ToggleToggle

Super Grosz opinie


Wypełnij wniosek o pożyczkę NA RATY

Opinie o SuperGrosz

Pierwsza pożyczka w SuperGrosz.pl wynieść może od 1000 zł do 10 000 zł. Odpowiednia kwota spłacona w terminie nie będzie nas nic kosztować. Kolejne pożyczki na raty wynieść mogą maksymalnie 15 000 zł.

Pożyczka na dowód? Jak najbardziej, jest to bowiem jedyny dokument, jakiego firma od nas wymaga. Żadnych wyciągów bankowych czy informacji o dochodach, na dodatek wszystko online lub przez telefon. W większości pozytywne opinie o SuperGrosz.pl mają swoje podstawy – rzeczywiście wnioskujemy o pieniądze w warunkach bardzo komfortowych, a zasady są jasne i przejrzyste.

Bardzo wiele dowiemy się ze strony internetowej firmy, ale w razie potrzeby skorzystać możemy z biura obsługi klienta. Jeśli nie lubimy rozmów przez telefon, możemy wysłać do firmy e-maila lub formularz kontaktowy, albo porozmawiać z konsultantem online.

Nieposiadanie konta bankowego nie przekreśla nas jako klienta. To nie tylko duże ułatwienie, ale też bardzo konkurencyjna opcja.

Mimo stosunkowo krótkiej obecności na rynku, SuperGrosz.pl doskonale się na nim odnalazł. Otrzymane certyfikaty i pozytywne opinie o firmie online sprawiają, że wzbudza ona zaufanie. Z naszego punktu widzenia szczególnie ważnym wydaje się fakt, że z całą dokumentacją możemy zapoznać się na witrynie. Super Grosz niczego nie ukrywa i z pewnością jest to duży atut tej firmy.

 

 

SuperGrosz logowanie, kontakt

Logo SuperGrosz.pl

KRS 0000551150
NIP 5
252607460
REGON 360301004

Dane do kontaktu:

SuperGrosz Sp. z o.o.
ul. Czerniowiecka 6B
02-705 Warszawa

strona www: supergrosz.pl

e-mail: kontakt@supergrosz.pl

telefon: 22 102 15 00

Godziny pracy:

Poniedziałek - piątek: 08:00-20:00 
Sobota - niedziela: 9:00-17:00


  WYPEŁNIJ WNIOSEK  

 

Kwota pożyczki: 1000 - 15000 zł

Okres spłaty: do 48 miesięcy

 

Możliwość przedłużenia terminu spłaty: NIE

Refinansowanie pożyczki: TAK


Weryfikacja danych bez przelewu: TAK

Jakie bazy weryfikuje Super Grosz:

Firma weryfikuje klienta w KRD.Firma weryfikuje klienta w BIG.     

Firma weryfikuje klienta w BIK. Firma weryfikuje klienta w ERIF.


Honorowane źródła dochodu:
wszystkie polskie źródła dochodu

Wymagane dokumenty: dowód osobisty

Wymagania pożyczkodawcy:
polskie obywatelstwo, wiek od 21 lat, konto w banku oraz aktywny numer telefonu komórkowego.


Spłata pożyczki: spłaty pożyczki należy dokonać przelewem, na wskazany przez pożyczkodawcę rachunek bankowy.

SuperGrosz.pl posiada konta bankowe w następujących bankach:

Logo Bank Zachodni WBK.  Logo bank Pekao S.A. Logo bank Millenium.    

Logo Alior Bank. Logo mBank S.A. Logo Getin Bank. Logo PKO BP.    

     

 

 

Reprezentatywny przykład:

Pożyczka na raty w SuperGrosz.pl, RRSO wynosi 57,8 %, całkowita kwota pożyczki wynosi 5000 zł., czas obowiązywania umowy 48 miesięcy, spłata w 48 ratach miesięcznych po 230,99 zł każda rata, oprocentowanie zmienne 10% rocznie. Całkowity koszt pożyczki wynosi 6087,36 zł w tym: prowizja 5000,16 zł oraz odsetki 1087,20 zł. Całkowita kwota do zapłaty wynosi 11087,36 zł.

