ToggleToggle

Hapi Pożyczki opinie


Wypełnij wniosek o pożyczkę NA RATY

Opinie o HapiPożyczkiNawet 15 000 zł uzyskać może klient, wnioskujący o pożyczkę na raty w Hapipozyczki.pl. Okres spłat rozłożyć może nawet na 3 lata. Przy dłuższych okresach ma dodatkowo zapewnione wakacje pożyczkowe, a w trakcie trwania pożyczki może też zwiększyć jej limit. Wszystko to świadczy o bardzo pro klienckim podejściu Hapipożyczka. A przecież to tylko część zalet oferty.

Pieniądze na koncie nawet w 15 minut, szybka weryfikacja wniosku, możliwość otrzymania pożyczki na raty nawet wówczas, gdy figurujemy w którejś z baz dłużników – wszystko to bardzo pozytywnie wyróżnia firmę. Dodajmy do tego czynne 7 dni w tygodniu biuro obsługi klienta i możliwość spłaty zadłużenia przed terminem (co obniża całkowity koszt pożyczki) – otrzymujemy naprawdę godną uwagi ofertę.

Hapipożyczki należą do Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych, a w swojej działalności stosują Zasady Dobrych Praktyk, o czym wspominaliśmy już na początku naszej analizy. To bardzo istotne, bo przecież chodzi tu o nasze pieniądze i trzeba mieć pewność, że współpracujemy z firmą zaufaną.

Oczywiście ubolewamy nad brakiem w ofercie Hapipozyczka.pl opcji pierwsza pożyczka za darmo i mamy nadzieję, że firma kiedyś się na nią zdecyduje – byłby to duży ukłon w stronę nowych klientów. Tym niemniej jesteśmy pod dużym wrażeniem – naszym zdaniem zarówno przejrzystość witryny jak i inne zmienne towarzyszące ofercie są naprawdę warte uwagi. Krótko mówiąc, jesteśmy absolutnie na „tak”.

 

 

HapiPożyczki logowanie, kontakt

Hapi Pozyczki - podstawowe informacje
 

KRS 0000333174
NIP
7010191956
REGON 141948913

Dane do kontaktu:

IPF Polska Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 136
02-305 Warszawa

strona www: hapipozyczki.pl

e-mail:  bok@hapipozyczki.pl

telefon: 22 395 85 85 lub 22 395 85 87

Godziny pracy:

Poniedziałek - piątek: 08:00- 20:00 
Sobota - Niedziela: 9:00 - 17.00 


  WYPEŁNIJ WNIOSEK  

 

Kwota pożyczki: 800 - 15 000 zł

Okres spłaty: do 36 miesięcy

 

Możliwość przedłużenia terminu spłaty: TAK

Refinansowanie pożyczki: NIE


Weryfikacja danych bez przelewu: NIE

Jakie bazy weryfikuje HapiPozyczki:

Firma weryfikuje klienta w KRD.Firma weryfikuje klienta w BIG.     

Firma weryfikuje klienta w BIK. Firma weryfikuje klienta w ERIF.


Honorowane źródła dochodu:
wszystkie polskie źródła dochodu

Wymagane dokumenty: dowód osobisty

Wymagania pożyczkodawcy:
polskie obywatelstwo, wiek od 18 do 65 lat, konto w banku oraz aktywny numer telefonu komórkowego.


Spłata pożyczki: spłaty pożyczki należy dokonać przelewem, na wskazany przez pożyczkodawcę rachunek bankowy.

HapiPozyczki.pl posiada konta bankowe w następujących bankach:   

   Deutsche Bank   

  

Reprezentatywny przykład:

Pożyczka w Hapipozyczki.pl : Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla przykładu reprezentatywnego wynosi: 78,35 %, całkowita kwota pożyczki: 4 700 zł; oprocentowanie stałe: 10 % rocznie; czas obowiązywania umowy: 36 miesięcy; wysokość miesięcznych równych rat: 282,15 zł; całkowita kwota do zapłaty: 10 157,37 zł; całkowity koszt pożyczki 5 457,37 zł (w tym: odsetki 770,53 zł, prowizja 4 686,84 zł).

