Creditron – recenzja oferty i opinie klientów

Przeczytasz w ciągu 7 minut

Popularność transakcji bezgotówkowych zwiększa się sukcesywnie, powoli wypierając tradycyjne metody płatności. Z tego też powodu, klienci stawiają coraz to wyższe wymagania dla pozabankowych serwisów, z którymi zawierają umowy. Z ich punktu widzenia, kluczową rolę odgrywają takie aspekty, jak długi okres kredytowania, wysokie kwoty pożyczek, a także szybkie i bezproblemowe przeprowadzanie wszelkich formalności. W niniejszym artykule przedstawimy serwis pożyczkowy Creditron, cieszący się coraz to większym uznaniem wśród klientów.

Creditron – czym jest i jakie możliwości oferuje?

Creditron to jeden z najpopularniejszych serwisów internetowych, oferujący możliwość składania wniosków o uzyskanie pożyczki pozabankowej. Za jego pośrednictwem, możesz w jednakowym czasie wysłać zapytania do kilku, a nawet kilkunastu firm pożyczkowych. Należy również zaznaczyć, iż Creditron udziela uniwersalnych pożyczek, a kwota uzyskana w ramach ich zaciągnięcia może zostać przeznaczona na dowolny cel. Począwszy od naprawy sprzętu kuchennego, przez gruntowny remont mieszkania, a skończywszy na ekskluzywnych, zagranicznych wakacjach czy drogim samochodzie.

Jakie są warunki uzyskania pożyczki za pośrednictwem Creditron?

Zanim zdecydujesz się na zaciągnięcie pożyczki za pośrednictwem Creditron, musisz zwrócić uwagę na to, iż portal ten stawia swoim przyszłym klientom pewne wymagania. Należą do nich:

  • posiadanie polskiego obywatelstwa
  • ukończenie osiemnastego roku życia
  • posiadanie prywatnego adresu e-mail
  • posiadanie własnego numeru telefonu oraz urządzenia mobilnego
  • posiadanie dokumentu tożsamości, najlepiej dowodu osobistego
  • zgoda na opłacenie symbolicznej kwoty usługowej w postaci 19,99 euro

Uzyskiwanie pożyczki w Creditron – w jakie dokumenty należy się zaopatrzyć?

Proces weryfikacyjny w Creditron odbywa się za pośrednictwem dostarczenia wymaganych dokumentów. W większości przypadków, klienci decydują się raczej na ukazanie własnego dowodu osobistego. Żadne dodatkowe dane osobowe, dokumenty czy dane na temat zarobków lub zdolności kredytowej nie są obowiązkowe.

Czy Creditron może odrzucić składany wniosek?

W niektórych sytuacjach, możliwe jest odrzucenie wniosku przez Creditron. Są to mianowicie przypadki, gdy:

  • klient posiada zbyt niską zdolność kredytową
  • klient jest obecny w bazie dłużników
  • klient podał nieprawidłowe dane kontaktowe

Ile kosztuje pożyczka w Creditron?

Serwis pożyczkowy Creditron zawdzięcza swoją popularność wśród klientów przede wszystkim dzięki oferowaniu stosunkowo tanich pożyczek, w porównaniu do konkurencyjnych firm. W celu uzyskania dostępu do pełni usług, zapewnianych przez Creditron, należy dokonać płatności, której wartość powinna wynosić 19,99 euro. Uwaga! Warto wspomnieć, iż uiszczając wspomnianą opłatę, otrzymujesz piętnastodniową subskrypcję, podczas której możesz korzystać z wybranych opcji pożyczkowych. Oddzielną kwestię stanowią ceny samych w sobie pożyczek. Wartości poszczególnych rat natomiast, będą uzależnione od takich parametrów, jak kwota oraz termin zaciąganego kredytu. Pamiętaj, aby zostały one dostosowane do posiadanej przez Ciebie zdolności kredytowej.

Jak zaciągnąć pożyczkę w portalu Creditron? Poradnik krok po kroku!

