ToggleToggle

Monedo Now opinie


Wypełnij wniosek o pożyczkę NA RATY

Opinie o MonedoNow

W Monedo.pl mamy do czynienia z dość dużą rozpiętością kwoty pożyczki na raty – od 1500 zł do 10 000 zł. Ta duża rozpiętość dotyczy także dostępnych terminów spłaty – od 6 do 24 miesięcy.

Pieniądze otrzymamy na dowód – nie musimy dosyłać firmie żadnych dokumentów dodatkowych. Co więcej, cały proces przeprowadzony zostaje online, bez wychodzenia z domu i bez stania w długich kolejkach, jak ma to często miejsce w tradycyjnych bankach.

W sieci przeczytać możemy opinie o Monedo Now oraz oczywiście odwiedzić stronę internetową firmy, na której znajdziemy wiele przydatnych informacji oraz zapoznamy się z dokumentacją.

Osoby, które liczą na pożyczkę ratalną bez BIK czy dla osób zadłużonych, mogą być niestety zawiedzione. Firma dobrze zabezpiecza swoje interesy, sprawdzając wnioskujących w bazach dłużników. Oczywiście osoby, które regularnie spłacają swoje finansowe zobowiązania, nie mają powodów do niepokoju.

Brak opcji pierwsza pożyczka za darmo oraz opcji przedłużenia terminu spłaty to naszym zdaniem duże minusy Monedo.pl. Być może z czasem możliwości takie zostaną wprowadzone – z pewnością ucieszyłoby to wielu potencjalnych i obecnych klientów firmy i jeszcze bardziej zwiększyło zainteresowanie ofertą firmy. A osób zainteresowanych i korzystających z usług jest naprawdę sporo, o czym świadczy wspomniana wcześniej liczba polubień profilu Monedo.pl na portalu Facebook.

 

 

MonedoNow logowanie, kontakt

Logo Monedo Now

KRS 0000429058
NIP 5
252534005
REGON 146209184

Dane do kontaktu:

Kreditech Polska sp. z o.o.
ul Prosta 32
00-838 Warszawa

strona www: monedo.pl

e-mail: info@now.monedo.pl

telefon: (12) 881 12 09

Godziny pracy:

Poniedziałek - piątek: 08:00 - 20:00


  WYPEŁNIJ WNIOSEK  

 

Kwota pożyczki: 1500 - 10 000 zł

Okres spłaty: do 24 miesięcy

 

Możliwość przedłużenia terminu spłaty: NIE

Refinansowanie pożyczki: NIE


Weryfikacja danych bez przelewu: TAK

Jakie bazy weryfikuje Monedo Now:

Firma weryfikuje klienta w KRD.Firma weryfikuje klienta w BIG.     

Firma weryfikuje klienta w BIK. Firma weryfikuje klienta w ERIF.


Honorowane źródła dochodu:
wszystkie polskie źródła dochodu

Wymagane dokumenty: dowód osobisty

Wymagania pożyczkodawcy:
polskie obywatelstwo, wiek od 18 lat, konto w banku oraz aktywny numer telefonu komórkowego.


Spłata pożyczki: spłaty pożyczki należy dokonać przelewem, na wskazany przez pożyczkodawcę rachunek bankowy.

Monedo.pl posiada konta bankowe w następujących bankach:

Logo PKO BP.

 

Reprezentatywny przykład:

Pożyczka na Raty w Monedo.pl, kwota pożyczki: 3580 zł, odsetki: 678 zł, prowizja: 2614 zł, w sumie: 6873 zł, Oprocentowanie: 6,3%, średnia RRSO: 108%, Okres: 23 miesięcy, min-maks okres: 6-24 miesięcy, RRSO (min-maks): 43% - 152%

     

Informacje Monedo Now


Logo Monedo Now

Firma działa od 2012 roku

Działa od: 2012 r.

Firma pożycza tylko w Polsce..

Pożycza w: w 6 krajach

Monedo.pl - pożyczka na raty do 10 000 zł.

