ToggleToggle

Zaplo.pl


Wypełnij wniosek o pożyczkę NA RATY

Opinie o Zaplo


Zaplo działa na rynku już kilka ładnych lat, ma więc spore doświadczenie. Co więcej, jest częścią międzynarodowej 4finance Group, co również nie jest bez znaczenia, chociażby jeśli chodzi o know-how. Opinie o firmie, na które trafiliśmy online, są w większości pozytywne – klienci zwracają w nich uwagę przede wszystkim na prostotę i wysoki poziom obsługi.

Kwota maksymalna pożyczki na raty (10 000 zł) nie jest, jak już wspominaliśmy, najwyższą dostępną kwotą na rynku, ale są to jednocześnie poważne pieniądze, wystarczające dla większości klientów. Długi okres spłat zapewnia wygodę, krótki z kolei – zmniejszenie kosztów związanych z pożyczką. Najważniejsze, że mamy tu wybór i możemy wybrać opcję, która w pełni będzie nam odpowiadać.

Pełna informacji strona internetowa, pieniądze na koncie nawet w 15 minut, brak konieczności przedstawiania zaświadczeń o dochodach czy specjalna aplikacja mobilna to tylko niektóre z ułatwień, jakie Zaplo oferuje swoim klientom. Bo przecież nie możemy zapominać chociażby o promocjach, które firma organizuje. O jej pro klienckim podejściu świadczą też wakacje pożyczkowe, czyli wydłużenie okresu spłaty o jeden miesiąc.

Polecamy tę firmę  - uważamy, że jest ona podmiotem godnym zaufania, a w jej ofercie nie doszukaliśmy się żadnych nieścisłości, które wzbudziłyby w nas niepokój. Jak zawsze jednak namawiamy, by również samemu umowę pożyczki na raty dokładnie przestudiować, bo tylko w ten sposób upewnimy się, że z oferty Zaplo.pl warto skorzystać.

 

 

Zaplo logowanie, kontakt

Zaplo.pl - podstawowe informacje
 

KRS 0000483782
NIP
5213660875
REGON 146952871

Dane do kontaktu:

Zaplo sp. z o.o.
17 Stycznia 56
02-146 Warszawa

strona www: zaplo.pl

e-mail: kontakt@zaplo.pl

telefon: 222 673 000 lub 221 333 888

Godziny pracy:

Poniedziałek - piątek: 8:00 - 22:00 
Sobota - niedziela: 8:00 20:00


  WYPEŁNIJ WNIOSEK  

 

Kwota pożyczki: 1000 - 10 000 zł

Okres spłaty: do 36 miesięcy

 

Możliwość przedłużenia terminu spłaty: TAK

Refinansowanie pożyczki: NIE


Weryfikacja danych bez przelewu: NIE

Jakie bazy weryfikuje Zaplo:

Firma weryfikuje klienta w KRD.Firma weryfikuje klienta w BIG.     

Firma weryfikuje klienta w BIK. Firma weryfikuje klienta w ERIF.


Honorowane źródła dochodu:
wszystkie polskie źródła dochodu

Wymagane dokumenty: dowód osobisty

Wymagania pożyczkodawcy:
polskie obywatelstwo, wiek od 21 do 75 lat, konto w banku oraz aktywny numer telefonu komórkowego.


Spłata pożyczki: spłaty pożyczki należy dokonać przelewem, na wskazany przez pożyczkodawcę rachunek bankowy.

Zaplo.pl posiada konta bankowe w następujących bankach:   

  Logo Alior Bank.Logo bank Pekao S.A.Logo Getin Bank.     

Logo bank Millenium.Logo PKO BP. Logo mBank S.A.      

     

 

 

Reprezentatywny przykład:

Przykład reprezentatywny pożyczki w Zaplo.pl: zeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) to 78,6%; całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 5 300 zł; zmienna stopa oprocentowania 10%, całkowity koszt pożyczki 6 156,72 zł (w tym: prowizja 5 300 zł, odsetki 856,72 zł); całkowita kwota do zapłaty 11 456,72 zł, płatna w 36 miesięcznych ratach (35 rat po 318,24 zł i ostatnia 36 rata: 318,32 zł). 

