ToggleToggle

Rapida Money opinie


Wypełnij wniosek o pożyczkę NA RATY

Opinie o Rapida Money


Dobre opinie o Rapidamoney, na które trafiliśmy online, mają swoje podstawy. Pożyczka dla zadłużonych to produkt dość niszowy, tu zaś mamy na nią duże szanse. Co więcej, zasady są jasne, a ukrytych opłat również nie znajdziemy. Musimy po prostu dokładnie przestudiować warunki kredytu, by potem cieszyć się uzyskanymi środkami.

Imponująca kwota maksymalna pożyczki na raty pozytywnie wyróżnia firmę wśród konkurencji. Oczywiście decydując się na tak duże sumy musimy pamiętać o tym, że dług będzie wymagał comiesięcznych spłat, tym niemniej Rapidamoney idzie nam tu na rękę, oferując naprawdę długi okres kredytowania – nawet do czterech lat.

Z jakichś powodów firma nie zdecydowała się na wprowadzenie promocji pierwsza darmowa pożyczka, co jednak nie przeszkodziło jej w uzyskaniu wysokich pozycji w rankingach. Być może taka promocja kiedyś się pojawi – mamy w każdym razie taką nadzieję.

Analizując zarówno produkt, jak i witrynę internetową Rapidamoney doszliśmy do wniosku, że mimo krótkiej obecności w Polsce firma świetnie się na tu odnalazła. Z pewnością wiele doświadczenia czerpie oczywiście z działania w Wielkiej Brytanii, ale i tak należą jej się duże brawa, bo przecież każdy rynek ma swoją specyfikę, zatem nie może być tu mowy o przysłowiowym kopiuj – wklej.

W ofercie Rapidamoney nie znaleźliśmy haczyków. Wszystkie zasady są jasne, firma nie boi się też upublicznienia dokumentacji na swojej witrynie internetowej. Naszym zdaniem zasługuje ona nie tylko na uwagę, ale i na zaufanie.

 

 

RapidaMoney logowanie, kontakt

Rapida Money Informacje

KRS 0000647952
NIP 5252684957
REGON 365892926

Dane do kontaktu:

Rapida sp. z o.o.
ul. Elektoralna 13/121
00-137 Warszawa

strona www: rapidamoney.pl

e-mail:  czesc@rapidamoney.pl

 


  WYPEŁNIJ WNIOSEK  

 

Kwota pożyczki: 2500 - 25 000 zł

Okres spłaty: do 48 miesięcy

 

Możliwość przedłużenia terminu spłaty: NIE

Refinansowanie pożyczki: NIE


Weryfikacja danych bez przelewu: NIE

Jakie bazy weryfikuje Rapida Money Polska:

Firma weryfikuje klienta w KRD.Firma weryfikuje klienta w BIG.     

 Firma weryfikuje klienta w ERIF.


Honorowane źródła dochodu:
wszystkie polskie źródła dochodu

Wymagane dokumenty: dowód osobisty

Wymagania pożyczkodawcy:
polskie obywatelstwo, wiek od 18 do 75 lat, konto w banku oraz aktywny numer telefonu komórkowego.


Spłata pożyczki: spłaty pożyczki należy dokonać przelewem, na wskazany przez pożyczkodawcę rachunek bankowy.

RapidaMoney.pl posiada konta bankowe w następujących bankach:

Logo Bank Zachodni WBK.  Logo bank Pekao S.A. Logo bank Millenium.    

Logo Alior Bank. Logo mBank S.A. Logo Getin Bank. Logo PKO BP.    

      

Reprezentatywny przykład:

Pożyczasz 25000 zł na 48 miesięcy, płacąc 1028.57zł na miesiąc, całkowita kwota do zapłaty 49370.98 zł. Prowizja za udzielenie pożyczki: 17000 zł. Oprocentowanie stałe: 10%, RRSO: 46.1%

     

Informacje Rapida MoneyRapida Money Opinie

Firma działa od 2016 roku

Działa od: 2005 r.

Firma pożycza w różnych krajach świata

Pożycza w: w różnych krajach świata

RapidaMoney.pl - Brak darmowej pożyczki.