     

Informacje Hapi Pożyczki

 

Firma działa od 2009 roku

Działa od: 2009 r.

Firma pożycza w 6 krajach.

Pożycza w: 6 krajach

HapiPozyczki.pl - Brak darmowej pożyczki.

Darmowa pożyczka: brak

 

Krótka informacja o HapiPozyczki.pl

 

Właścicielem platformy Hapipozyczki.pl jest IPF Polska Sp. z o.o., która do rejestru przedsiębiorców wpisana została w 2009 roku. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie, w Alejach Jerozolimskich. Należy ona, podobnie zresztą jak znany wszystkim Provident, do międzynarodowej grupy finansowej International Personal Finance (IPF), która poza Polską posiada swoje oddziały również w Czechach, na Węgrzech, w Rumunii, w Bułgarii oraz w Meksyku. Opinie o Hapipozyczki.pl, na które trafiliśmy online, były w większości pozytywne. Firma reklamuje swoją ofertę pożyczki na raty jako konkurencyjną i indywidualną, elastyczną (rozpoczęcie spłaty nawet po dwóch miesiącach, wakacje od spłat) oraz szybką – pieniądze, po akceptacji wniosku, wpłacane mają tu być na nasze konto ekspresowo. Zwykle nie są też potrzebne żadne zaświadczenia, a dzień spłaty wybrać możemy sami. Wszystko to brzmi naprawdę ciekawie, dlatego zdecydowaliśmy się przeanalizować dokładnie produkt, jaki oferuje firma, oraz dokładniej przyjrzeć się takim zmiennym, jak chociażby poziom obsługi klienta czy zasady weryfikacji wniosków.

 

WYPEŁNIJ WNIOSEK

Opinie o HapiPozyczki.pl  
Opinie o HapiPozyczki.pl: 

„Bardzo dobra firma, polecam naprawde“ ~ Kasior

 

„Do mnie pieniądze trafiły błyskiem“ ~ Dybul

 

„Jestem Bardzo zadowolona, poleciłam sąsiadce“ ~ Aga

 


Opinia eksperta

Po wejściu na witrynę Hapipozyczki.pl w oczy rzuca nam się przyjemne w odbiorze, różowe tło, na nim zaś suwaki i informacje na temat wysokości miesięcznej spłaty dla wybranej opcji pożyczki na raty. A wybrać możemy zarówno kwotę, jak i okres. Ten pierwszy wynieść może od 800 zł do aż 15 000 zł, okres zaś – od 3 do 36 miesięcy. Mimo podanych informacji dotyczących wysokości raty i całkowitej kwoty spłaty firma zaznacza, że jest to jedynie prognoza, bo ostateczna oferta zależeć będzie od indywidualnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy.

„Setki tysięcy Klientów naszej Grupy są HAPI, dzięki naszym pożyczkom” – to tylko jedno z haseł, jakie znaleźć możemy na witrynie. Z marketingowego punktu widzenia wszystko jest tu bardzo dobrze przemyślane – krótkie, ale znaczące informacje, chwytliwe slogany, a nawet filmiki reklamowe dla tych, którzy nie lubią „wgryzać się” w tekst. Dlaczego zatem warto wybrać hapipożyczki? Otóż wg samej firmy powody są trzy: cena pożyczki jest indywidualna i konkurencyjna, elastyczna (spłaty można rozpocząć po 2 miesiącach, a także skorzystać z wakacji od spłat), pieniądze zaś wypłacane są ekspresowo, zaraz po tym, gdy nasz wniosek zostanie zaakceptowany.

W dużym uproszczeniu proces zaciągnięcia pożyczki na raty w firmie wygląda następująco: wybieramy kwotę i okres spłaty oraz wypełniamy wniosek, potwierdzamy swoje dane telefonicznie, następnie zaś pieniądze trafiają na nasz rachunek bankowy, lub też gotówka wypłacana jest nam w placówce Poczty Polskiej.