     

Informacje ZaploZaplo.pl - Opinie i Recenzja

 

Firma działa od 2007 roku

Działa od: 2013 r.

Firma pożycza w 17 krajach.

Pożycza w: 17 krajach

Zaplo.pl - Brak darmowej pożyczki.

Darmowa pożyczka: brak

 

Krótka informacja o Zaplo.pl

 

Platformą Zaplo.pl zarządza Zaplo Sp. z o.o., która do rejestru przedsiębiorców wpisana została w roku 2013. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie, przy ulicy 17 stycznia. Spółka należy do 4finance Group, która działa w 17 krajach świata. Zaplo oferuje pożyczki na raty w kwotach od 1000 zł do 10 000 zł, na okres od 3 do 36 miesięcy. Niestety nie mamy tu stałej promocji dla nowych klientów, która pozwalałaby na otrzymanie pierwszej gotówki za darmo. Mamy za to dobrze zaprojektowaną i pełną użytecznych informacji witrynę internetową oraz obietnicę niskich, łatwych do spłacenia rat. Opinie o Zaplo.pl dostępne online są w większości pozytywne i bardzo interesuje nas, co wpłynęło na taką właśnie sytuację. W dzisiejszej analizie sprawdzimy, jak wygląda proces wnioskowania w Zaplo.pl, czym charakteryzuje się produkt oraz jakie inne zmienne sprawiły, że firma z powodzeniem utrzymuje się od ładnych już paru lat na trudnym rynku pożyczkowym.

 

WYPEŁNIJ WNIOSEK

Opinie o Zaplo.pl  
Opinie o Zaplo.pl: 

„Bardzo dobra firma, polecam naprawde“ ~ Kasior

 

„Do mnie pieniądze trafiły błyskiem“ ~ Dybul

 

„Jestem Bardzo zadowolona, poleciłam sąsiadce“ ~ Aga

 


Opinia eksperta

„Pożycz w Zaplo nawet 10 000 zł bez zaświadczeń o dochodach, spłacaj w niskich ratach nawet przez 3 lata” – takie hasło widzimy zaraz po wejściu na witrynę firmy i trzeba przyznać, że robi ono wrażenie. Pod spodem znajduje się link „Zobacz koszty pożyczki” – po kliknięciu w niego otwiera się malutkie okienko, w którym zobaczymy reprezentatywny przykład podjętej w Zaplo.pl szybkiej gotówki. To bardzo użyteczne rozwiązanie, bo w wielu konkurencyjnych firmach takiego przykładu musimy czasem długo szukać na stronie i pojawia się wtedy wrażenie, że specjalnie jest on nieco ukryty. W tym przypadku tak nie jest, za co firmie należą się duże brawa.

Również na samej górze strony znajdują się suwaki, na których wybrać możemy kwotę pożyczki na raty i liczbę miesięcy, przez jaką chcemy spłacać dług. Pod nimi znajduje się z kolei pełna informacja o koszcie i o całkowitej kwocie do spłaty – wszystko czarno na białym (a ściślej mówiąc – na żółtym tle). Jak już wspominaliśmy, firma nie oferuje stałej opcji pierwsza pożyczka za darmo, dlatego obsługa suwaków jest tutaj jeszcze prostsza – po prostu wybieramy kwotę w przedziale od 1000 zł do 10 000 zł i liczbę rat – od 3 do 36 miesięcy.

Pożyczka na raty w Zaplo.pl to przede wszystkim prostota obsługi. Po wybraniu kwoty i liczby rat wypełniamy krótki formularz i potwierdzamy złożenie wniosku. Po wykonaniu tych czynności czekamy już tylko na informację od firmy, czy nasz wniosek został rozpatrzony pozytywnie, a jeśli tak – kiedy pieniądze trafią na nasze konto bankowe.

Każdy, kto korzysta z pożyczki na raty, chce mieć poczucie, że kontroluje sytuację. Zaplo o tym wie i na swojej witrynie zapewnia, że jej klienci taką kontrolę mają, a to dzięki kilku rozwiązaniom. Po pierwsze, 24h na dobę mają oni dostęp do indywidualnego Panelu Klienta, zatem w dowolnym momencie sprawdzić mogą szczegóły dotyczące swojej pożyczki na raty. Po drugie, firma informuje ich o zbliżającym się terminie spłaty każdej kolejnej raty. Po trzecie, spłaty całości długu dokonać można przed terminem i natychmiast po tym wnioskować o kolejną szybką gotówkę.