     

Informacje Super Grosz


Logo SuperGrosz.pl
 

Firma działa od 2015 roku

Działa od: 2015 r.

Firma pożycza tylko w Polsce..

Pożycza w: tylko w Polsce

SuperGrosz.pl - pożyczka na raty do 15 000 zł.

Pożyczka na raty: Do 15 000zł

 

Krótka informacja o SuperGrosz.pl

 

Platforma SuperGrosz.pl jest własnością Super Grosz Sp. z o.o., której siedziba mieści się w Warszawie, przy ulicy Czerniakowskiej. Firma ma w 100% polski kapitał, a do rejestru przedsiębiorców wpisana została w roku 2015. Oferuje szybkie pożyczki ratalne, z których pierwsza jest całkowicie za darmo, pod warunkiem spłaty w ustalonym terminie. SuperGrosz.pl oferuje wiele ułatwień dla swoich klientów, jak chociażby brak konieczności posiadania konta bankowego czy też możliwość otrzymania pożyczki na raty zarówno online, jak i przez telefon. Jeśli chodzi o weryfikację klienta, tu również mamy do wyboru aż trzy możliwości, o których napiszemy więcej w dalszej części tekstu. Sprawdzimy też dokładnie, co firma ma do zaoferowania i na jakich warunkach. Choć opinie o SuperGrosz.pl są w dużej większości pozytywne, musimy brać pod uwagę, że nie jest to firma, która działa na rynku bardzo długo – tym bardziej wskazana jest zatem dogłębna analiza z naszej strony.

 

WYPEŁNIJ WNIOSEK

Opinie o SuperGrosz.pl  Opinie o SuperGrosz.pl: 

„Bardzo dobra firma, polecam naprawde“ ~ Kasior

 

„Do mnie pieniądze trafiły błyskiem“ ~ Dybul

 

„Dzięki za pierwsze darmowe 2500 zł, zwrócone po 30 dniach bez ani grosza więcej“ ~ Monia

 


Opinia eksperta

„Szybkie pożyczki online” – to jedno z haseł reklamowych, jakimi na platformie SuperGrosz.pl reklamuje się firma. Już ze strony głównej możemy się dowiedzieć, że nowi klienci, którzy skorzystali z opcji pierwsza darmowa pożyczka, a następnie spłacili ją w terminie, oddadzą dokładnie tyle pieniędzy, ile podjęli. O jakich wartościach mówimy? Dla nowych klientów SuperGrosz.pl przewidział kwoty od 1000 zł do 10 000 zł, dla stałych – nawet do 15 000 zł. Czyli sumy niebagatelne.

Firma stawia na przejrzystość. Na stronie mamy narzędzie w postaci suwaka, na którym bez problemu wyliczymy sobie, jakie prowizje i odsetki zapłacimy, kiedy zdecydujemy się na opcję pożyczki na raty. Choć informacja o promocji dotyczącej pierwszej z nich, która, jak już wspominaliśmy, jest za darmo, widnieje na stronie, SuperGrosz.pl nie unaocznił tego na suwaku. Uważamy to za spory błąd, zwłaszcza z marketingowego punktu widzenia – miło byłoby wpisać kwotę i na własne oczy zobaczyć, że do pewnej wartości zarówno prowizja, jak i RRSO pozostają na poziomie zero. Tymczasem na suwaku minimalna ilość rat pożyczki to dwie, zaś pierwsza pożyczka za darmo pozostaje taką tylko wówczas, kiedy w wymaganym okresie dokonamy jednorazowej spłaty całości kwoty. W praktyce nie jest to zatem pożyczka ratalna.

W uproszczonym schemacie podjęcie pieniędzy w SuperGrosz.pl wygląda następująco: wypełniamy wniosek online lub przez telefon (bez zaświadczeń, bez konieczności przesyłania dokumentów), wybieramy metodę weryfikacji, następnie zaś otrzymujemy pieniądze na konto natychmiast po akceptacji wniosku, lub odbieramy gotówkę na poczcie. Firma zapewnia, że wszystkie dane wpisywane we wniosku są zaszyfrowane oraz że nie ma żadnych ukrytych kosztów (wszystkie opłaty podawane są w sposób jasny i przejrzysty).