Darmowa pożyczka: brak

 

Krótka informacja o RapidaMoney.pl

 

Właścicielem marki Rapidamoney.pl jest Rapida Sp. z o.o., która do rejestru przedsiębiorców wpisana została pod koniec 2016 roku, a jej siedziba znajduje się w Warszawie, przy ulicy Pięknej. Firma od roku 2005 działa w Wielkiej Brytanii i udzieliła kredytów na łączną kwotę 5 miliardów złotych, 230 tysiącom klientów. Zasady jej działania znacznie różnią się od tych, którymi kieruje się większość innych podmiotów z branży. Rapidamoney oficjalnie przyznaje, że zła historia kredytowa nie jest problemem – otrzymanie pożyczki dla zadłużonych jest możliwe, bowiem wystarczy posiadanie gwaranta. Osoba ta musi być właścicielem nieruchomości i wyrazić zgodę na uiszczenie rat kredytu w przypadku, gdy sam klient będzie miał z tym problemy. Jeśli chodzi o kwoty pożyczki na raty, są one naprawdę imponujące – minimum to 2500 zł, maksimum – aż 25 000 zł. Dodatkowo okres spłaty wynieść może od 12 do aż 48 miesięcy. Nasza dzisiejsza analiza będzie miała na celu zarówno sprawdzenie produktu i obsługi klienta w Rapida, jak i odpowiedzenie sobie na pytanie, jak to się stało, że opinie o firmie dostępne online są tak pozytywne, mimo że firma działa na polskim rynku jeszcze stosunkowo krótko.
 

 

WYPEŁNIJ WNIOSEK

Opinie o RapidaMoney.pl  
Opinie o RapidaMoney.pl: 

„Bardzo dobra firma, polecam naprawde“ ~ Kasior

 

„Do mnie pieniądze trafiły błyskiem“ ~ Dybul

 

„Jestem Bardzo zadowolona, poleciłam sąsiadce“ ~ Aga

 


Opinia eksperta

Podobnie jak sama oferta Rapidamoney, także jej internetowa witryna różni się znacznie od tych, jakie posiada konkurencja. Dość powiedzieć, że nie ma tu zakładek (poza jedną: „Pytania”), a większość informacji znajduje się po prostu na stronie głównej. Dopiero u dołu mamy kilka linków, które prowadzą na podstrony (Warunki umowy pożyczki, Polityka cookies, Polityka prywatności i Regulamin strony). Przez tekst przebrnąć możemy zatem dość szybko i równie szybko uzyskać najważniejsze informacje.

Hasła typu „Zła historia kredytowa nie jest istotna, jeśli masz gwaranta”, „Wniosek w 2 min”, „Szybka wypłata” czy „Bez ukrytych kosztów” działają na wyobraźnię i są naprawdę mocne marketingowo, tym bardziej, że umieszczone zostały na samej górze, podobnie zresztą jak „Szybkie i łatwe pożyczki do 25 000 zł w 24h”.

„Akceptujemy osoby z negatywną historią kredytową” to kolejne hasło, którego próżno szukać u zdecydowanej większości konkurencji, a jednocześnie balsam na duszę dla tych wszystkich, którzy mają problemy z uzyskaniem pożyczki dla zadłużonych w innych firmach z branży.

Na witrynie Rapidamoney.pl nie znajdziemy popularnych suwaków, ale oczywiście są tam pola, w których wybieramy kwotę i okres trwania kredytu. Zaraz pod nimi otrzymujemy informację o kosztach, jakie w związku z pożyczką będziemy musieli ponieść (RRSO, całkowita kwota do spłaty, prowizja za udzielenie pożyczki na raty, oprocentowanie).

 

Na popularnym portalu „Opinie24” Rapidamoney ma aktualnie 93% opinii pozytywnych, nie dziwi zatem fakt, że chwali się tym na swojej witrynie. Zamieszcza również opinie klientów, na dodatek ze zdjęciami, w celu ich uwiarygodnienia. Nawet jeśli to kolejny zabieg marketingowy, to trzeba przyznać, że dobrze przemyślany. Podobnie ma się sprawa z linkami do strony z rankingami pożyczek dla zadłużonych oraz do recenzji Rapidamoney.