 

Pożyczka na raty w Zaplo to pieniądze, o które wnioskujemy i które otrzymujemy całkowicie przez Internet – bez wychodzenia z domu, bez zaświadczeń o dochodach, a na dodatek szybko (pieniądze otrzymać możemy tu nawet w 15 minut od momentu uzyskania pozytywnej decyzji kredytowej).

Zachęcamy do zapoznania się z treścią zakładki „Pytania i odpowiedzi”. Nie jest ona szczególnie rozbudowana, dlatego wystarczy dosłownie kilka minut, by to zrobić. Naprawdę warto, bo zarówno oferta, jak i zasady pożyczki na raty różnią się nieco w każdej z firm i dobrze jest wiedzieć, na czym polegają, by uniknąć niespodzianek. Z zakładki tej dowiemy się chociażby, jak wnioskować po raz pierwszy, jakie dokumenty są potrzebne do złożenia wniosku czy jakie warunki należy spełnić, by móc ubiegać się o szybką gotówkę w Zaplo.

Firma prowadzi na swojej witrynie bloga, który na całe szczęście nie jest przysłowiowym wciskaniem czytelnikom swojej oferty, a miejscem z naprawdę ciekawymi artykułami o bardzo różnej tematyce, jak na przykład „Projektor czy telewizor – ile to kosztuje i co się bardziej opłaca”, „Jakie drzwi wewnętrzne wybrać” czy „Baby shower – jak zorganizować imprezę dla przyszłej mamy”. Jak zatem widzimy, tematyka jest bardzo różnorodna.

Osoby zajęte z pewnością ucieszy informacja, że w sprawie pożyczki na raty z Zaplo skontaktować możemy się 7 dni w tygodniu, na dodatek na kilka sposobów. Biuro obsługi pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 22.00, zaś w soboty i niedziele w godzinach 8.00 – 20.00. Do firmy możemy zadzwonić, ale też skorzystać z czatu online lub wysłać e-maila z zapytaniem.

 


Warunki otrzymania pożyczki

Jak we wszystkich innych firmach z branży, także w Zaplo spełnić musimy kilka warunków, by móc wnioskować o szybką gotówkę – oto one:

Po pierwsze: osoba wnioskująca musi być obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej.

Po drugie: wiek wnioskującego musi mieścić się w przedziale 21 – 75 lat.

Po trzecie: klient musi posiadać miejsce zamieszkania w Polsce.

Po czwarte: klient musi posiadać zdolność do spłaty zaciągniętej pożyczki na raty.

Po piąte: wnioskujący nie może figurować w jakimkolwiek rejestrze dłużników naruszających obowiązki terminowego regulowania należności finansowych (w tym w BIK).

Po szóste: wnioskujący uzyskać musi pozytywną opinię podczas badania swojej zdolności kredytowej.

Po siódme: klient posiadać musi konto bankowe.

Po ósme: wnioskujący posiadać musi aktywny Profil Klienta na stronie internetowej Zaplo.pl (musi się zarejestrować).

Pierwsza pożyczka w Zaplo.pl

Zaplo.pl - pożyczka na raty

 

Wypełnij wniosek o pożyczkę NA RATY w Zaplo.pl


Pożyczka w Zaplo.pl - proces weryfikacji


Co do sprawdzania baz dłużników, w przypadku tej firmy mamy pełną jasność: tak, bazy te są przez nią weryfikowane. Oznacza to, że jeśli nasze dane w nich figurują, w Zaplo nie otrzymamy pożyczki na raty. Prawdopodobnie, bo niekiedy firmy z branży wykazują pewną elastyczność w tej kwestii, co jednak nie zmienia faktu, że z odmową powinniśmy się liczyć. Chodzi tu o odpowiedzialne pożyczanie – podmiot zabezpiecza w ten sposób swoje interesy, a z kolei klient nie ma na głowie kolejnego długu, którego nie będzie w stanie uregulować. Oczywiście dla większości osób - tych, które swoje zobowiązania spłacają regularnie, sprawdzanie baz dłużników przez Zaplo nie ma żadnego znaczenia i najpewniej z powodzeniem skorzystają one z pożyczki na raty, jaką firma oferuje.