Pożyczka na raty: Do 10 000zł

 

Krótka informacja o Monedo.pl

 

Operatorem platformy Monedo.pl jest Kreditech Poska Sp. z o.o. Firma wpisana została do rejestru przedsiębiorców w roku 2012, a jej siedziba mieści się w Warszawie, przy ulicy Prostej. Polski oddział jest jednocześnie częścią Kreditech SSL GmbH z siedzibą w Niemczech (Hamburg). Firma ta, poza Polską, posiada swoje oddziały w pięciu innych krajach: w Rosji, w Republice Czeskiej, w Hiszpanii, w Meksyku oraz w Indiach. Monedo Now oferuje pożyczki na raty w wysokości od 1500 zł do 10 000 zł. Klient sam wybrać może zarówno kwotę, jak i wysokość comiesięcznej raty, posługując się narzędziem suwak, umieszczonym na witrynie. Jest to jednak wstępna kalkulacja – w wyniku zdolności kredytowej danej osoby firma, jak sama informuje, może zaproponować ofertę finalną o wyższym oprocentowaniu/opłatach, wyższej racie miesięcznej oraz/lub mniejszej kwocie głównej. Minimalny okres spłaty wynosi w Monedo Now 6 miesięcy, maksymalny – 24 miesiące. Opinie o firmie dostępne online oraz fakt, że na rynku jest ona obecna dość długo sprawiają, że możemy udzielić jej wstępnego kredytu zaufania, tym niemniej ofertę dokładnie przeanalizujemy i dopiero wówczas wyciągniemy wnioski. 

 

WYPEŁNIJ WNIOSEK

Opinie o Monedo.pl  Opinie o Monedo.pl: 

„Bardzo dobra firma, polecam naprawde“ ~ Kasior

 

„Do mnie pieniądze trafiły błyskiem“ ~ Dybul

 

„Dzięki za pierwsze darmowe 2500 zł, zwrócone po 30 dniach bez ani grosza więcej“ ~ Monia

 


Opinia eksperta

Na początku naszej analizy wrócić musimy do wspomnianego już suwaka, który na monedo.pl widnieje na samej górze strony. Nie jest to typowy suwak, jaki znamy z innych witryn firm pożyczkowych i osobie nieobeznanej z tematem jego zrozumienie może chwilę zająć. Na linii górnej zaznaczamy kwotę pożyczki na raty, jaką jesteśmy zainteresowani. Na linii dolnej – wysokość raty, jaką chcielibyśmy spłacać miesięcznie. Pod suwakiem ukazuje się informacja, jak nasz wybór wpłynął na długość okresu spłaty (podawany w miesiącach), jakie będą odsetki i jakie będą opłaty. Wszystko podliczone zostaje w polu „w sumie”. Trzeba przyznać, że informacje widać tutaj czarno na białym.

Mondeo Now na stronie głównej informuje też, jakie korzyści dla klientów oferuje ich pożyczka na raty, a są to: całkowicie online (wygodne aplikowanie), dopasowana oferta (na podstawie wstępnych założeń samego wnioskującego), łatwo i prosto (oferty idealne dla portfela klienta), szybka gotówka (po zaakceptowaniu warunków pożyczka ratalna trafia do nas bez zbędnej zwłoki).

W dużym uproszczeniu raty w monedo.pl otrzymać możemy w trzech krokach. Pierwszym jest oczywiście złożenie wniosku. Drugim – otrzymanie oferty od firmy. Trzecim – potwierdzenie (akceptacja) oferty, po czym następuje szybkie przesłanie pieniędzy na nasze konto.

Monedo Now bardzo poważnie wzięło sobie do serca ochronę danych osobowych. Wszystkie są szyfrowane i zyskują status poufnych, nigdy nie są też udostępniane osobom trzecim. Firma gwarantuje ich całkowite bezpieczeństwo.

Osoby nie do końca obeznane z tematem pożyczek na raty bardzo skorzystają na dokładnym przestudiowaniu zakładki „Pytania i odpowiedzi”. Dowiedzą się z niej m.in. jakie są warunki płatności i stopy procentowe, co jest potrzebne, by aplikować o pożyczkę w Monedo Now oraz czy można przedłużyć okres spłaty. Warto dodać, że odpowiedzi na pytania napisane są językiem zrozumiałym dla przeciętnego odbiorcy, bez nadużywania słownictwa branżowego.

