Bank Millennium – jaką ciekawą promocję przygotował dla klientów?

Przeczytasz w ciągu 8 minut

Zdecydowana większość z nas korzysta z usług jakiegoś banku. Największym zainteresowaniem cieszą się rzecz jasna duże banki komercyjne, takie jak Bank Millennium. Jeżeli rozważamy otwarcie konta w tej instytucji, być może jest to doskonały moment. Bank ten przygotował bowiem całkiem ciekawą promocję, którą warto poznać.

Bank Millenium – co warto o nim wiedzieć?

Zanim zdecydujemy się na założenie konta w jakimś banku, chcemy zazwyczaj czegoś się na jego temat dowiedzieć. Warto zatem poznać nieco bliżej Bank Millennium. Otóż jest to bank ogólnopolski, z siedzibą w Warszawie. Jego placówki znajdują się w niemal każdym większym mieście w Polsce. Swoim klientom bank ten proponuje zarówno obsługę tradycyjną, jak i mobilną. Popularnością cieszy się również bankowość elektroniczna, która w wygodny sposób pozwala korzystać z usług banku. Z oferty Banku Millennium mogą korzystać nie tylko osoby fizyczne, ale również małe, średnie oraz duże firmy. Konto w tej instytucji finansowej mogą założyć także osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą.

„Zacznij nowy rok z nowym kontem” – na czym polega promocja?

Promocja Banku Millennium nosi nazwę „zacznij nowy rok z nowym kontem”. Nie sposób zaprzeczyć temu, że jest ona dość chwytliwa i może wzbudzać zainteresowanie potencjalnych klientów. Kto z nas przynajmniej raz w życiu nie chciał dokonać jakichś zmian na początku roku? Taką zmianą może być właśnie założenie konta. Bank Millenium naprawdę zabiega o to, abyśmy zdecydowali się na taki krok. Zapewnia nas o tym, że możemy zyskać nawet do 500 złotych. Brzmi ciekawie? Warto zapoznać się ze szczegółami promocji.

Za co można otrzymać pierwsze 200 złotych?

Aby zdobyć pierwsze 200 złotych, należy po prostu założyć konto Millennium 360° online z kartą debetową. Koniecznie należy zadbać o to, aby wyrazić niezbędne, przewidziane regulaminem promocji zgody. Następnym krokiem jest ściągnięcie aplikacji mobilnej Banku Millennium. Należy zalogować się do niej przynajmniej jednorazowo. Niezbędne jest również wpłacenie na nowo utworzone konto minimum tysiąca złotych. Wpłaty należy dokonać w przeciągu dwóch tygodni od jego założenia. W przeciwnym bowiem razie, nie będziemy niestety mogli wziąć udziału w promocji. Po zasileniu konta wymaganą kwotą, trzeba dokonać minimum pięciu płatności kartą bądź BLIKIEM. Jeżeli uda nam się spełnić wszystkie warunki, otrzymamy od Banku w prezencie dwieście złotych.

Co należy zrobić, aby otrzymać kolejne 200 złotych?

Nie bez powodu powstało powiedzenie „apetyt rośnie w miarę jedzenia”. Większość osób, po zarobieniu pierwszych dwustu złotych, wyrazi chęć otrzymania kolejnych pieniędzy. Na szczęście, jest to możliwe. W tym celu, po raz kolejny trzeba zasilić swoje konto kwotą przynajmniej tysiąca złotych. Później należy wykonać pięć wspomnianych wyżej płatności z konta. Niezbędne będzie także przynajmniej jednorazowe zalogowanie się do mobilnej aplikacji. Jeśli wymienione warunki zostaną spełnione, na nasze konto wpłynie kolejnych dwieście złotych.

Za co można otrzymać dodatkowe 100 złotych?

