Lendon – recenzja oferty i opinie klientów

Przeczytasz w ciągu 8 minut

Jeśli potrzebujesz szybkiej gotówki na nieprzewidziany wydatek, możesz rozważyć zaciągnięcie pożyczki online. Jest to świetny sposób na wyjście z krótkotrwałego kryzysu finansowego. Jeśli szukasz firmy pożyczkowej, która zapewnia elastyczne warunki i stosunkowo dużą kwotę pożyczki, to powinieneś rozważyć usługi LendOn. Możesz pożyczyć do 6000 złotych na dowolny cel bez konieczności przechodzenia przez skomplikowane procedury i formalności. W celu złożenia wniosku wystarczy ci dostęp do internetu. Cały proces zajmie zaledwie kilka minut, a pieniądze mogą znaleźć się na Twoim koncie jeszcze tego samego dnia.

Mocne i słabe strony firmy LendOn

Zalety

 • Dobry wybór dla osób, które potrzebują szybkiego zastrzyku gotówki (rozpatrzenie wniosku zajmie 15 minut);
 • Można pożyczyć nawet do 6000 złotych;
 • Rabaty dla osób, które spłacają zobowiązania na czas;
 • Weryfikacja pożyczkobiorcy nie jest tak rygorystyczna, jak w przypadku innych popularnych parabanków;
 • Firma oferuje refinansowanie pożyczki, jeżeli nie stać nas na spłatę.

Wady

 • Brak pożyczek ratalnych;
 • Maksymalny okres spłaty do wyboru to 30 dni kalendarzowych;
 • Pożyczkobiorca musi posiadać stałe dochody udokumentowane na koncie bankowym.

Dane kontaktowe firmy LendOn

Konsultanci firmy LendOn pracują w dni powszednie od 8:00 do 20:00, a w weekendy w godzinach od 9:00 do 18:00.

Numery telefonów do obsługi klienta:

 • 503 210 002 – infolinia na telefon komórkowy;
 • 22 388 64 44 – infolinia na telefon stacjonarny.

Numery telefonów do działu windykacyjnego:

 • 503 210 022 – telefon komórkowy;
 • 22 112 07 46 – telefon stacjonarny.

Jeżeli chcesz przesłać wiadomość za pośrednictwem poczty elektronicznej:

Jak wygląda oferta pożyczkowa LendOn?

LendOn udziela jedynie krótkoterminowych pożyczek z okresem spłaty do 30 dni. Musisz liczyć się z tym, że w przypadku opóźnienia w spłacie zostaną naliczone odsetki karne. Maksymalna kwota pożyczki dostępna zarówno dla pierwszych, jak i powracających klientów wynosi 6 000 złotych. Ponieważ pożyczki udzielane są wyłącznie osobom powyżej 21 roku życia, młodsi wnioskodawcy nie będą mogli się do nich zakwalifikować. Założenie konta jest konieczne dla osób ubiegających się o pożyczkę po raz pierwszy, co ułatwi i przyspieszy ubieganie się o nią w przyszłości.

LendOn to firma pożyczkowa, która udziela jedynie pożyczek na okres trzydziestu dni, które muszą być zwrócone w całości za jednym razem. Nie ma więc opcji podzielenia spłaty na części. Jeśli zależy Ci na udzielaniu pożyczek ze spłatą ratalną, to możesz skorzystać z usług LendonRaty. Ta oddzielna firma prowadzona przez tego samego operatora oferuje pożyczki ze spłatą ratalną.

Przed złożeniem wniosku o pożyczkę w LendOn należy mieć świadomość o tym, że weryfikują krajową bazę dłużników. Nawet jeśli masz złą historię kredytową, nie oznacza to, że nie kwalifikujesz się do otrzymania chwilówki w LendOn. Mają oni tendencję do nieoferowania pożyczek osobom o wysokim zadłużeniu, ale jeśli Twoje zadłużenie jest stosunkowo niewielkie, warto złożyć wniosek, ponieważ każdy z nich jest brany pod uwagę.

W porównaniu z Wongą i Vivusem LendOn nie jest tak rygorystyczny w ocenie wniosków. Nawet jeśli Twoje nazwisko znajduje się na liście dłużników, Twój wniosek prawdopodobnie zostanie zatwierdzony pod warunkiem, że zadłużenia nie opiewa na bardzo wysokie kwoty.

W jaki sposób LendOn weryfikuje wypłacalność klienta?