Pożyczka w SuperGrosz.pl może być rozłożona na ilość rat od 2 do nawet 48. Im więcej, tym oczywiście kwota raty jest niższa. Jest to wygodne rozwiązanie dla osób, które mimo spłacania pożyczki, nie chcą w zbyt dużym stopniu odczuwać związanych z nią kosztów. Dla przykładu: pożyczka na raty w wysokości 10 000 zł w opcji 5 rat to spłaty po 2 801,79 zł miesięcznie. Jeśli jednak zdecydujemy się na opcję maksymalną, czyli 48 rat, każda z nich wyniesie 461,95 zł miesięcznie. Jakby nie patrzeć, jest różnica i to spora.

 

Na każdym etapie wnioskowania do naszej dyspozycji pozostaje konsultant, który w czasie rzeczywistym może nas przeprowadzić przez proces. Od poniedziałku do piątku biuro obsługi klienta pracuje w godzinach 8.00-20.00, w soboty natomiast od 9.00 do 17.00. W tym czasie możemy porozmawiać z przedstawicielem firmy zarówno przez telefon, jak i przez Internet (czat online). Natomiast o każdej porze mamy możliwość wysłania do firmy e-maila bądź wciśnięcie widocznej na stronie niebieskiej słuchawki telefonicznej – wówczas, po wpisaniu swojego numeru, konsultant z SuperGrosz.pl sam się z nami skontaktuje.

Na firmowej witrynie znajduje się bardzo rozbudowany dział „Pytania i odpowiedzi”, z którego dowiemy się m.in. jakie warunki należy spełnić, by otrzymać pożyczkę, jak przebiega proces weryfikacji, czy jakie są możliwości wcześniejszej spłaty podjętej kwoty.

Jak już wspominaliśmy, Super Grosz dba o przejrzystość i jawność informacji. W zakładce „Dokumenty” znajdują się Ramowa umowa pożyczki ratalnej, Regulamin, Polityka prywatności oraz kilka innych dokumentów, z którymi każdy potencjalny i obecny klient firmy może się zapoznać.

Ponad 550 polubień – tyle posiada aktualnie facebookowy profil SuperGrosz.pl. To właśnie tam firma zamieszcza często informacje o konkursach i wchodzi w interakcję ze swoimi klientami, zmniejszając dzielący ją z nimi dystans. Trzeba przyznać, że profil prowadzony jest bardzo profesjonalnie, a zamieszczane posty nie wieją nudą, jak to ma często miejsce na tego typu stronach.

Warto dodać, iż Super Grosz otrzymał certyfikat Odpowiedzialny Pożyczkodawca, certyfikat Firma Wiarygodna Finansowo oraz nagrodę Loan Magazine „Super Brand 2017”. Opinie o firmie dostępne online również są pewnego rodzaju rekomendacją. Sprawdźmy zatem, jak w praktyce wygląda pierwsza darmowa pożyczka oraz kolejne – na raty.

 


Warunki otrzymania pożyczki

 

Czy pierwsza darmowa pożyczka oraz kolejne kwoty, brane na raty, są w SuperGrosz.pl dostępne dla każdego? Czy to pieniądze na dowód? Czy obejdzie się bez BIK? Czy to opcja dla bezrobotnych lub dla zadłużonych? Sprawdźmy, jakie warunki należy spełnić.

Po pierwsze: osoba wnioskująca musi być obywatelem RP.

Po drugie: osoba składająca wniosek musi mieć co najmniej 21 lat.

Po trzecie: klient musi wypełnić wniosek na stronie www.supergrosz.pl (taki warunek znajduje się na witrynie firmy, jednak z innych informacji wynika, że wniosek można wypełnić również przez telefon).

Po czwarte: wnioskujący musi posiadać dowód osobisty i telefon komórkowy.

Promocja na pierwszą pożyczkę 
w Super Grosz

Pierwsza pożyczka w SuperGrosz.pl do 10 000 zł za darmo.