Jak zaznaczono wyżej, w ramach promocji organizowanej przez Millennium Bank, otrzymać można nawet do 500 złotych. Co zatem należy zrobić, aby na nasze konto wpłynęło dodatkowe sto złotych? Okazuje się, że wystarczy otworzyć konto również dla swojego dziecka. Mowa tu oczywiście o koncie 360° Junior. Pieniądze znajdą się na podarunkowej eKarcie goodie. Warto zaznaczyć, że otwarcie wspomnianego konta związane jest z szeregiem korzyści. Przede wszystkim, prowadzenie rachunku będzie darmowe. Bezpłatnie będzie można także wybierać pieniądze z bankomatów takich jak Millennium, Planet Cash oraz Santander. Darmowa będzie także obsługa karty. Jeśli jednak dziecko, któremu zakładamy konto ukończyło już trzynasty rok życia, będzie musiało wykonać przynajmniej jedną transakcję przy użyciu karty, aby nie płacić prowizji za korzystanie z niej. Trzeba przyznać, że nie jest to jakiś szczególnie trudny warunek do spełnienia.

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji „zacznij nowy rok z nowym kontem” skorzystać mogą co do zasady wszyscy chętni klienci, którzy po 1 stycznia 2020 roku nie posiadali w Banku Millennium rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowemu. Jeżeli zatem po tej dacie zakładaliśmy konto osobiste w wymienionej instytucji, musimy obejść się przysłowiowym smakiem. Bank Millennium wymaga również od osób, które chcą wziąć udział w promocji:

  • pełnoletniości
  • pełnej zdolności do czynności prawnych
  • polskiego obywatelstwa
  • legitymowania się dowodem osobistym
  • posiadania numeru, który jest zarejestrowany u polskiego operatora

Warto także mieć świadomość tego, że z promocji o której mowa, nie będą mogli skorzystać pracownicy Banku Millennium. Jest to jednak dość oczywiste, gdyż osoby zatrudnione w danej instytucji finansowej przeważnie nie mogą brać udziału w organizowanych przez nią promocjach i konkursach.

Do kiedy trwa promocja w Banku Millennium?

Warto zdawać sobie sprawę nie tylko z tego, jaka przez banki promocja została przygotowana, ale również z tego, do kiedy właściwie można z niej skorzystać. Jeśli chodzi o promocję Banku Millennium, można skorzystać z niej do 31 marca 2023 roku. Trzeba jednak mieć świadomość tego, że promocja jest limitowana. Oznacza to, że jedynie pierwszych 30 000 osób będzie mogło otrzymać nagrody pieniężne od Banku Millennium.

Kiedy otrzyma się premie finansowe?

Większość osób biorących udział w promocji Banku Millennium jest zapewne zainteresowana tym, kiedy otrzyma premie finansowe. Okazuje się, że na pierwszą z nich będzie można liczyć do końca miesiąca, licząc od dnia, w którym spełniliśmy wszystkie wymagane promocją warunki. Dokładnie ta sama zasada dotyczy otrzymania drugiej z premii. Pieniądze wpłyną na rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy, który otworzyliśmy w ramach promocji. Premia w żadnym razie nie może zostać przeniesiona na inne osoby, nawet na wyraźne życzenie klienta biorącego w niej udział.

Co warto wiedzieć o koncie, którego założenie jest wymagane?

Zanim zdecydujemy się wziąć udział w promocji i założyć konto Millennium 360°, powinniśmy dowiedzieć się czegoś na jego temat. Wówczas będziemy mogli określić, czy taki rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy jest nam w ogóle potrzebny. Co ciekawe, sporo rzeczy będziemy mieć całkiem za darmo. Mowa tu przede wszystkim o otwarciu i prowadzeniu konta. Gwarantuje nam ono także możliwość wykonywania przelewów BLIK na telefon, przy pomocy aplikacji mobilnej Banku Millennium. Będziemy także mogli swobodnie wykonywać przelewy krajowe w złotówkach za pomocą bankowości internetowej. Jeżeli zapłacimy przy pomocy BLIKA bądź karty minimum pięć razy w miesiącu, będziemy czerpać także inne korzyści z posiadania konta 360°. Co ciekawe, osobom pomiędzy 18 a 26 rokiem życia wystarczy już jedna taka transakcja. Co możemy zyskać? Przede wszystkim, będziemy mogli bezpłatnie wypłacać pieniądze z bankomatów, bez względu na to czy znajdują się one w Polsce, czy poza granicami naszego kraju. Nie będziemy także ponosić kosztów związanych z płatnościami BLIK oraz z obsługą karty.