W LendOn, aby móc ubiegać się o pożyczkę, trzeba mieć ukończone 21 lat. Podczas procesu ubiegania się o pożyczkę, pożyczkobiorca zostanie poddany rygorystycznej kontroli. Ma to na celu upewnienie się, że pożyczkobiorca i właściciel konta bankowego to ta sama osoba. Można to zrobić, wykonując przelew weryfikacyjny w wysokości 0,01 zł. Ewentualnie, aby przyspieszyć ten proces, można skorzystać z usługi „Instantor”. Jest to darmowy sposób na weryfikację konta bankowego i zdolności kredytowej bez konieczności dokonywania wpłaty.

Możliwość przedłużenia spłaty pożyczki za dopłatą

Jeżeli przewidujesz, że nie będziesz w stanie spłacić pożyczki w terminie, wyjaśnij swoją sytuację finansową w biurze obsługi klienta i spróbuj dojść do polubownego rozwiązania kłopotu. W ten sposób możesz uniknąć wpisania do rejestru dłużników. Firma umożliwia refinansowanie pożyczki u jednego z powiązanych z nią pożyczkodawców i nie ma ograniczeń co do liczby takich operacji, jednak wiążą się z tym opłaty. Dlaczego ważne jest, aby spłacić pożyczkę w terminie.

Jeśli będziesz przestrzegał warunków umowy i terminowo spłacał pożyczki, LendOn da Ci szansę na przystąpienie do programu lojalnościowego dla klientów, w którym uzyskasz pewne korzyści przy ponownym zaciąganiu kredytu. Terminowa spłata zadłużenia przyniesie Ci liczne korzyści i uchroni przed naliczeniem odsetek za opóźnienia.

Co jeżeli nie spłacimy zobowiązania w terminie?

Jeśli nie uda Ci się spłacić pożyczki w wyznaczonym terminie, koniecznie skontaktuj się z działem windykacji LendOn. Firma ta oferuje możliwość refinansowania pożyczki u jednego z powiązanych z nią pożyczkodawców, bez ograniczeń co do kwoty refinansowania online. Niemniej jednak należy mieć świadomość, że obejmuje to koszty. Pełną tabelę opłat można zobaczyć w Strefie Klienta LendOn.pl.

Kluczowe jest spłacenie pożyczki w terminie z dwóch powodów. Po pierwsze, za każdy dzień zwłoki naliczane są dodatkowe odsetki, po drugie, wszelkie przesunięcia w spłacie są dokumentowane i zgłaszane do baz dłużników.

Czy LendOn kontaktuje się z pracodawcą, gdy nie spłacimy pożyczki?

Jesteś zainteresowany uzyskaniem kredytu, jednak obawiasz się o swoją prywatność? Wielokrotnie słyszymy o tym, że banki dzwonią do pracodawcy pożyczkobiorcy, aby potwierdzić jego stanowisko i wynagrodzenie. Może to być krępująca sytuacja dla niektórych osób, które nie chcą mówić szefowi o swoich problemach finansowych. Na szczęście nie musisz się tym stresować, decydując się na LendOn, ponieważ parabanki nie kontaktują się z pracodawcą klienta. Twoja zdolność kredytowa zostanie określona na podstawie historii transakcji na Twoim koncie bankowym. Proces ten jest szybki i nieskomplikowany. Nie wymaga również, aby ktoś poręczył Twoją pożyczkę. Wystarczy, że na podanym w panelu klienta koncie bankowym uzyskujesz regularne przychody.

Czy otrzymamy umowę w formie fizycznej?

W sieci pojawiło się mnóstwo zapytań dotyczących tej firmy pożyczkowej, a jednym z najczęstszych jest to, czy można otrzymać umowę w formie fizycznej na adres do korespondencji. Branża pożyczkowa przechodzi obecnie całkowicie do świata online, co budzi niepokój tych, którzy na ogół wolą załatwiać swoje sprawy finansowe osobiście.

LendOn to firma, która bezwzględnie unika korzystania z dokumentów papierowych i dba o to, aby proces pożyczkowy odbywał się w całości w przestrzeni cyfrowej. Dzięki temu proces jest szybki, wygodny i bezpieczny. Aby to zapewnić, umowa pożyczki jest wysyłana w formie elektronicznej wyłącznie na podany przez konsumenta adres e-mail. Wraz z umową powszechnie wysyłane są informacje związane z przetwarzaniem informacji i ochroną danych pożyczkobiorcy.