 

 

Wypełnij wniosek o pożyczkę NA RATY w SuperGrosz.pl


Pożyczka w SuperGrosz.pl - proces weryfikacji

Firma nie wymaga przesyłania dokumentów ani zaświadczeń. Jest to zatem pożyczka na dowód, z kilkoma dodatkowymi obostrzeniami wymienionymi powyżej. Weryfikacja klienta odbywa się na trzy sposoby: przelew groszowy z konta bankowego, logowanie do konta lub czek Giro (wówczas nie istnieje konieczność posiadania/podawania konta bankowego).

Osoby, które sądzą, że pożyczka na raty w SuperGrosz.pl to pieniądze, które otrzymać mogą one bez BIG, mogą być nieco rozczarowane. Na swojej witrynie firma sama informuje bowiem, że klient weryfikowany będzie w bazach Biura Informacji Gospodarczej oraz Biura Informacji Kredytowej. Zatem ani pierwsza pożyczka za darmo, ani kolejne na raty nie będą raczej opcją dla zadłużonych, a tym bardziej z komornikiem. Raczej, bo firmy bywają tu elastyczne, chociażby proponując niższe kwoty. Jeśli jednak figurujemy w bazie dłużników, musimy przygotować się również na decyzję odmowną.


 

Jakie bazy weryfikuje SuperGrosz.pl :

Firma weryfikuje klienta w BIG. Firma weryfikuje klienta w BIK.  Firma weryfikuje klienta w ERIF.  Firma weryfikuje klienta w KRD.  

SuperGrosz.pl wymaga do pożyczki :

Firma wymaga do pożyczki dowód osobisty.

Dowód osobisty

Wiek wymagany do pożyczki, od 21 lat.

Wiek od 21 lat

Do wypełnienia wniosku potrzebny komputer lub telefon z dostępem do internetu.

Komputer lub smartfon z dostępem do internetu

Firma wymaga posiadanie aktywnego konta bankowego.

Konto bankowe

 


SuperGrosz pożyczki

Pierwsza pożyczka w SuperGrosz.pl wynosi od 1000 do 10 000 zł. Kolejne pożyczki na raty to maksymalnie 15 000 zł.

Pieniądze otrzymać możemy przez Internet lub dzwoniąc na infolinię.

Aby skontaktować się z przedstawicielem firmy możemy skorzystać z telefonu, czatu online, wypełnić formularz kontaktowy lub wysłać e-maila. Możemy też zostawić na stronie swój numer telefonu i czekać na kontakt z SuperGrosz.pl.

Witryna internetowa dostarcza wielu przydatnych informacji, a przejrzystość i możliwość wglądu w dokumenty to duży plus dla firmy. Osoby, które przed podjęciem decyzji chcą naprawdę dużo dowiedzieć się o produkcie, z pewnością nie będą w tym przypadku zawiedzione.

Polubiając profil firmy na Facebooku, możemy na bieżąco obserwować oferty promocyjne, a także brać udział w organizowanych przez SuperGrosz.pl konkursach.

Klientom, którzy z różnych powodów nie są w stanie spłacić pożyczki na raty w terminie, firma proponuje kontakt z infolinią w celu wspólnego znalezienia najbardziej optymalnego rozwiązania.

 


Pożyczka w SuperGrosz.pl - zalety i wady

Zalety:

Zaleta firmy. Wysoka kwota maksymalna pierwszej pożyczki.

Zaleta firmy. Wysoka kwota maksymalna kolejnych kwot na raty.

Zaleta firmy. Możliwość wypełnienia wniosku online oraz przez telefon.

Zaleta firmy. Brak obowiązku posiadania konta bankowego.

Zaleta firmy. Bez zaświadczeń.

Zaleta firmy. Pieniądze na koncie w 15 minut, możliwość odbioru kwoty na poczcie.

Zaleta firmy. Przejrzysta strona internetowa i jasne zasady pożyczki.

Zaleta firmy. Kilka metod kontaktu z biurem obsługi.

Wady:

Wada firmy. Infolinia nie pracuje w niedzielę.