Z biurem obsługi firmy skontaktować możemy się e-mailowo lub telefonicznie. Niestety firma nie podaje, w jakich godzinach i w jakie dni biuro to jest czynne, czego bardzo nie lubimy i zawsze przy takiej okazji zadajemy sobie pytanie: dlaczego? Klient powinien wiedzieć, czy może liczyć na rozpatrzenie wniosku późnym wieczorem, albo czy w razie jakichkolwiek problemów będzie mógł zwrócić się do konsultanta w sobotnie popołudnie. Na witrynie Rapidmoney.pl takiej informacji niestety nie znajdzie…

Wspomniana już zakładka „Pytania” jest umiarkowanie rozbudowana. Znajdziemy tam m.in. odpowiedzi na takie kwestie, jak chociażby kryteria kredytobiorcy czy na czym polega odpowiedzialność gwaranta. Ponieważ treści nie jest dużo, zachęcamy do dokładnego zapoznania się z nią, tak aby dobrze zrozumieć zasady, na jakich odbywa się pożyczka na raty w Rapidamoney.pl.

Krótka informacja o firmie oraz reprezentatywny przykład pożyczki znajdują się na samym dole strony.  

 


Warunki otrzymania pożyczkiRapidamoney znane jest z tego, że dość łagodnie podchodzi do kwestii weryfikacji klientów, jednakże jest kilka warunków, które muszą być spełnione, by pożyczka na raty została nam udzielona. Oto one:

Po pierwsze: wnioskujący musi mieć co najmniej 18 lat i nie więcej, niż 75 lat. Jest to spory zakres – zarówno dolna, jak i górna granica wieku robią wrażenie.

Po drugie: wnioskujący nie może być w trakcie postępowania o ogłoszenie upadłości konsumenckiej.

Po trzecie: klient musi wykazać zdolność do pokrycia miesięcznej raty.

Po czwarte: klient wskazać musi gwaranta, jednak nie musi być to członek rodziny – wystarczy znajomy.

Pierwsza pożyczka w RapidaMoney.pl

Pożyczka 2500 zł w Rapida Money

 

Wypełnij wniosek o pożyczkę NA RATY w RapidaMoney.pl


Pożyczka w Rapida Money - proces weryfikacji

Rapida Money nie osądza klienta na podstawie zdolności kredytowej - na swojej witrynie powtarza to w wielu miejscach, a opinie o firmie online również ten fakt potwierdzają. Nie oznacza to, że nie sprawdza baz dłużników, ale jeśli nawet nasze dane się w nich znajdują, nie przekreśla to szansy uzyskania przez nas pożyczki na raty. Firma przeprowadza rozmowę zarówno z nami, jak i naszym gwarantem (to na jego konto bankowe trafiają zresztą pieniądze, co ma na celu zapobieżenie oszustwu). Może też poprosić o dodatkowe dokumenty jak dowód osobisty czy wyciąg z konta. Z tych powodów większość pożyczek trafia do klienta Rapidamoney.pl w czasie do 48 godzin, nie zaś, jak ma to miejsce w firmach konkurencyjnych, w 15 minut czy w godzinę.
 

 


Jakie bazy weryfikuje Rapida Money:

   Firma weryfikuje klienta w BIG.  Firma weryfikuje klienta w ERIF.  Firma weryfikuje klienta w KRD.  

RapidaMoney.pl wymaga do pożyczki :

Firma wymaga do pożyczki dowód osobisty.

Dowód osobisty

Wiek wymagany do pożyczki, od 18 do 75 lat.

Wiek od 18 do 75 lat

Do wypełnienia wniosku potrzebny komputer lub telefon z dostępem do internetu.

Komputer lub smartfon z dostępem do internetu

Firma wymaga posiadanie aktywnego konta bankowego.

Konto bankowe

 


RapidaMoney pożyczki  

 

25 000 zł – aż taką kwotę kredytu uzyskać może klient w Rapidamoney.pl. Jest to rzeczywiście suma imponująca, jedna z najwyższych oferowanych przez podmioty z branży. Na uwagę zasługuje też długi okres spłaty, który przy większych kwotach wynieść może nawet 48 miesięcy. Przy rozłożeniu kredytu na tak długi czas mamy możliwość zmniejszenia pojedynczej raty do kwoty, która nie będzie zbyt mocno obciążała naszego budżetu.