 


Jakie bazy weryfikuje Zaplo.pl :

  Firma weryfikuje klienta w BIK. Firma weryfikuje klienta w BIG.  Firma weryfikuje klienta w ERIF.  Firma weryfikuje klienta w KRD.  

Zaplo.pl wymaga do pożyczki :

Firma wymaga do pożyczki dowód osobisty.

Dowód osobisty

Wiek wymagany do pożyczki, od 21 do 70 lat.

Wiek od 21 do 75 lat

Do wypełnienia wniosku potrzebny komputer lub telefon z dostępem do internetu.

Komputer lub smartfon z dostępem do internetu

Firma wymaga posiadanie aktywnego konta bankowego.

Konto bankowe

 


Zaplo pożyczki

Klient pożyczyć może w Zaplo od 1000 zł do 10 000 zł, a spłaty rozłożyć na okres od 3 do 36 miesięcy (3 lata). Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy możliwość szybkiego spłacenia pożyczki na raty, by uniknąć wyższych kosztów, lub też zdecydować się na dłuższy okres, dzięki czemu raty nie będą zbyt obciążające dla naszego budżetu.

Witryna internetowa Zaplo.pl jest pełna użytecznych informacji – znajdziemy na niej zarówno warunki samej pożyczki na raty, jak i dodatkowe informacje o produkcie (przede wszystkim w zakładce „Pytania i odpowiedzi”).

Firma zapewnia tak zwane wakacje pożyczkowe, które umożliwiają przesunięcie terminu spłaty pożyczki na raty o jeden miesiąc. Klient jest o takiej możliwości informowany, gdy tylko staje się ona dla niego dostępna.

Klienci Zaplo nie powinni nigdy odczuć, że zostali pozostawieni sami sobie. Nie dość, że biuro obsługi pracuje siedem dni w tygodniu, to jeszcze sam rozstaw godzinowy jest naprawdę imponujący. Jeśli dodamy do tego kilka możliwości kontaktu (w tym również czat online), otrzymujemy naprawdę wysoki poziom obsługi.

Okresowo firma organizuje dla swoich klientów promocje, oferując atrakcyjne rabaty na swoje pożyczki na raty.

Szybką gotówkę otrzymać możemy w Zaplo.pl, korzystając ze specjalnie przygotowanej aplikacji mobilnej.

 


Pożyczka w Zaplo.pl - zalety i wady

 

Zalety:

Zaleta firmy. Wysoka kwota maksymalna pożyczki na raty.

Zaleta firmy. Duży zakres liczby rat do wyboru.

Zaleta firmy. Bez zaświadczeń o dochodach.

Zaleta firmy. 100% online.

Zaleta firmy. Szybka decyzja i pieniądze na koncie nawet w 15 minut.

Zaleta firmy. Aplikacja mobilna.

Zaleta firmy. Pełna informacji witryna Zaplo.pl (dokumentacja).

Zaleta firmy. Biuro obsługi czynne siedem dni w tygodniu.

Zaleta firmy. Możliwość przedłużenia okresu spłaty pożyczki.

 

Wady:

Wada firmy. Firma sprawdza klientów w bazach dłużników.

Wada firmy. Brak stałej opcji pierwsza pożyczka za darmo.

 

 


Maksymalna kwota gotówki jest w firmie stosunkowo wysoka. Oczywiście – część innych podmiotów z branży oferuje wyższe sumy, ale nie oszukujmy się – 10 000 zł to poważne pieniądze, które pozwolą rozwiązać większość bieżących problemów i zrealizować wiele marzeń. Z kolei możliwość wyboru liczby rat od 3 do 36 to również dobra dla klientów opcja, pozwalająca dostosować pożyczkę na raty do siebie i swojej sytuacji.

Aby otrzymać szybką gotówkę w Zaplo, nie musimy przedstawiać informacji o dochodach. To duże ułatwienie, zwłaszcza gdy porównamy to do wymagań, jakie mają w tej kwestii tradycyjne banki.