Wada firmy. Firma sprawdza klientów w bazach dłużników.

Pierwsza pożyczka pozwala na uzyskanie kwoty pomiędzy 1000 a 10 000 zł. Kolejne pożyczki na raty mogą sięgnąć maksymalnie 15 000 zł. Są to więc naprawdę konkretne pieniądze, które w pewnych sytuacjach mogą pomóc nam rozwiązać wiele finansowych problemów.

Możemy wnioskować przez Internet, ale również skorzystać z telefonu. Nie jest prawdą, że dziś każdy ma dostęp do Internetu, zatem ta druga opcja będzie dla wielu klientów rozwiązaniem bardzo wygodnym.

Nie musimy posiadać konta bankowego, by otrzymać potrzebne pieniądze.

Bez zaświadczeń, bez dodatkowych dokumentów, bez wychodzenia z domu – w komfortowych warunkach możemy otrzymać pożyczkę w 15 minut na konto bankowe, jak i odebrać ją na poczcie.

Przejrzysta strona internetowa wzbudza zaufanie i dostarcza wszystkich potrzebnych informacji. Jednak w razie niejasności mamy możliwość skontaktowania się z biurem obsługi klienta.

Za niewielką, ale jednak, wadę SuperGrosz.pl uznać musimy fakt, że infolinia nie jest czynna w niedziele. Robimy tak przede wszystkim z uwagi na fakt, że wiele firm konkurencyjnych zapewnia klientom możliwość kontaktu 7 dni w tygodniu.

Również za wadę uznajemy sprawdzanie klientów w bazach dłużników, choć jak już wielokrotnie podkreślaliśmy w podobnych przypadkach, jest to wadą jedynie dla tych osób, które nie spłacają swoich zobowiązań finansowych.

 

Pożyczka od Super Grosz – dla kogo i w jakich sytuacjach?

W dzisiejszym świecie każdy potrzebuje pieniędzy – to truizm, ale celowo o tym wspominamy. Bywa jednak tak, że potrzebujemy pewnej kwoty naprawdę szybko. Tak szybko, że nie mamy czasu prosić o nią rodziny czy znajomych. Zarówno pierwsza pożyczka za darmo jak i te na raty mogą wówczas okazać się naprawdę dobrą opcją. Przeanalizujmy dwa z życia wzięte przypadki.

Pożyczka na kurs Pana Pawła

Życie zweryfikowało marzenia pana Pawła dotyczące zamiaru zostania zawodowym pilotem. Z różnych powodów nie udało się. Jednak mężczyzna się nie poddawał i od ponad pół roku odkładał pieniądze na kurs pilotażu, który pozwoliłby mu pilotować awionetki. Mimo najszczerszych chęci nie udało mu się zdążyć przed terminem – w ciągu najbliższych dwóch dni kwota za cały kurs musiała trafić na konto organizatora, a panu Pawłowi wciąż brakowało 1000 zł. Mężczyzna przeczytał opinie o SuperGrosz.pl dostępne przez Internet i odwiedził stronę internetową firmy. Pierwsza darmowa pożyczka była tym, czego szukał. Po krótkiej rozmowie z konsultantem na czacie online, zdecydował się on na skorzystanie z oferty. Wszystko odbyło się przez Internet. Po wypełnieniu wniosku i jego pozytywnej weryfikacji, pan Paweł otrzymał pieniądze na swoje konto w 15 minut. Za dwa tygodnie rozpoczął upragniony kurs pilotażu, a kilka dni później pierwsza darmowa pożyczka została przez niego w całości spłacona.  