Chociaż pożyczka ratalna w Rapidamoney.pl nie jest gotówką bez zaświadczeń, to jednocześnie wielu klientów liczyć może na pozytywne rozpatrzenie wniosku, nawet jeśli mieli oni w przeszłości problemy z regulowaniem swoich finansowych zobowiązań. Tutaj nasza historia kredytowa nie ma większego znaczenia, bo tak naprawdę to gwarant bierze na siebie ryzyko, a naszym zadaniem jest tylko jego znalezienie.

Wystarczy skończyć 18 lat, by móc skorzystać z oferty Rapida Money. To niska granica wieku, bowiem wiele innych podmiotów z branży wymaga, by klient miał lat 21. Także górna granica jest tutaj dość wysoka, wynosi bowiem 75 lat. Dzięki temu ogromna większość osób może złożyć wniosek dotyczący pożyczki na raty.

Witryna internetowa firmy robi pozytywne wrażenie. Większość informacji mamy już na stronie głównej, zaś dział z pytaniami i odpowiedziami również nie jest niepotrzebnie przeładowany treścią. W razie dodatkowych pytań mamy możliwość skontaktowania się z infolinią lub wysłania wiadomości e-mail do Rapidamoney.pl.

 

 


Pożyczka w Rapida Money - zalety i wady

 

Zalety:

Zaleta firmy. Bardzo wysoka kwota maksymalna pożyczki na raty.

Zaleta firmy. Możliwość rozłożenia spłaty na długi okres (nawet 48 miesięcy).

Zaleta firmy. Pożyczka dla zadłużonych, także tych figurujących w bazach dłużników.

Zaleta firmy. Stosunkowo łagodny proces weryfikacji wniosku.

Zaleta firmy. Duży zakres wiekowy wnioskujących.

Zaleta firmy. Przejrzysta witryna z możliwością przejrzenia dokumentacji.

 

 

Wady:

Wada firmy. Brak opcji pierwsza pożyczka za darmo.

Wada firmy. Długi czas oczekiwania na pieniądze.

 

 

Wysoka kwota maksymalna pożyczki to chyba największy atut tej firmy. Większość podmiotów z branży zatrzymało się na 15 000 zł, tu zaś mamy kwotę jeszcze o 10 000 zł wyższą, co rzeczywiście daje na tym polu ogromną przewagę konkurencyjną właśnie Rapida Money. Okres spłaty, który wynieść może do 48 miesięcy to także duże udogodnienie dla klientów, zwłaszcza gdy znajdują się w nieciekawej sytuacji finansowej, a chcieliby mieć pewność, że będą w stanie wyłuskać pieniądze na spłatę raty.

Nasze dane znajdują się w którejś z baz dłużników? Jak się okazuje, dla Rapidamoney nie jest to tak duży problem, jak dla wielu innych podmiotów z konkurencji. Znajdując odpowiedniego gwaranta, możemy uzyskać pożyczkę na raty mimo tego, że mamy lub w przeszłości mieliśmy problemy finansowe.

Czy mamy lat 18, czy 75, czy też znajdujemy się gdzieś pomiędzy, możemy złożyć wniosek dotyczący pożyczki na raty w Rapidmoney.pl. Zakres wiekowy jest tu zatem naprawdę duży i dotyczy ogromnej większości osób, które mogą być zainteresowane szybką gotówką w tej firmie.

Strona internetowa, jak już wspominaliśmy, nie jest przeładowana treścią, ale to, co rzeczywiście potrzebne, znajdziemy bez problemu. Mowa tu także o dokumentacji, z którą koniecznie trzeba się zapoznać i to jeszcze przed podjęciem decyzji dotyczącej zaciągnięcia kredytu.

Za wadę firmy uznajemy brak promocji dotyczącej pierwszej darmowej pożyczki.

Kolejna wada to dość długi czas oczekiwania na decyzję, spowodowany koniecznością przeprowadzenia rozmów z nami jako klientem i z wybranym przez nas gwarantem oraz koniecznością dostarczenia dokumentów. Oczywiście nie można porównać go z czasem, z jakim często mamy do czynienia w tradycyjnym banku, bowiem nie mówimy tu o tygodniach, a o 48 godzinach, jednak wiele firm konkurencyjnych działa o wiele szybciej.