Creditron udostępnia swoim klientom stosunkowo prosty i intuicyjny mechanizm zaciągania pożyczek, z tego też względu, z serwisu mogą korzystać nawet osoby, które nie mają doświadczenia z uzyskiwaniem kredytów. Pierwszym krokiem jest zarejestrowanie się w serwisie według powyżej podanych wskazówek. Następnie, przychodzi pora na wypełnienie wniosku, zawierającego niezbędne informacje o Tobie jako kliencie, takie jak podstawowe dane osobowe (imię i nazwisko, adres zamieszkanie, numer telefonu, adres e-mail) oraz teleadresowe. Pamiętaj, aby dokonać wyboru preferowanego okresu spłaty pożyczki, a także jej kwoty – mogą one wynosić od 300 do 15 000 zł na maksymalnie 24 miesiące. Formularz kontaktowy zostanie przesłany w ciągu kilku godzin – wówczas firma, analizując podawane przez Ciebie informacje oraz możliwości kredytowe, stara się dobrać jak najbardziej spersonalizowaną ofertę.

Pożyczka w Creditron a zła historia kredytowa

Czy jeśli jesteś posiadaczem złej historii kredytowej, nadal masz możliwość ubiegania się o pożyczkę w serwisie Creditron? Oczywiście, że tak – to samo dotyczy również dłużników. W tym drugim przypadku natomiast, niezbędne będzie posiadanie gwaranta, który stanowi swojego rodzaju zabezpieczenie przed ewentualnym brakiem spłaty jednej z rat w ustalonym terminie.

Pożyczka niespłacona w terminie – co wtedy?

Jeśli martwisz się konsekwencjami, które spotkają Cię w wyniku braku spłaty rat w określonym terminie, pamiętaj, iż wówczas możesz zostać obciążony dodatkowymi kosztami. To z kolei, przyczyni się bezpośrednio do obniżenia Twojej zdolności kredytowej, a co za tym idzie do Twojej dyspozycji pozostanie znacznie mniej ofert.

Wydłużenie terminu spłaty – na czym polega i czy w ogóle jest możliwe?

Jeśli już wiesz, że nie będziesz w stanie spłacić pożyczki w wyznaczonym terminie, możesz ubiegać się o wydłużenie terminu zapłaty. Aby to zrobić, należy skontaktować się jak najszybciej z biurem obsługi klienta firmy pożyczkowej, z którą zawarłeś umowę za pośrednictwem portalu Creditron. Dochodzi wtedy do ustalenia warunków spłaty, dopasowanych do posiadanej przez Ciebie zdolności kredytowej, a także kwoty zaciągniętej pożyczki. Warto zaznaczyć, że w większości przypadków próba ubiegania się o wydłużenie terminu spłaty, kończy się pomyślnym finałem.

Czym jest windykacja należności?

Kolejną funkcja oferowaną przez serwis pożyczkowy Creditron, w sytuacji zbyt długiego przeciągania spłaty należnej kwoty, jest tak zwana windykacja należności. Jej pierwszym krokiem jest rozwiązanie umowy z klientem bez możliwości odwołania się od decyzji, natomiast drugim – rozpoczęcie procesu windykacyjnego. Oprócz wpisania Twoich danych do rejestru dłużników, w skrajnych przypadkach może czekać Cię również udział w rozprawie sądowej. Jako że konsekwencje są stosunkowo poważne, należy zwracać szczególną uwagę na terminową spłatę pożyczek i kredytów, a w razie nieoczekiwanych sytuacji – ubiegać się o wydłużenie terminu spłaty.

Creditron – zalety, których nie sposób nie przeoczyć

Serwis pożyczkowy Creditron cieszy się na ogół pozytywnymi opiniami, zdobywając wysokie oceny na internetowych portalach pożyczkowych, a także w innych miejscach, przeznaczonych do umieszczania recenzji. W krótkim czasie zdobył on popularność wśród wielu klientów, ceniących sobie przede wszystkim wygodne, bezproblemowe i długoterminowe pożyczki. Po pierwsze, pieniądze pojawiają się na Twoim wirtualnym koncie nawet w przeciągu kilku godzin od rozpatrzenia umowy. Po drugie, Creditron oferuje szeroką gamę różnorodnych opcji kredytów, dzięki czemu każdy, niezależnie od indywidualnych wymagań czy posiadanej zdolności kredytowej, znajdzie model w najlepszym stopniu dopasowany do własnych potrzeb.