Pieniądze na koncie w 15 minut i cały proces w 100% online to kolejne z zalet firmy. Sam czas oczekiwania na decyzję o przyznaniu bądź nieprzyznaniu pożyczki na raty również nie jest długi, a brak konieczności opuszczania domu to po prostu niezwykła wygoda. Podobnie zresztą, jak możliwość skorzystania ze specjalnie przygotowanej aplikacji mobilnej.

Witryna internetowa Zaplo.pl spełnia rolę informacyjną i może być dobrym źródłem wiedzy także dla osób, które wcześniej z branżą pożyczkową się nie zetknęły. Dostępność dokumentacji sprawia, że mamy tu do czynienia z przejrzystością, która jest naprawdę bardzo istotna. Co więcej, w razie jakichkolwiek niejasności możemy skontaktować się z biurem obsługi klienta i możemy zrobić to każdego dnia.

Możliwość przedłużenia terminu spłaty pożyczki na raty o jeden miesiąc (wakacje pożyczkowe) to kolejny ukłon w stronę klienta, podobnie jak organizowane przez Zaplo promocje.

Brak stałej opcji pierwsza pożyczka za darmo to duży minus analizowanej oferty. Być może z upływem czasu coś się w tej kwestii zmieni – bardzo liczymy na to zarówno my, jak i z pewnością potencjalni klienci, kuszeni tego typu ofertami w innych firmach.

Firma sprawdza swoich klientów w bazach dłużników i niestety musimy uznać to za wadę, choć jak wspominaliśmy, ma to znaczenie jedynie dla części osób. Dodajmy – mniejszej części, bo zdecydowana większość pożyczkobiorców nie ma problemów ze spłatą swoich finansowych zobowiązań.

Pożyczka od Zaplo.pl – dla kogo i w jakich sytuacjach?

Opinie o firmie, na które trafiliśmy online, były w większości pozytywne, sprawdźmy zatem przykłady, kto i kiedy może w niej z szybkiej gotówki skorzystać. Oto dwa z życia wzięte przykłady:

Pożyczka w awaryjnej sytuacji

Powrót z wakacyjnego wyjazdu nie był dla Pana Zbigniewa miły – ktoś włamał się do jego mieszkania. Zniknął sprzęt elektroniczny, dwa cenne obrazy, a nawet zabytkowy mebel. Mężczyzna wiedział, że będzie musiał szybko kupić przynajmniej część ze skradzionych rzeczy, jednak pensję otrzymać miał dopiero za dwa tygodnie. Żona poradziła mu, by skorzystał z pożyczki na raty w Zaplo, bo sprawa była naprawdę pilna, a w banku na tego typu gotówkę mężczyzna musiałby czekać przynajmniej tydzień, donosząc potrzebne dokumenty, stojąc w kolejkach i niepotrzebnie tracąc i tak już zszargane nerwy. Opinie o firmie były dobre, więc pan Zbigniew odwiedził witrynę, by dowiedzieć się więcej o ofercie. Zadzwonił też na infolinię. W końcu podjął decyzję, że zawnioskuje o maksymalną kwotę 10 000 zł i rozłoży ją na maksymalną ilość 36 rat. Udało się – jego wniosek został szybko zaakceptowany, a pieniądze trafiły na jego konto w 15 minut. Wszystko odbyło się na dodatek w 100% online. Pan Zbigniew kupił najpotrzebniejsze rzeczy, a także zamontował solidne drzwi wejściowe, by zabezpieczyć się przed podobną sytuacją w przyszłości. Pożyczka na raty jest przez niego regularnie spłacana.