Pożyczka od Rapida Money – dla kogo i w jakich sytuacjach?

Opinie o firmie, które przeczytać możemy online są naprawdę pozytywne, dlatego teraz przeanalizujemy sobie, kto potrzebować może takiego kredytu. W tym celu posłużymy się dwoma z życia wziętymi przykładami:

Pożyczka na życie

Los nie oszczędzał pani Karoliny przez kilka ostatnich lat. Dwa razy straciła pracę, musiała przejąć długi męża po jego niespodziewanej śmierci, a na dodatek sama podupadła na zdrowiu. Na szczęście ostatnio jej sytuacja nieco się polepszyła – przede wszystkim kilka miesięcy temu znalazła zatrudnienie w dobrej firmie i powoli wychodziła na prostą, choć uzyskiwane dochody raz wystarczały jej na pokrycie długów i życie, innym razem musiała znowu się zapożyczać. Ponieważ miewała problemy ze spłatą zadłużenia, kolejne firmy odmawiały jej pożyczki na raty. Do momentu, gdy w Internecie pani Karolina trafiła na dobre opinie o Rapidamoney.pl i zdecydowała się skorzystać z proponowanej przez nią oferty. Jej przyjaciółka zgodziła się zostać gwarantem, a wniosek o pożyczkę w wysokości 5000 zł został rozpatrzony pozytywnie. Kobieta szybko otrzymała potrzebną gotówkę (na konto bankowe swojej przyjaciółki), a kredyt spłaca w wygodnych ratach (kwota rozłożona została na 12 miesięcy).

 pożyczka na życie
 

Pożyczka na biznes

Biznes pana Wiesława prosperował świetnie przez wiele lat, jednak w ostatnim czasie kilka niekorzystnych zdarzeń spowodowało, że mężczyzna splajtował. Miał zmysł do interesów, dlatego postanowił wejść w zupełnie nową branżę, ale na to potrzebne mu były pieniądze, tymczasem jego historia kredytowa nie przedstawiała się najlepiej. Kolejne firmy odmawiały mu pożyczki na raty i dopiero Rapidamoney.pl zgodziło się udzielić mu wsparcia. Pan Wiesław był ostrożny i przed złożeniem wniosku przeczytał online opinie o firmie, porozmawiał też z konsultantem na infolinii. Gwarantem został jego brat, który miał dużo lepszą sytuację finansową, ale też wiedział, że pan Wiesław szybko wyjdzie na prostą i będzie w stanie spłacić kredyt. Rapidamoney udzieliło mężczyźnie pożyczki na raty w kwocie maksymalnej 25 000 zł. Okres spłaty wyniósł 48 miesięcy, czyli również maksimum. Mężczyzna za pożyczone pieniądze szybko rozkręcił nowy biznes, który obecnie doskonale prosperuje. Pożyczkę spłaca w wygodnych, comiesięcznych ratach.

 

 

Opinie klientów

9,3 4  oceny

Komor

15.07.2018

Daje 10, nie dostałem pożyczki w żadnej innej firmie, wszędzie odmowy. W Rapida miałem akceptację na drugi dzień.

Hiszpan

16.07.2018

Znajomy mi pomógł no i dostałem tą pożyczkę, rzeczywiście da się pożyczyć poieniądze nawet w najtrudniejszej sytuacji, ciesze się, że sie udało.

Endzel

02.08.2018

Jedna z najlepszych firm pozyczkowych. Żadnych ukrytych kosztów, wszystko otrzymuje się w harmonogramie spłat. Poleciłem ją kilku znajomym i wzyscy zadowoleni.

Franek

02.08.2018

Bardzo uczciwie! Oferta jasna i czytelna, bez haczyków i oszustw.

Dodaj opinię

Informujemy, że komentarze zawierające wulgaryzmy lub niezgodne z zasadami języka polskiego nie będą publikowane w naszym serwisie.

Pożyczka w RapidaMoney.pl dla Twoich ustaleń:

Kwota5000 zł
Czas spłaty12 mies.
Całkowita kwota spłatysprawdź
Termin spłaty15.04.2020
Wypełnij wniosek

Ta strona używa ciasteczek (COOKIE). Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce odwiedzając Politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

X
Częste pytania ?