Karta do konta 360°

Decydując się na założenie konta z kartą 360°, sporo zyskujemy. Przy pomocy karty możemy bowiem w bardzo szybki i komfortowy sposób dokonywać płatności za zakupy. Co ciekawe, można będzie korzystać z niej także poza granicami Polski. Nie będziemy musieli martwić się o to, że nie znajdziemy kantoru, gdy będziemy chcieli za coś zapłacić. Jeżeli nie będziemy wydawać w ciągu miesiąca więcej niż 1000 złotych, nie musimy obawiać się marży banku za przewalutowanie. Dotyczy to nie tylko transakcji przy pomocy karty, ale również transakcji online. Jeżeli jednak przekroczymy wspomniany wyżej limit 1000 złotych, zostanie naliczona marża. Wyniesie ona 2% wartości wykonanej przez nas transakcji. Jeżeli jednak często dokonujemy dużych transakcji, wysokość marży mogłaby nas zmartwić. Na szczęście, Bank Millennium proponuje nam możliwość uruchomienia pakietu walutowego. Dzięki niemu będziemy mogli wykonywać nielimitowane transakcje w każdej z walut. Nie zostanie nam naliczona z tego tytułu żadna marża. Tygodniowy koszt takiego pakietu wynosi 9,90 złotych.

Oceń artykuł

Sprawdź ranking pożyczek

500 - 6000 złKwota
0złDarmowa pożyczka
Pierwsza za darmo
Wypłata w ten sam dzień
bez sprawdzania BIK
wysoka przyznawalność
bez zaświadczeń
wysoka kwota
Ocena: 100%
Maksymalna wartość RRSO - 688,69%. Przykład pożyczki: 2000 zł na 30 dni. Suma do zapłaty: 2370,01 zł
100 - 5000 złKwota
4000złDarmowa pożyczka
Pierwsza za darmo
Wypłata w ten sam dzień
bez sprawdzania BIK
wysoka przyznawalność
bez zaświadczeń
wysoka kwota
Ocena: 95%
Maksymalna wartość RRSO - 1915,52%. Przykład pożyczki: 2 500 zł na 30 dni. Suma do zapłaty: 3 200 zł.
100 - 3 000 złKwota
3000złDarmowa pożyczka
Pierwsza za darmo
Wypłata w ten sam dzień
bez sprawdzania BIK
wysoka przyznawalność
bez zaświadczeń
wysoka kwota
Ocena: 99%
Minimalne RRSO - 0%. Maksymalna wartość RRSO - 485,25%. Przykład pożyczki: 5000 zł na 365 dni. Suma do zapłaty: 14 600 zł.
100 - 5000 złKwota
5000złDarmowa pożyczka
Pierwsza za darmo
Wypłata w ten sam dzień
bez sprawdzania BIK
wysoka przyznawalność
bez zaświadczeń
wysoka kwota
Ocena: 89%
Przykład pożyczki: 2000 zł na 60 dni. RRSO: 3,65%. Suma do zapłaty: 2018 zł
500 - 6000 złKwota
3000złDarmowa pożyczka
Pierwsza za darmo
Wypłata w ten sam dzień
bez sprawdzania BIK
wysoka przyznawalność
bez zaświadczeń
wysoka kwota
Ocena: 92%
Maksymalna wartość RRSO - 476,71%. Przykład pożyczki: 5000 zł na 61 dni. Suma do zapłaty: 5 774,50 zł
500 - 15 000 złKwota
5 000złDarmowa pożyczka
Pierwsza za darmo
Wypłata w ten sam dzień
bez sprawdzania BIK
wysoka przyznawalność
bez zaświadczeń
wysoka kwota
Ocena: 96%
Maksymalna wartość RRSO - 1410,33% Przykład pożyczki: 3000 zł na 30 dni. Suma do zapłaty: 3750,00 zł.
100 - 7 500 złKwota
3 000złDarmowa pożyczka
Pierwsza za darmo
Wypłata w ten sam dzień
bez sprawdzania BIK
wysoka przyznawalność
bez zaświadczeń
wysoka kwota
Ocena: 94%
Pierwsza darmowa pożyczka RRSO - 0%. Maksymalna wartość RRSO - 819,12%. Przykład pożyczki: 5900 zł na 30 dni. Suma do zapłaty: 7080 zł.
300 - 3000 złKwota
3000złDarmowa pożyczka
Pierwsza za darmo
Wypłata w ten sam dzień
bez sprawdzania BIK
wysoka przyznawalność
bez zaświadczeń
wysoka kwota
Ocena: 91%
Pierwsza pożyczka RRSO 0%. Maksymalna wartość RRSO - 268,71%. Przykład pożyczki: 1000 zł na 6 miesięcy. Suma do zapłaty: 1 441,61 zł
100 - 8000 złKwota
3000złDarmowa pożyczka
Pierwsza za darmo
Wypłata w ten sam dzień
bez sprawdzania BIK
wysoka przyznawalność
bez zaświadczeń
wysoka kwota
Ocena: 92%
Maksymalna wartość RRSO - 517,31%. Przykład pożyczki: 8000 zł na 61 dni. Suma do zapłaty: 9287.21 zł
500 - 15000 złKwota
5000złDarmowa pożyczka
Pierwsza za darmo
Wypłata w ten sam dzień
bez sprawdzania BIK
wysoka przyznawalność
bez zaświadczeń
wysoka kwota
Ocena: 97%
Maksymalna wartość RRSO - 1926,41%. Przykład pożyczki: 3000 zł na 61 dni. Suma do zapłaty: 3841,70 zł.
200 - 15000 złKwota
3000złDarmowa pożyczka
Pierwsza za darmo
Wypłata w ten sam dzień
bez sprawdzania BIK
wysoka przyznawalność
bez zaświadczeń
wysoka kwota
Ocena: 95%
Pierwsza darmowa pożyczka RRSO - 0%. Maksymalna wartość RRSO - 1913,99%. Przykład pożyczki: 1000 zł na 61 dni. Suma do zapłaty: 1 279,92 zł. Minimalny okres spłaty 30 dni, maksymalny okres spłaty 30 dni.
600 - 20 000 złKwota
0złDarmowa pożyczka
Pierwsza za darmo
Wypłata w ten sam dzień
bez sprawdzania BIK
wysoka przyznawalność
bez zaświadczeń
wysoka kwota
Ocena: 95%
Maksymalna wartość RRSO - 513,37%. Przykład pożyczki: 3000 zł na 3 miesiące. Suma do zapłaty: 4024,98 zł
Rozwiń całą listę
Kontakt z redakcją: kontakt@pozyczkolog.pl