 

Hapipozyczki.pl informuje na swojej witrynie, że wszystkie dokumenty dostępne są na stronie. Rzeczywiście – bez względu na to, czy jesteśmy już klientem firmy, czy też dopiero rozważamy opcję pożyczki na raty, z całą dokumentacją możemy bardzo dokładnie się zapoznać. A naprawdę warto to zrobić, bo mimo pozornego podobieństwa oferty firm z branży mogą znacząco się różnić. W Hapipożyczki nie ma na przykład opłat ani za decyzję o udzieleniu pożyczki, ani za wypłatę pieniędzy. Co więcej, wolne od opłat są też wakacje pożyczkowe czy zmiana terminu spłaty pierwszej raty.

Na stronie mamy zakładkę „Pożyczka – najczęściej zadawane pytania”. Zachęcamy do zapoznania się z jej treścią, a przynajmniej z punktami, które najbardziej nas interesują (zakładka jest dość rozbudowana). Trzeba pamiętać o tym, że oferty firm oferujących pożyczki na raty tylko na pierwszy rzut oka wydają się podobne – różnice mogą być tutaj naprawdę znaczące i warto wiedzieć, na co się decydujemy.

Biuro obsługi klienta Hapipozyczki.pl czynne jest 7 dni w tygodniu – od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 20.00, a w soboty i niedziele od 9.00 do 17.00. Co za tym idzie, prawie cały czas mamy możliwość porozmawiania z konsultantem na infolinii, a e-maila czy formularz kontaktowy wysłać możemy 24 godziny na dobę. Do dyspozycji klientów pozostaje również czat z konsultantem na stronie.

Hapipożyczki należą do Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych, a w swojej działalności stosują Zasady Dobrych Praktyk (na stronie zapoznać się można szczegółowo z tym dokumentem). Firma przeszła ponadto pomyślnie audyt etyczny i uzyskała certyfikat etyczny.

 


Warunki otrzymania pożyczki

Istnieje kilka warunków, które musimy spełnić, aby móc wnioskować o szybką gotówkę na Hapipozyczki.pl, oto one:

Po pierwsze: osoba wnioskująca musi być pełnoletnia. Co istotne, firma nie ustala górnej granicy wiekowej, zatem również seniorzy mają szansę skorzystać z jej oferty.

Po drugie: wnioskujący musi być obywatelem Polski

Po trzecie: klient musi posiadać telefon komórkowy.

Po czwarte: klient musi posiadać aktywny rachunek bankowy.

Po piąte: wnioskujący posiadać musi źródło regularnego i udokumentowanego dochodu

Pierwsza pożyczka w HapiPozyczki.pl

HapiPozyczki - pozyczki na raty

 

Wypełnij wniosek o pożyczkę NA RATY w HapiPozyczki.pl


Pożyczka w HapiPozyczki.pl - proces weryfikacji

Jednym z warunków udzielenia pożyczki na raty jest posiadanie udokumentowanego dochodu uzyskiwanego na terytorium Polski, z tytułu umowy o pracę, umowy cywilnoprawnej, własnej działalności gospodarczej, kontraktu, emerytury lub stałej renty. Nie jest to zatem szybka gotówka dla bezrobotnych. Natomiast dobrą wiadomością będzie dla wielu osób to, iż firma rozpatruje indywidualnie każdy z wniosków i nawet osoby, które figurują w którymś z rejestru dłużników, mają szansę na otrzymanie pożyczki na raty. Hapipozyczki.pl sprawdza zatem bazy dłużników typu BIK, BIG czy ERIF, ale nikogo nie wyklucza – szansa na otrzymanie szybkiej gotówki zawsze istnieje, bo decyzja zależy przede wszystkim od zdolności kredytowej klienta, w szczególności zaś od jego zarobków. Hapipożyczki staje się dzięki takiemu podejściu bardzo konkurencyjne, bowiem wiele firm z branży robi wręcz odwrotnie – nie przygląda się zarobkom, ale odrzuca wnioski tych, którzy w przeszłości mieli problemy ze spłatą swoich zobowiązań finansowych i figurują w bazach dłużników.

 


Jakie bazy weryfikuje HapiPozyczki.pl :

  Firma weryfikuje klienta w BIK. Firma weryfikuje klienta w BIG.  Firma weryfikuje klienta w ERIF.  Firma weryfikuje klienta w KRD.  

HapiPozyczki.pl wymaga do pożyczki :

Firma wymaga do pożyczki dowód osobisty.

