o udzielenie pożyczki poza dowodem osobistym,
 • brakiem konieczności ustanawiania dodatkowych poręczycieli,
 • możliwością złożenia wniosku o pożyczkę drogą online, bez konieczności wychodzenia z domu i udawania się do biura kredytowego
 • minimalnym progiem pierwszej pożyczki wynoszącym tylko tysiąc złotych,
 • możliwością rozłożenia spłaty zobowiązania na okres wynoszący od 4 do nawet 50 miesięcy,
 • bonifikaty dla lojalnych wobec SuperGrosz Klientów.

Pożyczka w SuperGrosz- wady produktu

SuperGrosz dogłębnie weryfikuje historię zobowiązań potencjalnych pożyczkodawców w wielu rejestrach. Ma to na celu zminimalizowanie ryzyka udzielenia pożyczki osobom nierzetelnym, nie dającym rękojmi spłacania rat w ustalonych harmonogramem terminach. Pożyczki udzielane przez SuperGrosz są relatywnie kosztowne- wiążą się z wysokimi kosztami około pożyczkowymi. Firma nie przeprowadza akcji promocyjnych czy rabatowych dla nowych klientów- wręcz przeciwne- Klienci wnioskujący o pierwszą pożyczkę musza liczyć się z mniejszymi możliwościami w stosunku do lojalnych i rzetelnych Klientów.

Jak wygląda oferta SuperGrosz oczami Klientów?- opinie o SuperGrosz

Klienci SuperGrosz zadowoleni są z indywidualnego podejścia do każdego z nich oraz bardzo dobrym kontaktem z przedstawicielami firmy. Osoby rzetelnie i terminowo spłacające zobowiązania nie skarżą się na nieprzyjemności związane z procedurą weryfikacji wniosku oraz spłat zobowiązania. Niestety Klienci instytucji zalegający ze spłatami narzekają na procedury windykacyjne i dodatkowe koszty doliczane do całkowitych kosztów pożyczki.