Wady zaciągania pożyczek w serwisie Creditron

Oprócz szerokiej gamy zalet, takich jak niski wiek zgody czy możliwość dokonywania szybkich transakcji, serwis Creditron posiada również swoje wady. Klienci za negatywne strony uznają przede wszystkim kwestie finansowe. O ile same w sobie zaciągnięcie pożyczki nie wiąże się z koniecznością poniesienia wysokich kosztów, o tyle dodatkowe opłaty mogą skutecznie odciągnąć od podjęcia ostatecznej decyzji. Co więcej, aby móc swobodnie korzystać z pełnej gamy usług oferowanych przez Creditron niezbędne jest posiadanie na swoim koncie 19,99 euro, a co za tym idzie konieczność wymiany złotych polskich na obcą walutę. Uwadze nie powinny umknąć także dodatkowe kwoty, pobierane w czasie rejestracji.

Creditron – dane kontaktowe

Mamy nadzieję, że niniejszy artykuł przybliżył Ci temat najistotniejszych kwestii związanych z zaciąganiem pożyczek i kredytów za pośrednictwem serwisu Creditron. Jeżeli jednak Twoją głowę nadal zaprzątają ważne pytania lub masz jakieś wątpliwości, Creditron oferuje możliwość bezpośredniego kontaktu, zarówno w formie mailowej, jak i telefonicznej.

Aktualne dane kontaktowe

Numer telefonu: +48 221 530 522

Służbowy adres e-mail: support@creditron.org

Oceń artykuł

Sprawdź ranking pożyczek

500 - 6000 złKwota
0złDarmowa pożyczka
Pierwsza za darmo
Wypłata w ten sam dzień
bez sprawdzania BIK
wysoka przyznawalność
bez zaświadczeń
wysoka kwota
Ocena: 100%
Maksymalna wartość RRSO - 688,69%. Przykład pożyczki: 2000 zł na 30 dni. Suma do zapłaty: 2370,01 zł
100 - 5000 złKwota
4000złDarmowa pożyczka
Pierwsza za darmo
Wypłata w ten sam dzień
bez sprawdzania BIK
wysoka przyznawalność
bez zaświadczeń
wysoka kwota
Ocena: 95%
Maksymalna wartość RRSO - 1915,52%. Przykład pożyczki: 2 500 zł na 30 dni. Suma do zapłaty: 3 200 zł.
100 - 3 000 złKwota
3000złDarmowa pożyczka
Pierwsza za darmo
Wypłata w ten sam dzień
bez sprawdzania BIK
wysoka przyznawalność
bez zaświadczeń
wysoka kwota
Ocena: 99%
Minimalne RRSO - 0%. Maksymalna wartość RRSO - 485,25%. Przykład pożyczki: 5000 zł na 365 dni. Suma do zapłaty: 14 600 zł.
100 - 5000 złKwota
5000złDarmowa pożyczka
Pierwsza za darmo
Wypłata w ten sam dzień
bez sprawdzania BIK
wysoka przyznawalność
bez zaświadczeń
wysoka kwota
Ocena: 89%
Przykład pożyczki: 2000 zł na 60 dni. RRSO: 3,65%. Suma do zapłaty: 2018 zł
500 - 6000 złKwota
3000złDarmowa pożyczka
Pierwsza za darmo
Wypłata w ten sam dzień
bez sprawdzania BIK
wysoka przyznawalność
bez zaświadczeń
wysoka kwota
Ocena: 92%
Maksymalna wartość RRSO - 476,71%. Przykład pożyczki: 5000 zł na 61 dni. Suma do zapłaty: 5 774,50 zł
500 - 15 000 złKwota
5 000złDarmowa pożyczka
Pierwsza za darmo
Wypłata w ten sam dzień
bez sprawdzania BIK
wysoka przyznawalność
bez zaświadczeń
wysoka kwota
Ocena: 96%
Maksymalna wartość RRSO - 1410,33% Przykład pożyczki: 3000 zł na 30 dni. Suma do zapłaty: 3750,00 zł.
100 - 7 500 złKwota
3 000złDarmowa pożyczka
Pierwsza za darmo
Wypłata w ten sam dzień
bez sprawdzania BIK
wysoka przyznawalność
bez zaświadczeń
wysoka kwota
Ocena: 94%
Pierwsza darmowa pożyczka RRSO - 0%. Maksymalna wartość RRSO - 819,12%. Przykład pożyczki: 5900 zł na 30 dni. Suma do zapłaty: 7080 zł.
300 - 3000 złKwota
3000złDarmowa pożyczka
Pierwsza za darmo
Wypłata w ten sam dzień
bez sprawdzania BIK
wysoka przyznawalność
bez zaświadczeń
wysoka kwota
Ocena: 91%
Pierwsza pożyczka RRSO 0%. Maksymalna wartość RRSO - 268,71%. Przykład pożyczki: 1000 zł na 6 miesięcy. Suma do zapłaty: 1 441,61 zł
100 - 8000 złKwota
3000złDarmowa pożyczka
Pierwsza za darmo
Wypłata w ten sam dzień
bez sprawdzania BIK
wysoka przyznawalność
bez zaświadczeń
wysoka kwota
Ocena: 92%
Maksymalna wartość RRSO - 517,31%. Przykład pożyczki: 8000 zł na 61 dni. Suma do zapłaty: 9287.21 zł
500 - 15000 złKwota
5000złDarmowa pożyczka
Pierwsza za darmo
Wypłata w ten sam dzień
bez sprawdzania BIK
wysoka przyznawalność
bez zaświadczeń
wysoka kwota
Ocena: 97%
Maksymalna wartość RRSO - 1926,41%. Przykład pożyczki: 3000 zł na 61 dni. Suma do zapłaty: 3841,70 zł.
200 - 15000 złKwota
3000złDarmowa pożyczka
Pierwsza za darmo
Wypłata w ten sam dzień
bez sprawdzania BIK
wysoka przyznawalność
bez zaświadczeń
wysoka kwota
Ocena: 95%
Pierwsza darmowa pożyczka RRSO - 0%. Maksymalna wartość RRSO - 1913,99%. Przykład pożyczki: 1000 zł na 61 dni. Suma do zapłaty: 1 279,92 zł. Minimalny okres spłaty 30 dni, maksymalny okres spłaty 30 dni.
600 - 20 000 złKwota
0złDarmowa pożyczka
Pierwsza za darmo
Wypłata w ten sam dzień
bez sprawdzania BIK
wysoka przyznawalność
bez zaświadczeń
wysoka kwota
Ocena: 95%
Maksymalna wartość RRSO - 513,37%. Przykład pożyczki: 3000 zł na 3 miesiące. Suma do zapłaty: 4024,98 zł
Rozwiń całą listę
Kontakt z redakcją: kontakt@pozyczkolog.pl