Chwilówki mogą być tanie, a nawet darmowe - wiemy, gdzie ich szukać i tą wiedzą się dzielimy. W naszym serwisie znajdziesz zawsze aktualne oferty chwilówek i pożyczek na raty, porównasz je ze sobą i wybierzesz najlepszą dla siebie. Nasi eksperci publikują obiektywne, rzetelne i obszerne recenzje pożyczkodawców, które staną się dla Ciebie źródłem wiedzy, a narzędzie „Mój portfel” sprawi, że nigdy nie zapomnisz o terminie spłaty swojej chwilówki. Naszą misją jest edukacja społeczeństwa w zakresie mądrego pożyczania.

Główną funkcją serwisu jest porównywanie oraz promocja ofert finansowych takich jak pożyczki pozabankowe, kredyty bankowe, konta bankowe oraz inne produkty finansowe.
Pozyczkolog.pl działa we współpracy z systemami partnerskimi, firmami pożyczkowymi oraz firmami o profilu działalności pośrednictwa finansowego.

Pozyczkolog.pl podaje koszty pożyczek, reprezentatywne przykłady oraz inne dane dla poszczególnych pożyczek, wzorując się na informacjach o ofercie, podawanych bezpośrednio na stronach poszczególnych pożyczkodawców.

Kalkulator w serwisie Pozyczkolog.pl służy do symulacji kosztów pożyczek. Informacje w serwisie Pozyczkolog.pl nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podawane dane na temat pożyczek mają charakter orientacyjny. Szczegółowe parametry pożyczki, użytkownik może sprawdzić po kliknięciu w link "wypełnij wniosek" i przejściu bezpośrednio na stronę pożyczkodawcy. Faktyczne koszty poszczególnych pożyczek mogą nieznacznie różnić się od kosztów podawanych przez Pozyczkolog.pl ze względu na bieżącą aktualizację ofert na stronach pożyczkodawców.

Wszystkie Prawa Zastrzeżone © 2021