 
​​​​​​​ 

Pożyczka na samochód

Pani Dorota nie spodziewała się, że jej działalność gospodarcza tak szybko się rozwinie. Wcześniej nawet nie myślała o zakupie samochodu, teraz zaś stał się on dla niej priorytetem. Kobieta nie potrzebowała „nówki z salonu” – auto miało po prostu jeździć i być w miarę wygodne. Z tego tytułu zdecydowała się na samochód używany. Znalazła kilkuletnią Mazdę, która spełniała jej oczekiwania. Niestety cena – 14 000 zł, była dużą przeszkodą. Pani Dorota była jednak stałą klientką platformy SuperGrosz.pl i to właśnie tam zdecydowała się skorzystać z opcji pożyczka na raty. Zadzwoniła do firmy, ustaliła warunki spłaty (40 rat), otrzymała pozytywną decyzję, a potrzebne pieniądze odebrała na poczcie. Po kilku dniach stała się właścicielką upatrzonego auta, raty zaś, których wysokość nie nadszarpuje nadmiernie jej budżetu, regularnie spłaca.

​​​​​​​

 

Opinie klientów

9,4 12  ocen

Alina

15.07.2018

Bardzo fajna obsługa, miła pani. Wniosek zajął mi 15 minut. Zaskoczyło mnie jak szybko przelewają pieniądze , były praktycznie od razu po smsie z pozytywna decyzją.

TO JEST HIT...

15.07.2018

To jest hit! Pożyczyłem 10 000 zł oddałem za 27 dni 10 000 zł . Pożyczka całkowicie spłacona ... niewiarygodne. Nie myslalem ze to możliwe aby pożyczyć za darmo tak duże pieniądze.

Roba

02.08.2018

Bardzo uczciwie, elastycznie i z super podejsciem do klienta. Można sie dogadać, a klient traktowany jest na poziomie i wychodzi się na przeciw jego oczekiwaniom.

Tomek

02.08.2018

Szybko i na dobrych zasadach!

Kapitan

02.08.2018

SuperGrosz to bardzo dobra firma. Polecam!

Szymon

02.08.2018

Jak najbardziej polecam!!!

kacper

21.03.2019

Faktycznie pożyczka w ciągu 15 minut - bez ściemy. Kasa zwrócona terminowo, bez dziwnych zapisów w umowie. Duży plus za to, że od razu można dostać dużą kwotę.

hanta

11.04.2019

Potrzebna była wyższa kwota niż daje większość firm i ją dostaliśmy. Bardzo wygodnie wszystko załatwione - online, bez dostarczania papierów. Szybko wypłacona kasa - z naszej strony zero komplikacji.

albertos

11.04.2019

1000 złotych porządki przyznanej od ręki. Wszystko zwrócone w terminie. Zacząłem od banku - oczekiwali mnóstwa papierów. Z Super Grosz kasę dostałem tego samego dnia i z nikim nie musiałem rozmawiać - wniosek przetworzony online.

maurycy

11.04.2019

Dosyć tanio, szybko i łatwo załatwione. Braliśmy pod uwagę kredyt i pożyczkę - pożyczka droższa, ale przyznana w 10 minut. W banku chcieli masy dokumentów, a musielibyśmy czekać koło tygodnia na kasę. Tutaj nie było werfykacji dochodów - tzn. nie dawaliśmy żadnych zaświadczeń.

radekp

03.05.2019

Dostałem pożyczkę na takich warunkach, jakich chciałem - kasa, zasady, termin. Jestem zadowolony - w banku dostalem odmowę, a tutaj kasę przelali mi na konto tego samego dnia. Bardzo pozytywnie ich oceniam.

prus

03.05.2019

Najpierw 5 tysięcy, a później 15 tysięcy pożyczki. W obu przypadkach wszystko w porządku, bez zaskakujących kosztów. Tzn. wszystko odbyło się zgodnie z opisem oferty. Na razie kolejnych pożyczek nie planujemy, ale pod względem poziomie realizacji nie ma się czego czepiać.

Dodaj opinię

Informujemy, że komentarze zawierające wulgaryzmy lub niezgodne z zasadami języka polskiego nie będą publikowane w naszym serwisie.

Pożyczka w SuperGrosz.pl dla Twoich ustaleń:

Kwota5000 zł
Czas spłaty 2 mies.
Rata 3281 zł
Całkowita kwota spłaty 6562 zł
Termin spłaty13.07.2020
Wypełnij wniosek

Ta strona używa ciasteczek (COOKIE). Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce odwiedzając Politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

X
Częste pytania ?