Czy studenci mogą skorzystać z oferty pożyczkowej LendOn?

Budowanie dobrej historii kredytowej wymaga czasu. Niektórzy dorośli mogą mieć zbyt niski wynik kredytowy, aby zostać zatwierdzonym do pożyczki lub innego świadczenia. Dla studentów, którzy są nowi w tym procesie, korzystnym pomysłem jest rozpoczęcie budowania swojej punktacji kredytowej od razu. To, ile zarabiamy i nasze obecne zobowiązania finansowe będą miały wpływ na naszą ocenę kredytową. Brak wcześniejszych zobowiązań finansowych może być wadą, ponieważ pożyczkodawca nie będzie miał na czym oprzeć swojej oceny o nas. Jeżeli pożyczkodawca zobaczy, że w historii kredytowej mamy spłacone na czas pożyczki, da mu to do zrozumienia, że jesteśmy wiarygodnymi klientami.

Uzyskanie kredytu może być wyzwaniem dla studentów. Dlatego pożyczki od organizacji pozabankowych, z wyższym wskaźnikiem zatwierdzenia niż banki, są w dużym popycie. Tego rodzaju pożyczkodawcy są bardziej pobłażliwi, jeśli chodzi o źródła dochodu i niekoniecznie wymagają umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin. Jest to korzystne dla studentów, którzy są zwykle zatrudnieni na umowę o zlecenie lub umowę o dzieło.

 

Oceń artykuł

Sprawdź ranking pożyczek

500 - 6000 złKwota
0złDarmowa pożyczka
Pierwsza za darmo
Wypłata w ten sam dzień
bez sprawdzania BIK
wysoka przyznawalność
bez zaświadczeń
wysoka kwota
Ocena: 100%
Maksymalna wartość RRSO - 688,69%. Przykład pożyczki: 2000 zł na 30 dni. Suma do zapłaty: 2370,01 zł
100 - 5000 złKwota
4000złDarmowa pożyczka
Pierwsza za darmo
Wypłata w ten sam dzień
bez sprawdzania BIK
wysoka przyznawalność
bez zaświadczeń
wysoka kwota
Ocena: 95%
Maksymalna wartość RRSO - 1915,52%. Przykład pożyczki: 2 500 zł na 30 dni. Suma do zapłaty: 3 200 zł.
100 - 3 000 złKwota
3000złDarmowa pożyczka
Pierwsza za darmo
Wypłata w ten sam dzień
bez sprawdzania BIK
wysoka przyznawalność
bez zaświadczeń
wysoka kwota
Ocena: 99%
Minimalne RRSO - 0%. Maksymalna wartość RRSO - 485,25%. Przykład pożyczki: 5000 zł na 365 dni. Suma do zapłaty: 14 600 zł.
100 - 5000 złKwota
5000złDarmowa pożyczka
Pierwsza za darmo
Wypłata w ten sam dzień
bez sprawdzania BIK
wysoka przyznawalność
bez zaświadczeń
wysoka kwota
Ocena: 89%
Przykład pożyczki: 2000 zł na 60 dni. RRSO: 3,65%. Suma do zapłaty: 2018 zł
500 - 6000 złKwota
3000złDarmowa pożyczka
Pierwsza za darmo
Wypłata w ten sam dzień
bez sprawdzania BIK
wysoka przyznawalność
bez zaświadczeń
wysoka kwota
Ocena: 92%
Maksymalna wartość RRSO - 476,71%. Przykład pożyczki: 5000 zł na 61 dni. Suma do zapłaty: 5 774,50 zł
500 - 15 000 złKwota
5 000złDarmowa pożyczka
Pierwsza za darmo
Wypłata w ten sam dzień
bez sprawdzania BIK
wysoka przyznawalność
bez zaświadczeń
wysoka kwota
Ocena: 96%
Maksymalna wartość RRSO - 1410,33% Przykład pożyczki: 3000 zł na 30 dni. Suma do zapłaty: 3750,00 zł.
100 - 7 500 złKwota
3 000złDarmowa pożyczka
Pierwsza za darmo
Wypłata w ten sam dzień
bez sprawdzania BIK
wysoka przyznawalność
bez zaświadczeń
wysoka kwota
Ocena: 94%
Pierwsza darmowa pożyczka RRSO - 0%. Maksymalna wartość RRSO - 819,12%. Przykład pożyczki: 5900 zł na 30 dni. Suma do zapłaty: 7080 zł.
300 - 3000 złKwota
3000złDarmowa pożyczka
Pierwsza za darmo
Wypłata w ten sam dzień
bez sprawdzania BIK
wysoka przyznawalność
bez zaświadczeń
wysoka kwota
Ocena: 91%
Pierwsza pożyczka RRSO 0%. Maksymalna wartość RRSO - 268,71%. Przykład pożyczki: 1000 zł na 6 miesięcy. Suma do zapłaty: 1 441,61 zł
100 - 8000 złKwota
3000złDarmowa pożyczka
Pierwsza za darmo
Wypłata w ten sam dzień
bez sprawdzania BIK
wysoka przyznawalność
bez zaświadczeń
wysoka kwota
Ocena: 92%
Maksymalna wartość RRSO - 517,31%. Przykład pożyczki: 8000 zł na 61 dni. Suma do zapłaty: 9287.21 zł
500 - 15000 złKwota
5000złDarmowa pożyczka
Pierwsza za darmo
Wypłata w ten sam dzień
bez sprawdzania BIK
wysoka przyznawalność
bez zaświadczeń
wysoka kwota
Ocena: 97%
Maksymalna wartość RRSO - 1926,41%. Przykład pożyczki: 3000 zł na 61 dni. Suma do zapłaty: 3841,70 zł.
200 - 15000 złKwota
3000złDarmowa pożyczka
Pierwsza za darmo
Wypłata w ten sam dzień
bez sprawdzania BIK
wysoka przyznawalność
bez zaświadczeń
wysoka kwota
Ocena: 95%
Pierwsza darmowa pożyczka RRSO - 0%. Maksymalna wartość RRSO - 1913,99%. Przykład pożyczki: 1000 zł na 61 dni. Suma do zapłaty: 1 279,92 zł. Minimalny okres spłaty 30 dni, maksymalny okres spłaty 30 dni.
600 - 20 000 złKwota
0złDarmowa pożyczka
Pierwsza za darmo
Wypłata w ten sam dzień
bez sprawdzania BIK
wysoka przyznawalność
bez zaświadczeń
wysoka kwota
Ocena: 95%
Maksymalna wartość RRSO - 513,37%. Przykład pożyczki: 3000 zł na 3 miesiące. Suma do zapłaty: 4024,98 zł
Rozwiń całą listę
Kontakt z redakcją: kontakt@pozyczkolog.pl

