12 500 złMaksymalna kwota pożyczki
50Max. okres spłaty pożyczki
Ocena: 98%
20 000 złMaksymalna kwota pożyczki
48Max. okres spłaty pożyczki
Ocena: 99%
20 000 złMaksymalna kwota pożyczki
48Max. okres spłaty pożyczki
Ocena: 96%
10 000 złMaksymalna kwota pożyczki
24Max. okres spłaty pożyczki
Ocena: 96%
60 000 złMaksymalna kwota pożyczki
60Max. okres spłaty pożyczki
Ocena: 90%
Rozwiń całą listę

Pożyczki dla zadłużonych to rozwiązanie skierowane do osób, które mają problemy z otrzymaniem pozytywnej decyzji kredytowej z powodu niskiego scoringu. Jeżeli obawiasz się kolejnej odmowy w banku, być może na tej liście znajdziesz odpowiednie rozwiązanie dla siebie. Jak działają pożyczki dla zadłużonych na raty? Sprawdź to! 

Spis treści:

Pożyczki dla zadłużonych na raty

Pożyczki dla zadłużonych mogą mieć dwa znaczenia. Niektórzy identyfikują tę nazwę z chwilówkami. Warto jednak zwrócić uwagę, że są to dwa różne produkty. Pożyczka dla zadłużonych wyróżnia się dłuższym okresem kredytowania, który może wynosić nawet 60 miesięcy. Dzięki temu klient zyskuje szansę na wyższe kwoty wsparcia finansowego, które sięgają nawet 60 000 zł. Takie zobowiązanie możesz spłacać w formie wygodnych rat miesięcznych. Pozwoli Ci to na idealne dopasowanie pożyczki do budżetu domowego. Musisz jednak dobrze przeanalizować swoją sytuację finansową, by nie zaciągnąć zbyt dużego zobowiązania. 

Jeżeli już teraz masz problem ze spłatą swoich zobowiązań i szukasz pożyczki dla zadłużonych online, powinieneś robić to roztropnie. Przeanalizuj dobrze swoją sytuację i podejmij odpowiedzialną decyzję. Dzięki temu pożyczka dla zadłużonych online pomoże Ci i nie pogorszy sytuację finansową.

Czy pożyczki dla zadłużonych z komornikiem są możliwe?

Pożyczka dla zadłużonych z komornikiem to jeden z często poszukiwanych produktów. Pojawia się jednak pytanie, czy taka oferta w ogóle istnieje. Okazuje się, że niektórzy pożyczkodawcy dostosowują swoje produkty nawet do tak trudnych klientów jak osoby z zajęciem komorniczym. Jedną z propozycji mogą być pozabankowe pożyczki dla zadłużonych z komornikiem i gwarantem. Gwarant to osoba, która poświadcza Twoją zdolność do spłaty zobowiązania. Jeżeli nie wywiążesz się z umowy pożyczki, odpowiedzialność przejmuje gwarant. Dzięki temu pożyczkodawca zabezpiecza swoje interesy. 

Co ważne, pożyczki dla zadłużonych z komornikiem są przekazywane zazwyczaj gwarantowi. Warto zwrócić uwagę, że zajęcie komornicze wiąże się przeważnie z przejęciem części środków znajdujących się na koncie. W efekcie może się zdarzyć, że pożyczka ratalna zostanie zablokowana, zanim pożyczkobiorca z niej skorzysta. Pożyczki dla zadłużonych z komornikiem to rzadkość, ale być może uda Ci się znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla siebie.

Pożyczka dla zadłużonych online – jak złożyć wniosek?

Pożyczka dla zadłużonych online charakteryzuje się przeniesieniem wszystkich formalności do sieci. Nie musisz martwić się koniecznością zwolnienia z pracy w celu złożenia wniosku i podpisania umowy. Cały proces odbywa się online wraz z przekazaniem pieniędzy. Dzięki temu oszczędzasz czas i nie musisz dopasować swojego dnia w pracy do godzin otwarcia instytucji finansowej. Proces wnioskowania o pożyczki długoterminowe dla zadłużonych jest prosty.

Oto kilka najważniejszych kroków, jakie musisz wykonać:

Pierwszy krok to przejście na stronę internetową, gdzie znajduje się wirtualny kalkulator, który pomoże Ci dopasować kwotę i okres kredytowania do swoich potrzeb. W odpowiedzi otrzymasz informacje, z jakim kosztem będzie wiązała się pożyczka dla zadłużonych online oraz jak wysoka będzie rata.

Drugi krok to wypełnienie formularza wniosku o pożyczki pozabankowe dla zadłużonych. W tym celu będą Ci potrzebne: dane osobowe, kontaktowe, adresowe i finansowe. Zweryfikuj, czy są poprawne. Zaznacz niezbędne zgody i przejdź dalej.

Trzeci krok to weryfikacja tożsamości. Możesz ją wykonać za pomocą takich metod weryfikacji jak: mikroprzelew lub aplikacja weryfikacyjna. To najszybsze rozwiązania dostępne aktualnie na rynku.

Czwarty krok polega to po prostu oczekiwanie na decyzję kredytową pożyczkodawcy. Jeżeli będzie pozytywna, pieniądze trafią na Twoje konto.

Czy pożyczki dla zadłużonych bez sprawdzania baz są możliwe?

Pożyczki dla zadłużonych bez sprawdzania baz to bardzo często poszukiwany produkt. Charakteryzuje się nie całkowitą rezygnacją z weryfikacji w rejestrach dłużników, ale przede wszystkim rezygnacją ze sprawdzania wszystkich baz. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które mają wpis tylko w niektórych rejestrach, na przykład BIK. Każdy dłużnik musi wiedzieć, że informacje w tej bazie są przechowywane nawet do 5 lat od momentu spłaty zadłużenia. Jeżeli poradziłeś sobie już z uregulowaniem zaległości, nadal możesz być dłużnikiem z perspektywy pożyczkodawcy, ponieważ negatywny wpis widnieje w tej bazie. 

Niektóre firmy pożyczkowe proponują w takiej sytuacji tzw. “pożyczki dla zadłużonych bez sprawdzania baz”. Oznacza to, że pożyczkodawca nie weźmie pod uwagę tych negatywnych wpisów i mimo wszystko będziesz miał szansę na otrzymanie pozytywnej decyzji kredytowej. Dotyczy to nie tylko bazy BIK, ale również innych rejestrów. Musisz jednak wiedzieć, że obowiązkiem pożyczkodawcy jest weryfikacja wnioskodawcy pod kątem zdolności kredytowej. Pożyczkodawca może skorzystać z informacji w bazach dłużników, danych zawartych we wniosku oraz innych otrzymanych od klienta informacji.

Ocena zdolności kredytowej to jeden z najważniejszych czynników wpływających na decyzję kredytową.