Chwilówki mogą być tanie, a nawet darmowe - wiemy, gdzie ich szukać i tą wiedzą się dzielimy. W naszym serwisie znajdziesz zawsze aktualne oferty chwilówek i pożyczek na raty, porównasz je ze sobą i wybierzesz najlepszą dla siebie. Nasi eksperci publikują obiektywne, rzetelne i obszerne recenzje pożyczkodawców, które staną się dla Ciebie źródłem wiedzy, a narzędzie „Mój portfel” sprawi, że nigdy nie zapomnisz o terminie spłaty swojej chwilówki. Naszą misją jest edukacja społeczeństwa w zakresie mądrego pożyczania.

Główną funkcją serwisu jest porównywanie oraz promocja ofert finansowych takich jak pożyczki pozabankowe, kredyty bankowe, konta bankowe oraz inne produkty finansowe.
Pozyczkolog.pl działa we współpracy z systemami partnerskimi, firmami pożyczkowymi oraz firmami o profilu działalności pośrednictwa finansowego.

Pozyczkolog.pl podaje koszty pożyczek, reprezentatywne przykłady oraz inne dane dla poszczególnych pożyczek, wzorując się na informacjach o ofercie, podawanych bezpośrednio na stronach poszczególnych pożyczkodawców.

Kalkulator w serwisie Pozyczkolog.pl służy do symulacji kosztów pożyczek. Informacje w serwisie Pozyczkolog.pl nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane dane na temat pożyczek mają charakter orientacyjny. Szczegółowe parametry pożyczki, użytkownik może sprawdzić po kliknięciu w link "wypełnij wniosek" i przejściu bezpośrednio na stronę pożyczkodawcy. Faktyczne koszty poszczególnych pożyczek mogą nieznacznie różnić się od kosztów podawanych przez Pozyczkolog.pl ze względu na bieżącą aktualizację ofert na stronach pożyczkodawców.

Wszystkie Prawa Zastrzeżone © 2021