Chwilówki mogą być tanie, a nawet darmowe - wiemy, gdzie ich szukać i tą wiedzą się dzielimy. W naszym serwisie znajdziesz zawsze aktualne oferty chwilówek i pożyczek na raty, porównasz je ze sobą i wybierzesz najlepszą dla siebie. Nasi eksperci publikują obiektywne, rzetelne i obszerne recenzje pożyczkodawców, które staną się dla Ciebie źródłem wiedzy, a narzędzie „Mój portfel” sprawi, że nigdy nie zapomnisz o terminie spłaty swojej chwilówki. Naszą misją jest edukacja społeczeństwa w zakresie mądrego pożyczania.

Główną funkcją serwisu jest porównywanie oraz promocja ofert finansowych takich jak pożyczki pozabankowe, kredyty bankowe, konta bankowe oraz inne produkty finansowe.
Pozyczkolog.pl działa we współpracy z systemami partnerskimi, firmami pożyczkowymi oraz firmami o profilu działalności pośrednictwa finansowego.

Pozyczkolog.pl podaje koszty pożyczek, reprezentatywne przykłady oraz inne dane dla poszczególnych pożyczek, wzorując się na informacjach o ofercie, podawanych bezpośrednio na stronach poszczególnych pożyczkodawców.

Kalkulator w serwisie Pozyczkolog.pl służy do symulacji kosztów pożyczek. Informacje w serwisie Pozyczkolog.pl nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane dane na temat pożyczek mają charakter orientacyjny. Szczegółowe parametry pożyczki, użytkownik może sprawdzić po kliknięciu w link "wypełnij wniosek" i przejściu bezpośrednio na stronę pożyczkodawcy. Faktyczne koszty poszczególnych pożyczek mogą nieznacznie różnić się od kosztów podawanych przez Pozyczkolog.pl ze względu na bieżącą aktualizację ofert na stronach pożyczkodawców.

Wszystkie Prawa Zastrzeżone © 2021