 

Jeśli na witrynie Monedo.pl mimo wszystko nie znaleźliśmy odpowiedzi na nasze pytanie, możemy skontaktować się z firmą telefonicznie lub poprzez e-mail. Tu niestety minus za fakt, że na stronie nie widnieje zakładka „Kontakt” – numeru telefonu oraz adresu poczty elektronicznej trzeba doszukiwać się u dołu strony, klikając w znak zapytania, przy czym o ile numer kontaktowy faktycznie się wyświetlił, adres e-mail udało nam się znaleźć dopiero w sekcji „Opłaty: proste, uczciwe i przejrzyste”. Niestety - trochę to niepoukładane…

Dla osób doceniających działania firm na portalach społecznościowych z pewnością istotna będzie informacja, że na najpopularniejszym z nich, czyli Facebooku, liczba osób, które polubiły profil Monedo Now, wynosi ponad 40 300. To naprawdę imponująca wartość i swego rodzaju rekomendacja dla firmy – trzeba pamiętać, że podmioty mające problem z uczciwością, niechętnie działają na tego typu portalach, gdyż zbyt mocno narażałyby się na otwartą krytykę.

Na witrynie monedo.pl znajduje się także firmowy blog, jednak bez obaw – nie jest to miejsce, w którym wciąż i wciąż maglowany jest temat pożyczki na raty. Oczywiście – znajdziemy tam informacje ze świata finansów, ale także te z branży E-commerce, ogólne, dotyczące stylu życia czy porad. Ostatnie z wpisów to na przykład: „Jak być produktywnym na co dzień?”, „Jak zarejestrować firmę?” oraz „Gdzie zorganizować imprezę integracyjną?”.

Monedo Now wierzy (o czym również informuje na stronie), że bankowość powinna być prosta, przejrzysta, elastyczna i dająca większy wybór klientom, by ułatwić im życie. Z tego właśnie powodu firma stworzyła alternatywę dla tradycyjnych banków, oferując rozwiązania szybkie, w 100% online i dopasowane do potrzeb. W dalszej części tekstu sprawdzimy, jak wygląda proces zaciągania pożyczki na raty na Monedo.pl

 


Warunki otrzymania pożyczki

 

Aby aplikować o gotówkę w Monedo.pl spełnić musimy kilka warunków – oto one:

Po pierwsze: wnioskujący musi być pełnoletni (czyli mieć ukończone 18 lat). To najniższa granica wieku, jaka w ogóle możliwa jest przy tego typu czynnościach.

Po drugie: osoba wnioskująca musi posiadać obywatelstwo polskie.

Po trzecie: klient musi mieć ważny dowód osobisty.

Po czwarte: klient musi posiadać otwarte konto bankowe.

Po piąte: do samego wypełnienia wniosku potrzebne będą dodatkowo dane z dowodu osobistego (seria i numer dokumentu, PESEL), adres e-mail oraz numer konta bankowego.

Promocja na pierwszą pożyczkę 
w Monedo Now

Pożyczka na raty w Monedo Now do 10 000 zł

 

 

Wypełnij wniosek o pożyczkę NA RATY w Monedo.pl


Pożyczka w Monedo.pl - proces weryfikacji

Czy w firmie mamy do czynienia z pożyczką na dowód? Tak, bowiem jest to jedyny dokument, jakiego potrzebujemy. Czy to gotówka bez zaświadczeń? Tak, firma nie wymaga ich przesyłania. Czy zatem to również pieniądze, które otrzymać możemy bez BIK albo czy to pożyczka dla zadłużonych? Nie.

Monedo Now oferuje pożyczki na raty o dużej wysokości, musi więc odpowiednio zabezpieczyć swoje interesy. Z tego tytułu osoba wnioskująca sprawdzona zostanie najprawdopodobniej w takich bazach dłużników, jak chociażby BIK czy BIG. Firma nie podaje na swojej witrynie szczegółów, jednak informuje o tym, że podejmuje starania na rzecz dostarczenia klientom odpowiedzialnej pożyczki ratalnej, a jej system wykorzystuje tysiące czynników i wykonuje podwójne kontrole w celu podjęcia takiej właśnie odpowiedzialnej decyzji. Co to w praktyce oznacza? To, że klient mający problemy z regulowaniem swoich finansowych zobowiązań, musi liczyć się z możliwością zarówno zaproponowania mu niższej kwoty pożyczki na raty, jak i z całkowitą odmową jej udzielenia.


 

Jakie bazy weryfikuje Monedo.pl :

Firma weryfikuje klienta w BIG. Firma weryfikuje klienta w BIK.  Firma weryfikuje klienta w ERIF.  Firma weryfikuje klienta w KRD.  

Monedo.pl wymaga do pożyczki :

Firma wymaga do pożyczki dowód osobisty.