Dowód osobisty

Wiek wymagany do pożyczki, od 18 do 65 lat.

Wiek od 18 do 65 lat

Do wypełnienia wniosku potrzebny komputer lub telefon z dostępem do internetu.

Komputer lub smartfon z dostępem do internetu

Firma wymaga posiadanie aktywnego konta bankowego.

Konto bankowe

 


HapiPożyczki

15 000 zł – taką kwotę maksymalną podjąć możemy w Hapipożyczki.pl. Jest to suma bardzo konkurencyjna, jedna z wyższych, jakie firmy z branży mogą zaoferować. Okres spłaty nawet do 36 miesięcy to kolejny plus – jakby nie patrzeć, to aż trzy lata, zatem rata może zostać tu obniżona do naprawdę znośnego poziomu. Z kolei podejmując niższe kwoty, możemy dokonać spłaty o wiele szybciej, obniżając koszty pożyczki na raty.

Firma nie zawsze wymaga od nas dodatkowych dokumentów, wszystko odbywa się online, decyzja o przyznaniu lub nieprzyznaniu pożyczki trwa bardzo krótko, a pieniądze mogą trafić na nasze konto nawet w 15 minut. Co więcej, możemy też odebrać gotówkę w jednej z placówek Poczty Polskiej.

W trakcie spłacania pożyczki system Hapipożyczki może wygenerować ofertę zwiększenia limitu – o tym fakcie klient informowany jest drogą e-mailową, oferta taka dostępna będzie również na jego profilu.

Pożyczka na raty może zostać spłacona przed terminem. Co więcej, będzie to oznaczało niższy całkowity jej koszt.

W zależności od długości terminu spłaty klient skorzystać może z wakacji od raty raz, dwa, trzy lub nawet cztery razy. Im większa liczba rat, tym częściej można o takie wakacje wnioskować.

 

 


Pożyczka w HapiPozyczki.pl - zalety i wady

 

Zalety:

Zaleta firmy. Bardzo wysoka kwota maksymalna pożyczki na raty.

Zaleta firmy. Bardzo długi maksymalny okres spłaty oraz krótki minimalny okres spłaty.

Zaleta firmy. Szybka decyzja i pieniądze na koncie nawet w 15 minut.

Zaleta firmy. W całości przez Internet, zwykle bez zaświadczeń.

Zaleta firmy. Klient może otrzymać pożyczkę na raty nawet wówczas, gdy figuruje w rejestrze dłużników.

Zaleta firmy. Możliwość zwiększenia limitu pożyczki przed jej całkowitą spłatą.

Zaleta firmy. Możliwość spłaty przed terminem (zmniejszenie kosztu całkowitego).

Zaleta firmy. Wakacje od rat (ilość uzależniona od terminu spłaty).

Zaleta firmy. Informacyjna strona internetowa (dokumentacja).

Zaleta firmy. Biuro obsługi klienta czynne 7 dni w tygodniu.

 

Wady:

Wada firmy. Brak opcji pierwsza pożyczka za darmo.

Wada firmy. Klient posiadać musi stałe dochody.

 

 

Bardzo dużą zaletą szybkiej gotówki w tej firmie jest z pewnością kwota maksymalna (15 000 zł) i maksymalny okres spłaty (do 36 miesięcy). Minimalny okres spłaty również zasługuje na uwagę – spłacając dług w ciągu trzech miesięcy, w dużym stopniu zmniejszamy koszty pożyczki.

Szybkość działania Hapipożyczki to kolejna zaleta firmy. Pieniądze na koncie w 15 minut, a także szybka decyzja to miła odmiana dla osób, które dotychczas ubiegały się o pożyczki w tradycyjnych bankach, gdzie prawie nigdy nie można otrzymać gotówki aż tak szybko, na dodatek bez zaświadczeń.

Wszystko odbywa się w 100% online i bez wychodzenia z domu – oznacza to dla klienta przede wszystkim wygodę.

Jeśli figurujemy w którymś z rejestru dłużników, wcale nie oznacza to, że nie otrzymamy pożyczki na raty w Hapipozyczki.pl. To jedna z tych firm, które stawiają na elastyczność i indywidualnie podchodzą do każdego klienta.