 Pożyczka w awaryjnej sytuacji
Pożyczka na wyjazd dla dzieci 

Pożyczka na wyjazd dla dzieci

Pani Daria potrzebowała szybkiej gotówki, by móc wysłać swoje dzieci na dwudniową wycieczkę szkolną. Niestety z powodu kilku nieprzewidzianych wydatków pieniądze, które wcześniej na ten cel odłożyła, po prostu się rozpłynęły (co dla pieniędzy w ogóle jest dość charakterystyczne i prawie każdy to potwierdzi). Pani Daria nie wyobrażała sobie, że mogłaby odmówić dzieciom wyjazdu, dlatego postanowiła skorzystać z pożyczki na raty w Zaplo.pl. Ucieszył ją fakt, że nie będzie musiała przedstawiać w tej firmie zaświadczenia o dochodach, bo księgowa w jej zakładzie pracy była akurat na dwutygodniowym urlopie. Ucieszyła się też, że wszystko odbędzie się całkowicie przez Internet – od kilku dni była przeziębiona i unikała wychodzenia z domu. Kobieta zawnioskowała o minimalną kwotę 1000 zł i po zaakceptowaniu wniosku pieniądze zasiliły jej konto bankowe w 15 minut. Pani Daria spłaca obecnie ostatnią już, trzecią ratę. Dzieci mają natomiast ze szkolnej wycieczki same miłe wspomnienia i mnóstwo zdjęć. Było warto.

 

 

Opinie klientów

9,6 10  ocen

Karwin

15.07.2018

Brałem wcześniej jedna pożyczkę od SuperGrosz. Tutaj w Zaplo dali mi również aż 9 tys. Zł ale w supergroszu pierwsze 30 dni miałem czas na spłatę pożyczki i nic nie płaciłem. Tutaj nie ma takiej promocji dlatego daje 8, poratowali mnie 8000 zł to dam 8 :)

Tomek

02.08.2018

Polecam, przez wzgląd na wsparcie naszych podopiecznych z fundacji :) Pracują tam bardzo mili i chcący pomagac ludzie!

Fifi

02.08.2018

Zasłużone pięć gwiazdek!

zaron

21.03.2019

Nigdzie indziej nie chcieli mi dać tak wysokiej kwoty na pierwszą pożyczkę. RRSO znośne, najważniejsze, że w umowie nie ma żadnych dziwnych zapisów. Plus za czas analizy - to była pożyczka w ciągu 5 minut.

kamsss

11.04.2019

Zero problemów. Szybko załatwiona pożyczka, niskie RRSO, kasa wypłacona na konto w ciągu kilku godzin. Prosty system - wypełnialiśmy formularz i na tej podstawie wydawali kasę. Nie chcieli żadnych papierów - była tylko weryfikacja przez konto bankowe. Poza tym - wszystko OK.

markus

11.04.2019

Pożyczka załatwiona bez kontaktu z firmą - w sensie kasa przelana po wniosku online. Akceptacja po kilku minutach. Ogólnie - bardzo wygodnie wszystko załatwione. Dochodów raczej na pewno nie mieli jak weryfikować.

barbara

11.04.2019

Skorzystaliśmy bo dali nam dużą kwotę - nigdzie indziej takiej nie oferowali. RRSO do akceptacji, analiza wniosku trwała dosłownie chwilę. Kasa przyznana, przelana tego samego dnia. Jesteśmy zadowoleni.

trus

11.04.2019

Szybkie udzielenie pożyczki, prosty system, pożyczka w kilkanaście minut. Kilkukrotnie już braliśmy tam kasę. Zawsze jak dotąd było w porządku. Nigdy nie dostaliśmy odmowy.

kats

03.05.2019

Dobra oferta na rozsądnych warunkach. Za pierwszym razem 1000 zł, za drugim 5 tysięcy. W obu przypadkach kasa przyznana tego samego dnia i chyba też tego samego wypłacona.

michail

03.05.2019

Za nami 3 pożyczki i jak dotąd zero problemów. Kasa bez przypadkowych kosztów, na dobrych warunkach. Szybkie analizy i za każdym razem pożyczka przyznana bez komplikacji. Oceniamy to pozytywnie.

Dodaj opinię

Informujemy, że komentarze zawierające wulgaryzmy lub niezgodne z zasadami języka polskiego nie będą publikowane w naszym serwisie.

Pożyczka w Zaplo.pl dla Twoich ustaleń:

Kwota5000 zł
Czas spłaty 7 mies.
Całkowita kwota spłatysprawdź
Termin spłaty01.03.2020
Wypełnij wniosek

Ta strona używa ciasteczek (COOKIE). Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce odwiedzając Politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

X
Częste pytania ?