Dowód osobisty

Wiek wymagany do pożyczki, od 18 lat.

Wiek od 18 lat

Do wypełnienia wniosku potrzebny komputer lub telefon z dostępem do internetu.

Komputer lub smartfon z dostępem do internetu

Firma wymaga posiadanie aktywnego konta bankowego.

Konto bankowe

 


MonedoNow pożyczki

W Monedo.pl pożyczka na raty wynieść może od 1500 zł do aż 10 000 zł. Klient na wstępie ustala również, jaką ratę chciałby płacić miesięcznie, a sama firma może się na to zgodzić, lub zaproponować inną opcję.

Cały proces zaciągania pożyczki odbywa się online. Pieniądze na dowód i bez zaświadczeń otrzymujemy po pozytywnej weryfikacji naszego wniosku i wyrażeniu zgody na warunki, jakie proponuje Monedo Now. Jak zapewnia firma, pieniądze są wysyłane na nasze konto bardzo szybko – dosłownie w kilka minut.

Na witrynie internetowej Monedo.pl znajdziemy wiele przydatnych informacji, szczególnie w rozbudowanym dziale „Pytania i odpowiedzi”. Z firmą możemy także skontaktować się telefonicznie i za pomocą e-maila.

 


Pożyczka w Monedo.pl - zalety i wady

 

Zalety:

Zaleta firmy. Duża kwota maksymalna pożyczki na raty.

Zaleta firmy. Możliwość zaproponowania wysokości rat i okresu spłaty.

Zaleta firmy. Pożyczka ratalna już od 18-go roku życia.

Zaleta firmy. Wszystko przez Internet, na dowód i bez zaświadczeń.

Zaleta firmy. Bogata w informacje witryna internetowa, przejrzyste warunki pożyczki na raty.

 

 

Wady:

Wada firmy. Brak możliwości przedłużenia spłaty pożyczki.

Wada firmy. Wnioskujący sprawdzany jest w rejestrze dłużników.

Wada firmy. Brak opcji pierwsza pożyczka za darmo.

Wada firmy. Mało intuicyjna strona internetowa.

Kwota maksymalna pożyczki ratalnej w wysokości 10 000 zł robi pozytywne wrażenie i możemy uznać ją za kwotę konkurencyjną.

Dużym plusem jest możliwość ustalenia przez klienta wysokości rat pożyczki ratalnej, a co za tym idzie – okresu jej spłaty.

O pieniądze wnioskować mogą osoby od 18 roku życia – tu również mamy do czynienia z wysoką konkurencyjnością, gdyż wiele firm tę dolną granicę wiekową nieznacznie, ale jednak podwyższa.

Cały proces odbywa się online, na dowód i bez zaświadczeń. Po pozytywnej weryfikacji i wyrażeniu przez nas zgody na zaproponowane warunki pożyczki na raty, pieniądze trafiają do nas w przysłowiowe 15 minut.

Strona internetowa bogata jest w przydatne informacje, znajdziemy na niej również treść Umowy Ramowej Pożyczki. Warunki są przejrzyste, wszystko czarno na białym.

Niestety firma nie oferuje możliwości przedłużenia spłaty pożyczki – trzeba spłacić ją zgodnie z ustalonymi warunkami. Uznajemy to za wadę.

Osoba wnioskująca musi liczyć się z tym, że zostanie sprawdzona w rejestrach dłużników. To również uznajemy za wadę, choć tego typu weryfikacja ma miejsce w prawie każdej firmie z branży.

Firma nie oferuje opcji pierwsza darmowa pożyczka. Na tle konkurencji wygląda to niestety trochę słabo…

Choć na stronie Monedo.pl udało nam się odnaleźć dane kontaktowe (jak już zaznaczaliśmy, nie są one widoczne na pierwszy rzut oka), nadal nie wiemy, w jakich godzinach czynne jest biuro obsługi, ani czy pracuje ono w weekendy. Ogólnie naszym zdaniem strona zaprojektowana jest w sposób trochę mało intuicyjny.

 

Pożyczka od Monedo – dla kogo i w jakich sytuacjach?

Każdy z nas może znaleźć się kiedyś w sytuacji, kiedy szybko potrzebował będzie gotówki. Jeśli będzie to kwota niewielka, typu kilkaset złotych, często z pomocą przyjdzie nam ktoś z rodziny czy przyjaciół. Gdy jednak potrzebować będziemy kilku tysięcy, uzyskanie szybkiej pożyczki u tych osób może już stać się problemem. Wtedy nieodzowne może okazać się skorzystanie z usług takiej witryny, jak właśnie Monedo.pl. Zobaczmy na dwóch przykładach, jak może to wyglądać.