Limit pożyczki na raty może zostać zwiększony, jeszcze zanim dokonamy jej spłaty. To bardzo przydatne rozwiązanie, zwłaszcza, że liczba rat może być naprawdę duża i czekanie z kolejną pożyczką do końca spłaty poprzedniej mogłoby być nieco uciążliwe.

Możliwość spłaty przed terminem oraz zmniejszenie przy okazji całkowitego kosztu pożyczki na raty to duży ukłon w stronę klienta, podobnie jak wakacje od rat, które firma również oferuje i z których klienci chętnie korzystają, co potwierdzają opinie o Hapipożyczki online.

Strona internetowa firmy spełnia rolę informacyjną i jest bardzo przyjazna. Na uwagę zasługuje także rozbudowany dział najczęściej zadawanych pytań oraz dostępna dokumentacja.

Biuro obsługi klienta czynne jest 7 dni w tygodniu, a do wyboru mamy kilka metod kontaktu z doradcą.

Firma nie oferuje opcji pierwsza pożyczka za darmo, co niestety nieco psuje cały efekt. Wielu klientów taka oferta przyciąga i konkurencja dobrze o tym wie, oferując taką właśnie promocję.

Konieczność uzyskiwania stałych dochodów to warunek, aby skorzystać z pożyczki na raty w Hapipozyczki.pl. Z punktu widzenia firmy jest to zrozumiałe, bo minimalizuje ryzyko związane z problemami ze spłatą, jednak wielu klientów może poczuć się wykluczonymi.

Pożyczka od Hapi Pożyczki – dla kogo i w jakich sytuacjach?

Opinie o firmie, na które trafiliśmy online, były w większości pozytywne. Kto i kiedy mógłby zatem skorzystać z jej oferty? Przedstawimy to, posługując się dwoma z życia wziętymi przykładami:

Pożyczka na leczenie

Pani Milena od kilku lat cierpiała na chorobę stawów. Ponieważ miała coraz większe problemy z chodzeniem, a wizyty w państwowych szpitalach odbywały się rzadko z uwagi na długie terminy oczekiwania, kobieta postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i skorzystać z usług znanej kliniki w Niemczech. Oczywiście problemem były, jak to często bywa, pieniądze, jednak zdrowie było ważniejsze. Pani Milena usłyszała od kilku swoich znajomych dobre opinie o Hapipozyczki.pl i postanowiła, że to właśnie tam skorzysta z opcji pożyczki na raty. Wypełniła wniosek na witrynie i szybko otrzymała pozytywną decyzję. Była mile zaskoczona, ponieważ zawnioskowała o maksymalną kwotę 15 000 zł, na dodatek okres spłat również wybrała maksymalny – 36 miesięcy. Wszystko odbyło się online, a pieniądze wysłane zostały do pani Mileny w 15 minut. Dzięki skorzystaniu z pożyczki na raty i wizycie w niemieckiej klinice, kobiecie udało się prawie całkowicie zaleczyć swoją dolegliwość. Znów mogła w pełni cieszyć się życiem. Regularnie spłaca raty, a ponieważ okres spłat wynosi aż trzy lata, nie są one obciążające dla jej budżetu. Jak to się zresztą mówi – zdrowie nie ma ceny.

 pożyczka na leczenie
pożyczka na studia 

Pożyczka na studia

Nie zawsze wszystko układa się tak, jak byśmy sobie tego życzyli. Tak było w przypadku Damiana, studenta ekonomii, który szybko potrzebował pieniędzy na opłacenie sesji poprawkowej z dwóch przedmiotów. Choć przykładał się do nauki, nie zawsze udawało mu się pogodzić naukę z pracą zawodową i tym razem musiał powtórzyć egzaminy, jednak warunkiem było wniesienie opłaty, na co chłopak miał tylko dwa dni. O Hapipożyczki dowiedział się, szukając w sieci informacji na temat opcji pożyczki na raty, a ponieważ trafił na dobre opinie o firmie, zdecydował się skorzystać z jej oferty, wnioskując o 800 zł i rozkładając spłatę na 3 miesiące. Otrzymał pozytywną decyzję, a pieniądze szybko trafiły na jego konto bankowe. Wszystko odbyło się w całości przez Internet, bez wychodzenia z domu i dostarczania dokumentów. Damian zdał oba egzaminy, obecnie zaś do spłaty pozostała mu już tylko jedna, ostatnia rata pożyczki.