Oceń artykuł

Sprawdź ranking pożyczek

500 - 6000 złKwota
0złDarmowa pożyczka
Pierwsza za darmo
Wypłata w ten sam dzień
bez sprawdzania BIK
wysoka przyznawalność
bez zaświadczeń
wysoka kwota
Ocena: 100%
Maksymalna wartość RRSO - 688,69%. Przykład pożyczki: 2000 zł na 30 dni. Suma do zapłaty: 2370,01 zł
100 - 5000 złKwota
4000złDarmowa pożyczka
Pierwsza za darmo
Wypłata w ten sam dzień
bez sprawdzania BIK
wysoka przyznawalność
bez zaświadczeń
wysoka kwota
Ocena: 95%
Maksymalna wartość RRSO - 1915,52%. Przykład pożyczki: 2 500 zł na 30 dni. Suma do zapłaty: 3 200 zł.
100 - 3 000 złKwota
3000złDarmowa pożyczka
Pierwsza za darmo
Wypłata w ten sam dzień
bez sprawdzania BIK
wysoka przyznawalność
bez zaświadczeń
wysoka kwota
Ocena: 99%
Minimalne RRSO - 0%. Maksymalna wartość RRSO - 485,25%. Przykład pożyczki: 5000 zł na 365 dni. Suma do zapłaty: 14 600 zł.
100 - 5000 złKwota
5000złDarmowa pożyczka
Pierwsza za darmo
Wypłata w ten sam dzień
bez sprawdzania BIK
wysoka przyznawalność
bez zaświadczeń
wysoka kwota
Ocena: 89%
Przykład pożyczki: 2000 zł na 60 dni. RRSO: 3,65%. Suma do zapłaty: 2018 zł
500 - 6000 złKwota
3000złDarmowa pożyczka
Pierwsza za darmo
Wypłata w ten sam dzień
bez sprawdzania BIK
wysoka przyznawalność
bez zaświadczeń
wysoka kwota
Ocena: 92%
Maksymalna wartość RRSO - 476,71%. Przykład pożyczki: 5000 zł na 61 dni. Suma do zapłaty: 5 774,50 zł
500 - 15 000 złKwota
5 000złDarmowa pożyczka
Pierwsza za darmo
Wypłata w ten sam dzień
bez sprawdzania BIK
wysoka przyznawalność
bez zaświadczeń
wysoka kwota
Ocena: 96%
Maksymalna wartość RRSO - 1410,33% Przykład pożyczki: 3000 zł na 30 dni. Suma do zapłaty: 3750,00 zł.
100 - 7 500 złKwota
3 000złDarmowa pożyczka
Pierwsza za darmo
Wypłata w ten sam dzień
bez sprawdzania BIK
wysoka przyznawalność
bez zaświadczeń
wysoka kwota
Ocena: 94%
Pierwsza darmowa pożyczka RRSO - 0%. Maksymalna wartość RRSO - 819,12%. Przykład pożyczki: 5900 zł na 30 dni. Suma do zapłaty: 7080 zł.
300 - 3000 złKwota
3000złDarmowa pożyczka
Pierwsza za darmo
Wypłata w ten sam dzień
bez sprawdzania BIK
wysoka przyznawalność
bez zaświadczeń
wysoka kwota
Ocena: 91%
Pierwsza pożyczka RRSO 0%. Maksymalna wartość RRSO - 268,71%. Przykład pożyczki: 1000 zł na 6 miesięcy. Suma do zapłaty: 1 441,61 zł
100 - 8000 złKwota
3000złDarmowa pożyczka
Pierwsza za darmo
Wypłata w ten sam dzień
bez sprawdzania BIK
wysoka przyznawalność
bez zaświadczeń
wysoka kwota
Ocena: 92%
Maksymalna wartość RRSO - 517,31%. Przykład pożyczki: 8000 zł na 61 dni. Suma do zapłaty: 9287.21 zł
500 - 15000 złKwota
5000złDarmowa pożyczka
Pierwsza za darmo
Wypłata w ten sam dzień
bez sprawdzania BIK
wysoka przyznawalność
bez zaświadczeń
wysoka kwota
Ocena: 97%
Maksymalna wartość RRSO - 1926,41%. Przykład pożyczki: 3000 zł na 61 dni. Suma do zapłaty: 3841,70 zł.
200 - 15000 złKwota
3000złDarmowa pożyczka
Pierwsza za darmo
Wypłata w ten sam dzień
bez sprawdzania BIK
wysoka przyznawalność
bez zaświadczeń
wysoka kwota
Ocena: 95%
Pierwsza darmowa pożyczka RRSO - 0%. Maksymalna wartość RRSO - 1913,99%. Przykład pożyczki: 1000 zł na 61 dni. Suma do zapłaty: 1 279,92 zł. Minimalny okres spłaty 30 dni, maksymalny okres spłaty 30 dni.
600 - 20 000 złKwota
0złDarmowa pożyczka
Pierwsza za darmo
Wypłata w ten sam dzień
bez sprawdzania BIK
wysoka przyznawalność
bez zaświadczeń
wysoka kwota
Ocena: 95%
Maksymalna wartość RRSO - 513,37%. Przykład pożyczki: 3000 zł na 3 miesiące. Suma do zapłaty: 4024,98 zł
Rozwiń całą listę
Kontakt z redakcją: kontakt@pozyczkolog.pl

Chwilówki mogą być tanie, a nawet darmowe - wiemy, gdzie ich szukać i tą wiedzą się dzielimy. W naszym serwisie znajdziesz zawsze aktualne oferty chwilówek i pożyczek na raty, porównasz je ze sobą i wybierzesz najlepszą dla siebie. Nasi eksperci publikują obiektywne, rzetelne i obszerne recenzje pożyczkodawców, które staną się dla Ciebie źródłem wiedzy, a narzędzie „Mój portfel” sprawi, że nigdy nie zapomnisz o terminie spłaty swojej chwilówki. Naszą misją jest edukacja społeczeństwa w zakresie mądrego pożyczania.

Główną funkcją serwisu jest porównywanie oraz promocja ofert finansowych takich jak pożyczki pozabankowe, kredyty bankowe, konta bankowe oraz inne produkty finansowe.
Pozyczkolog.pl działa we współpracy z systemami partnerskimi, firmami pożyczkowymi oraz firmami o profilu działalności pośrednictwa finansowego.

Pozyczkolog.pl podaje koszty pożyczek, reprezentatywne przykłady oraz inne dane dla poszczególnych pożyczek, wzorując się na informacjach o ofercie, podawanych bezpośrednio na stronach poszczególnych pożyczkodawców.

Kalkulator w serwisie Pozyczkolog.pl służy do symulacji kosztów pożyczek. Informacje w serwisie Pozyczkolog.pl nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane dane na temat pożyczek mają charakter orientacyjny. Szczegółowe parametry pożyczki, użytkownik może sprawdzić po kliknięciu w link "wypełnij wniosek" i przejściu bezpośrednio na stronę pożyczkodawcy. Faktyczne koszty poszczególnych pożyczek mogą nieznacznie różnić się od kosztów podawanych przez Pozyczkolog.pl ze względu na bieżącą aktualizację ofert na stronach pożyczkodawców.

Wszystkie Prawa Zastrzeżone © 2021