Pożyczka na rower

Kiedy panu Arkadiuszowi skradziono rower, jeszcze przez kilka kolejnych tygodni miał on nadzieję, że sprawca zostanie złapany, a przedmiot odzyskany. Niestety - policja jedynie bezradnie rozkładała ręce. Tymczasem zbliżała się wiosna – czas, w którym pan Arkadiusz zawsze wskakiwał na swoją kolarkę i mknął przez podmiejskie szosy, odzyskując nieco utraconą przez zimę kondycję. Tym razem tak nie było, co wprawiało mężczyznę w naprawdę podły nastrój. Wiedział już, że będzie musiał kupić kolejny rower. Wiedział też, że nie ma na niego pieniędzy. Jeździł od wielu lat i sprzęt, jakiego używał, przeznaczony był dla profesjonalistów. Co za tym idzie – kosztował naprawdę sporo. Pan Arkadiusz postanowił, że pożyczka na raty będzie dla niego najlepszym rozwiązaniem. Przeczytał opinie o Monedo Now dostępne online, następnie zaś odwiedził witrynę firmy. Ponieważ nigdy wcześniej nie korzystał z tego typu rozwiązania, dokładnie przestudiował dostępne na niej informacje, ustalił kwotę pożyczki na raty (8000 zł) i okres spłaty (12 miesięcy) a następnie wypełnił i wysłał wniosek przez Internet. Po pozytywnej weryfikacji pieniądze znalazły się na koncie mężczyzny w 15 minut. Pan Arkadiusz kupił nowy, piękny rower, zaś pożyczka na raty spłacana jest przez niego regularnie.

 ​​​​​​​
​​​​​​​ 

Pożyczka na dentystę

Pani Milena od wielu lat miała kompleks związany ze swoim uzębieniem i tamtego lata postanowiła w końcu się go pozbyć. Wiedziała, że będzie potrzebowała pożyczki, bo usługi dentystyczne nie należały nigdy do najtańszych, jednak była naprawdę zdeterminowana. Opinie o Monedo Now usłyszała nie tylko od swoich znajomych, ale także przeczytała online. Postanowiła, że to właśnie tam skorzysta z opcji pożyczka na raty. Wysłała wniosek przez Internet i szybko uzyskała potrzebne pieniądze, które trafiły wprost na jej konto bankowe. Kobieta podjęła kwotę maksymalną, czyli 10 000 zł, jednak okres spłaty również ustaliła maksymalny – 24 miesiące. Dzięki takiemu rozwiązaniu miesięczne raty nie zmieniły znacząco poziomu życia pani Mileny, a doświadczony dentysta doprowadził jej zęby do stanu idealnego. Co najważniejsze - kompleks zniknął, a o to przecież tak naprawdę chodziło... 

​​​​​​​

 

Opinie klientów

9,5 4  oceny

Wiola

15.07.2018

Wspomogli mnie w trudniejszej sytuacji, dobrze ze można pożyczać tak szybko pieniądze przez internet.

Kamil

15.07.2018

Bardzo przyjazna strona. No i szybkie wnioskowanie. Mi się udało całkowicie na telefonie.

Szkulo

02.08.2018

Złego słowa o nich nie można powiedzieć. Ratują czlowieka w potrzebie. nie ma problemów z przyzaniem pożyczki na anjatrakcyjniejszych warunkach na rynku. Darmowa na długo i na raty! Lepiej się nie da!!!

Gucio

02.08.2018

Oferta najlepsza na rynku- bardzo elastyczna! Zdecydowanie warto się zdecydować na pożyczkę właśnie u nich!

Dodaj opinię

Informujemy, że komentarze zawierające wulgaryzmy lub niezgodne z zasadami języka polskiego nie będą publikowane w naszym serwisie.

Pożyczka w Monedo.pl dla Twoich ustaleń:

Kwota5000 zł
Czas spłaty 7 mies.
Całkowita kwota spłatysprawdź
Termin spłaty10.04.2020
Wypełnij wniosek

Ta strona używa ciasteczek (COOKIE). Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce odwiedzając Politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

X
Częste pytania ?