 

 

Opinie klientów

9,6 12  ocen

Horst

14.07.2018

Ja to słyszałem o nich w reklamie, tutaj przeczytałem ze firma godna zaufania. Sprawdziłem na własnej skórze i jest ok. O prawda chciałem 10 000 zł, dali mi 7 000 zł. W mojej sytuacji to tez pomoc także oceniam na 4,5 gwiazdki.

Kulas

02.08.2018

Jestem naprawdę zachwycona podejściem do klienta, profesjonalizmem, ale też tym jak szybko można dostać u nich pożyczkę. Korzystam już drugi raz z rzędu z ich oferty.

Rick

02.08.2018

Nie mam żadnych zastrzeżeń. Ocena to 10/10. Pożyczyłam 4tysiące bez żadnego problemu. Raty dostosowano do moich zarobków tak, że nie naruszały one mojego budżetu i nie miałam żadnego problemu ze spłatą. Spłaciłam wszystko w terminach.

Asia

02.08.2018

Uczciwa firma. Wszystko na duży plus. Pożyczyłam 5 tysięcy bez żadnego problemu. Raty nie naruszają znacząco mojego miesięcznego budżetu. Szczerze polecam.

Jack

02.08.2018

Szybki przelew, wiadomo troche formalności żeby zyskać na wiarygodności ale ja jestem zadowolony.

Amar

02.08.2018

Pożyczkę, którą zaciągnęłam w HapiPozyczki, spłacam regularnie. Raty dostosowano tak, że nie naruszają one znacząco mojego miesięcznego budżetu. Można rzec, że w ogólenie nie odczuwam spłaty tej pożyczki.

mareczek

11.04.2019

Polecam ofertę - dobre warunki, sensowne koszty, bez komplikacji. Bez zaświadczeń, sprawdzania dokumentów - musiałem jedynie przelewem potwierdzić swoją tożsamość i to w zasadzie było wszystko. Polecam.

marks

11.04.2019

Polecam. O nic nie pytali, chwilówka w 10 minut, kasa na konto, bez sprawdzania dochodów. Koszt pożyczki w porządku - RRSO dosyć niskie, no i można dostać spore kwoty.

kartes

11.04.2019

Szybka pożyczka przyznana w 10 minut - tj. tyle mój wniosek przetwarzał system, to jakiś automat. Kasa przyznana w takiej kwocie, jaką chcieliśmy. Wszystko załatwia się bardzo wygodnie, sensowne warunki. Pewnie jeszcze wrócimy do tematu.

danko

11.04.2019

Polecam. Pożyczka bez sprawdzania dochodów, przyznana całkowicie online. Wniosek wypełniony również przez internet. Bardzo wygodne zasady pożyczania kasy. To był mój pierwszy raz - w razie konieczności jeszcze pewnie skorzystam.

marekzet

03.05.2019

Dobre warunki pożyczki, szyba decyzja, przelanie kasy tego samego dnia. Pewnie jeszcze wrócimy w przyszłości po kolejne pożyczki. Uważam, że pod małe kwoty to jest lepszy pomysł niż przez bank.

katold

03.05.2019

Zdecydowanie polecam. Kasa przyznana bez żadnych problemów. Analiza w ciągu kilku minut, prosty w obsłudze system. Jak dotąd mieliśmy od nich 4 pożyczki. W każdym przypadku bez komplikacji.

Dodaj opinię

Informujemy, że komentarze zawierające wulgaryzmy lub niezgodne z zasadami języka polskiego nie będą publikowane w naszym serwisie.

Pożyczka w HapiPozyczki.pl dla Twoich ustaleń:

Kwota5000 zł
Czas spłaty 7 mies.
Całkowita kwota spłatysprawdź
Termin spłaty01.03.2020
Wypełnij wniosek

Ta strona używa ciasteczek (COOKIE). Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce odwiedzając Politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

X
Częste pytania ?